Profile simpatice: jucatori si/sau triburi

DeletedUser

cred ca o gresit site-ul,aici nu e site de dating,poate sa il caute sa ii satul:))
 

DeletedUser6110

Regulament intern (si extern):

1. Incheiem aliante si PNA pentru ca sa fie harta mai colorata. Oricum nu le respectam. Daca luam sate, le luam pentru placerea jocului, nu din dusmanie;
2. Problemele interne se rezolva pe cale amiabila, cel / cea care are mai multa armata isi impune punctul de vedere;
3. Nu se acorda sprijin membrilor tribului nici in atac, nici in aparare, fiecare cu haosul lui;
4. Regula nr. 3 chiar e serioasa, nu colaborezi cu tribul, colaborezi cu prietenii, daca stii sa ti-i faci;
5. Orice membru poate parasi tribul in orice moment fara nici un preaviz. Daca vrea, poate sa ne si atace imediat. O sa intelegem ca joaca haotic;
6. Jucatorii slabi sau inactivi ai tribului vor fi concediati sau vor fi innobilati (inca nu am stabilit ordinea exacta). Suntem canibali si avizi de putere;
7. Tribul isi deroga orice raspundere fata de membrii care fac greseala sa i se alature; pentru asta exista regula nr. 5.
8. Regulamentul intern poate fi modificat zilnic de conducerea tribului (adica de orice membru, aici toti suntem sefi).
 

DeletedUser

Am mai citit asta pe undeva, un prieten de`al meu pe lumea 5, danvander se numeste a avut la un moment dat propriul trib si avea ceva asemanator... dar tribul avea un nume gen CHAOS , si fiecare fraza continea cuvantul haotic
 

DeletedUser

Text personal
Buna! Ma numesc Arcalean Mihai-Geroge! Sunt un jucator ce cauta experienta pentru a fi mai bun! Succes si voua de asemenea! Cu totii sa fim CEI MAI BUNI!

Prima mea replica cand am auzit de "Triburile": Pe acest joc o sa restaurez Imperiul Roman!!!

I'm a looooser...I'm a looooser...but I'm not what I appear to be!
***Melodie --> The Beatles - I'm A Loser***

Apropo...indiferent ce-o sa-mi faceti, voi fi optimist, si voi canta dupa Voltaj!
Dar de maine toate astea nu vor mai conta
Daca-ncerci sa spui asa:
Am sa trec si peste asta
Ce va fi va fi
Am sa strig iar "Asta-i viata!"
E si maine o zi.
...sfatuiesc pe toti sa cante asta dupa ce au avut un esec, si nu uitati ca e foar un joc!
***Melodie --> Voltaj - Asta-i Viata!***

Daca vedeti ca va atac...cantati dupa mine!

Sunt singurel, Bing Bang
Printre copaci, Bing Bang
Si sunt lovit, Bing Bang
Si sangerez, Bing Bang
LaLaLaLa ...

Dar chiar nimic, Bing Bang
Nu ma va opri, Bing Bang
Sa cant acum, Bing Bang
Un cantecel, Bing Bang
LaLaLaLa ...
***Melodie --> Sprite - Bing Bang***

Daca cineva ma va ataca, nu voi ezita sa cant tribului meu ~CTU~...
Help! I need somebody!
Help! Not just anybody!
Help! You know i need someone!
HELP!
***Melodie --> The Beatles - Help!***


Daca vreti sa stiti...Imi numesc satele dupa satul bunicilor mei, si cele din apropierea lui......Si numele meu de cont? Pai in Engleza la 'Mihai' i se spune 'Mike', si am pus acel 'er' ca sa semene si sa rimeze cu 'Terminator', iar '94' e prescurtarea anului in care m-am nascut, adica '1994'...Mike + er + 94 -->[ player]Miker94[/player]

Jur sa-mi dauriesc toata puterea si priceperea pentru propasirea spirituala si materiala a satului meu, sa respect Constitutia si Legile tribului, sa apar democratia, drepturile si libertatile fundamentale ale satenilor, suveranitatea, independenta, unitatea si integritatea teritoriala a satului Balaceana, a celorlalte sate secundare si a satelor tribale. Asa sa-mi ajute Dumnezeu!

☼☼☼☼☼☼☼☼☼
☼©Miker94®☼
☼☼☼☼☼☼☼☼☼

**aici era o sabie dar am sterso din cauza lungimii :)**

SFAT BUN

"Traieste-ti viata astfel incat sa nu ai nici un regret"
"Vorbele misca, Exemplele trag"
"Whatever happens...STICK TOGETHER!!!"
"Respecta si vei fi respectat(a)!"
"Nu poti sa castigi, daca nu iesi in fata!"
"Nu-ti poti atinge telurile, daca nu incerci macar!"
"Cuget, deci exist"
"Se poate calcula miscarea corpurilor ceresti, dar nu si nebunia oamenilor"
"De la numerele indiene 0 9 8 7 6 5 4 3 2 1 avem un mare castig"
"Universul e scris in limbajul matematicii"
"Prin natura sa, omul doreste sa cunoasca"
"Adevarurile sunt usor de inteles odata ce sunt descoperite, dar dificil e sa le descoperi"
"Niciodata nu se observa ceea ce s-a facut, ci doar ceea ce a mai ramas de facut"
"Daca faptele nu se potrivesc cu teoria, schimba faptele"
"Orice prost poate şti. Scopul este să înţelegi"
"Preicolul primondial in vitata este sa-ti iei prea multe masuri de precautie"
"Cine-i harnic si munceste, ori e prost, ori nu gandeste"
"Cere si ti se va da!"
"Cu totii impartim un destin comun...Acela este Moartea"
"Intr-un joc nu trebuie neaparat sa castigi, dar trebuie sa ai grija ca celalat sa piarda"
"Un gentleman stie sa-i faca pe altii sa se simta confortabil"
"A sti inseamna a putea"
"Nu pt. scoala, ci pt. viata invatam"
"Fii propria ta stea, avand propria ta traiectorie"
"imagine all the people...Living life in PEACE"
"Doar viaţa ce o trăim pentru alţii este o viaţă ce merită să fie trăită"
"Incearca nu sa fii un succes, ci sa fii o valoare"
"Din aceeasi gura ies binecuvantarea, si blestemul. Nu trebuie, fratii mei, sa fie asa! Oare izvorul arunca din acelasi loc si apa dulce, si apa amara? Nu...!Cine este, intre voi, intelept si priceput?Sa arate din buna-i purtare, faptele lui, in blandetea intelepciunii!"
"Totul începe şi se termină cu organizarea"
"Mergi plin de incredere in directia pe care ai stabilit-o. Sigur realizarile vor veni"
"Nu cauta succesul fara sa nu gandesti riscurile"
"Cea mai mare minune e sa crezi ca poti face una. Restul e foarte usor"
"Începutul e jumătatea întregului"
"Lupti fara onoare-->Cazi fara onoare"
"Din ciocnirea ideilor, iese scanteea adevarului"
"Indrazneala e inceputul actiunii"
"Intelepciunea este fiica experientei"
"Faptele sunt fructe, iar cuvintele sunt frunze"
"Fapta e cel mai bun raspuns"
"Iubeşte adevărul, dar iartă eroarea"
"Educatia este cel mai frumos dar pe care-l poate dobandi omul"
"Statul sunt Eu"
"Când visează omul nu se îndoieşte niciodată"
"Am venit...am vazut...am cucerit"
"Natura nu e curata...e pura"
"Nu numai cei ce vorbesc gandesc"
"Nu fiti cuminti mai mult decat trebuie, dar fiti cuminti atunci cand trebuie"
"Creaţia este o salvare temporară din ghearele morţii"
"Luptatorii de vocatie isi conduc afacerile ca niste strategisti, si nu se recunosc niciodata infranti"
"fiecare descopera ceea ce e pregatit sa descopere"
"Drumul prin maiestrie se urca prin rabdare, munca si repetitii"
"Nimeni nu e mai presus decat legea! Legea sunt eu"
"Cobori in jos tu nobil bland
Alunecand pe-o raza
Si intra-n sat innobiland
Cand prostu` nu-i pe faza"




**asta e continuarea...** scuze pt dowble post..



Vreau sa va ajut...pe acest site exista calculatoare universale pentru tot ce se leaga de acest joc... Vizitati aceasta pagina!...


Trib:
~CTU~

M-am atasat acestui trib puternic la ora in data de 13.08.2008, la ora 15:58, si nu-l voi trada niciodata, decat daca ma tradeaza el pe mine!

Prieteni de Incredere si Aliati:
{[(PAGINA IN LUCRU)]}




*-* Din legile lui MURPHY *-*
Prietenii vin si pleaca, dar dusmanii raman si se acumuleaza...
Este foarte simplu sa faci ceva complicat, dar este foarte complicat sa faci ceva simplu...
Cine detine aurul stabileste regulile...
Cand un lucru iese prost, orice incercare de a-l indrepta nu face decat sa-l strice si mai mult...
Resursele n-aduc fericirea dar o intretin...
Zambeste! Maine va fi si mai rau......

MORALA: Ai Grija De Satul Tau!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

wow:eek: mi-a laut juma de ora sa citesc ....=)) si tot nu sunt sigura ce a vrut sa transmita...imi traduce cineva?:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Text personal
Buna! Ma numesc Arcalean Mihai-Geroge! Sunt un jucator ce cauta experienta pentru a fi mai bun! Succes si voua de asemenea! Cu totii sa fim CEI MAI BUNI!
[...]

Asta e vecinul meu :)) .Cate trupe am pierdut eu pe capul lui :-j
Din pacate va ajunge la margine :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

ANTI PUNCH!
Însuşiri
Porecla: ANTI PUNCH!
Prescurtare: AP
Numărul de membrii: 2
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 459
Punctaj total: 459
Punctaj mediu: 229
Rang: 833
Homepage:
Membri

Descriere
NU INVITAM DECAT MEMBRI AI TRIBULUI PUNCH!

SI MEMBRI DE PE K37



NU INSISTATI
 

DeletedUser

ATENTIE!!!
Nu raspund la mesaje care contin "va-m, tiam, ke, sunte-ti sau alte chestii de genu. De asemeni, nu raspund la "hai sa facem alianta". Va multumesc pentru intelegere.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Si va rog sa nu ma mai intrebati daca eu am omorat-o pe Elodia. V-am zis ca NU


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Nu-mi voi rezerva sate la profil...de fapt, mai bine sa rezerv toate satele de pe K45 ca sa nu avem discutii ulterioare.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Oamenii inteligenti innebunesc inaite sa moara. Deci sunt pe moarte...?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Daca vreti sa scapati de mine, faceti-mi asa



˜*•.•*˜
˜*•.eddypatrascu.•*˜




hai ca mi se pare amuzant:)) si mai amuzant mi se pare cand eddypatrascu o cerut sitter la ggeeoorrggee,cand ggeeoorrggee a vrut sa intre in PUNCH si io trimis trupele la 50 de ore distanta...si ggeeoorrggee avea atac cu nobil cand o intrat inapoi:eek::D...deci urasc oameni marsavi de acest gen.eu joc acest joc de placere si is satul de genul acesta de oameni marsavi...care nu stiu sa joace corect:|
 

DeletedUser8715

poi uite de copii d'astia sunt satul si eu...
dc ai gandi putin, ti-ai da seama ca: dc as fi sitter la cineva, n-am cum sa atac imediat....si georgica ala al tau avea cel putin 2 conturi...
baiatul era la mine in trib, nu a vrut sa intre...nu eu verific armata la intrarea in trib...
asta a fost doar o manevra urata sa fure cativa membri;)

si referitor la profilul meu, stiu ca e original...
si vreau si dovezi pentru ce ai zis mai sus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

io nu stiu care conturi avea sau are:confused:...faza ii ca m-o chemat la el in trib...si din vorba in vorba...am ajuns la faza asta....
 

DeletedUser

Am mai citit asta pe undeva, un prieten de`al meu pe lumea 5, danvander se numeste a avut la un moment dat propriul trib si avea ceva asemanator... dar tribul avea un nume gen CHAOS , si fiecare fraza continea cuvantul haotic

are trib si pe 7 prin zona mea...tot chaos se numeste
 

DeletedUser

Însuşiri
Porecla: Time To Play The Game
Prescurtare: ~Play~
Numărul de membrii: 4
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.463
Punctaj total: 1.463
Punctaj mediu: 365
Rang: 600


Descriere
Daca vreti sa ajungeti pe primul loc haideti.. nu stiti juca .. haideti ca va invatam.. recrutarile se fac pe k 47- k 66-k 57
Primii 3 membrii care sa alutra vor primii dreptul de intememietor.. si urmatorii 10 peste 150 pt drepturi de conducere .
Restu lumii de invitatie si circulara .
De recrutari se ocupa adminii: joaca toti pe un cont :D
Suntem academia triburilor : .burn.; mod ; die.

Toti membrii care intra in trib vor fi ajutati cu resurse de un jucator ales cu grija din cele 3 triburi mai sus amintite


Asta e cel mai crima...=))) da ghiciti al cui e tribul ...pun pariu ca nu stiti =))=))=))offf...hai ca va zic eo...e a lui andreispyes...baiatu cu ganduri de asasin platit cu bonuri de masa...=))=))=))

FOarte tare descrierea tribului :))):))) chiar m-a amuzat :D:D:D
 

DeletedUser

Însuşiri
Porecla: Time To Play The Game
Prescurtare: ~Play~
Numărul de membrii: 4
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.463
Punctaj total: 1.463
Punctaj mediu: 365
Rang: 600


Descriere
Daca vreti sa ajungeti pe primul loc haideti.. nu stiti juca .. haideti ca va invatam.. recrutarile se fac pe k 47- k 66-k 57
Primii 3 membrii care sa alutra vor primii dreptul de intememietor.. si urmatorii 10 peste 150 pt drepturi de conducere .
Restu lumii de invitatie si circulara .
De recrutari se ocupa adminii: joaca toti pe un cont :D
Suntem academia triburilor : .burn.; mod ; die.

Toti membrii care intra in trib vor fi ajutati cu resurse de un jucator ales cu grija din cele 3 triburi mai sus amintite


Asta e cel mai crima...=))) da ghiciti al cui e tribul ...pun pariu ca nu stiti =))=))=))offf...hai ca va zic eo...e a lui andreispyes...baiatu cu ganduri de asasin platit cu bonuri de masa...=))=))=))

FOarte tare descrierea tribului :))):))) chiar m-a amuzat :D:D:D


Sincer tribul nu e al meu :D.. am intrat si eu in el sa vad cum joaca toti adminii pe un cont si cu asta basta :D
 

DeletedUser

Hahahahaha :)))
Intrati acolo ca va ajut eu cu resurse =D :))

MAi bine cereti-le alora din MoD de pe langa mine (va dau eu lista daca vreti) ca sa se mai opreasca si ei din cucerit :))))
 

DeletedUser

cel mai tare trib :)) Wee
oricum faza tare cu adminul..care a dat ban la trib:d nu la fiecare in parte
 

DeletedUser7708

Însuşiri
Porecla: Sugy dredx
Prescurtare: DrEdX-
Numărul de membrii: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 5.419
Punctaj total: 5.419
Punctaj mediu: 5.419
Rang: 420

Căutaţi tribul ăsta. Merită citită descirerea :))
 
Sus