profiluri amuzante RO 22

DeletedUser

I tell you one think: Don"t mess with this guy:
D4alicios


ASTA E PROFILUL JUCATORULUI NR.1 PE DE LUMEA 22...se pare ca nu stie engleza si nu este singurul...astept sa aduceti si voi exemple si poate daca vor citi si ei ce scriem noi aici vor lua masuri sa nu se mai faca de ras...vorba aia DACA TACEAI...FILOSOF RAMANEAI.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ASTA E PROFILUL JUCATORULUI NR.1 PE DE LUMEA 22...se pare ca nu stie engleza si nu este singurul...astept sa aduceti si voi exemple si poate daca v-or citi si ei ce scriem noi aici vor lua masuri sa nu se mai faca de ras...vorba aia DACA TACEAI...FILOSOF RAMANEAI.

ma bucur ca stii tu engleza, ca se vede ca la orele de romana jucai macao in ultima banca. daca deschidea topicul cineva care stie macar limba romana, eram de acord cu el. mai grav decat greselile facute in alte limbi mi se par greselile facute in limba romana... si nu pot sa sustin demersul unui necunoscator al limbii natale in a da lectii celor ce nu cunosc asa cum trebuie o limba straina.
astept warn pt postul asta
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ma bucur ca stii tu engleza, ca se vede ca la orele de romana jucai macao in ultima banca. daca deschidea topicul cineva care stie macar limba romana, eram de acord cu el. mai grav decat greselile facute in alte limbi mi se par greselile facute in limba romana... si nu pot sa sustin demersul unui necunoscator al limbii natale in a da lectii celor ce nu cunosc asa cum trebuie o limba straina.
astept warn pt postul asta

hai sa nu o dam in aberatii ca 99% din romani nu stiu sa vorbeasca limba romana din simplul fapt ca este mult prea complexa.
referitor la textele in engleza sunt scrise ca multi o considera o modalitate de a fi mai trendy sa zic asa.
 

DeletedUser

ma bucur ca stii tu engleza, ca se vede ca la orele de romana jucai macao in ultima banca. daca deschidea topicul cineva care stie macar limba romana, eram de acord cu el. mai grav decat greselile facute in alte limbi mi se par greselile facute in limba romana... si nu pot sa sustin demersul unui necunoscator al limbii natale in a da lectii celor ce nu cunosc asa cum trebuie o limba straina.
astept warn pt postul asta



ai dreptate nu am fost la lectia cu verbul la viitor(cum se conjuga si alte cele)dar ti se pare normal ca un jucator care este nr.1 pe o lume sa nu poate scrie corect un cuvant in engleza?
Profil
Vârsta: 23
Genul: masculin
Localitate: matter?


are si 23 de ani...face o facultate probabil si totusi nu stie sa scrie un cuvant ca "thing" ,foarte folosit in limba engleza...romana noatra este inca o limba veche...nu este modernizata (acest aspect este remarcat de foarte multe personalitati).
 

DeletedUser

hai sa nu o dam in aberatii ca 99% din romani nu stiu sa vorbeasca limba romana din simplul fapt ca este mult prea complexa.
referitor la textele in engleza sunt scrise ca multi o considera o modalitate de a fi mai trendy sa zic asa.

23 de ani si posibil urmeaza o facultate...liceul ala unde a invatat nu a avut profesor de engleza pentru el?nu cred ca a copiat aia de undeva...cred ca e propria lui greseala.
 

DeletedUser

eu nu inteleg de ce te deranjeaza ca n-a scris corect in engleza. ce legatura are asta cu jocul? daca stii engleza esti mai bun sau ce? :))

sau e vorba de invidie? ca el care nu stie engleza e rank 1 pe lume, iar tu care esti as, esti pe cine stie ce loc :)))
 

DeletedUser21652

ai dreptate nu am fost la lectia cu verbul la viitor(cum se conjuga si alte cele)dar ti se pare normal ca un jucator care este nr.1 pe o lume sa nu poate scrie corect un cuvant in engleza?



are si 23 de ani...face o facultate probabil si totusi nu stie sa scrie un cuvant ca "thing" ,foarte folosit in limba engleza...romana noatra este inca o limba veche...nu este modernizata (acest aspect este remarcat de foarte multe personalitati).

ca sa-ti raspund la intrebare
da mi se pare normal ca un jucator de rang unu pe o lume sa greseasca un cuvant dintr-o limba straina , ceea ce mi se pare anormal dar si normal in acelasi timp este faptul ca un roman greseste si "poceste" limba romana
ca sa nu mai zic de faptul ca generatiile de copii din ziua de azi sunt mult mai slabe ca sa nu spun proaste fata de celelalte generatii
si ca sa mai spun ceva am intalnit oameni cu facultate cu functii de raspundere in cadrul unor institutii publice care nu stiu sa vorbeasca corect romaneste
ceea ce vrei tu sa demonstrezi aici ori este o "goana" dupa posturi ptr a aduna cat mai multe posturi pe forum ori ai facut acest topic doar ca sa iesi in evidenta
 

DeletedUser

eu nu inteleg de ce te deranjeaza ca n-a scris corect in engleza. ce legatura are asta cu jocul? daca stii engleza esti mai bun sau ce? :))

sau e vorba de invidie? ca el care nu stie engleza e rank 1 pe lume, iar tu care esti as, esti pe cine stie ce loc :)))

subscriu la chestia asta. faza e ca sunt multi jucatori care au un profil de cacao in limba romana, de ce sa ne agitam ca pepsi ca cineva scrie gresit in engleza? sau, daca ne deanjeaza si il avem prin preajma, putem foarte usor sa trimitem toporasii in vizita cu un manual de gramatica in varfu' toporului :p
 

DeletedUser

astăzi la ora 15:38
Author a scris:
D4alicios astăzi la ora 15:35
Nu dar ce ar fi *** ma-i invata sa te înjur in engleză? Ce zici ?


eu te-am intrebat cine te-a invatat si tu imi raspunzi cu "NU"...macar romaneste poti sa te exprimi?
D4alicios astăzi la ora 15:35
Nu dar ce ar fi *** ma-i invata sa te înjur in engleză? Ce zici ?
astăzi la ora 15:28
nu.dar cine te-a invatat sa scrii ce ai la profil?

nu l-am deschis degeaba.eu stiu sa vorbesc romaneste si sa si scriu...dupa cum ai spus si tu e normal sa gresesti un cuvant...dar mai departe daca greseste tot de domeniul normalului este?
 

DeletedUser21652

vrei premiu pentru ca ai deschis tema asta?
sa zicem ca el nu prea stie engleza dar tu stii?
tu "stie sa vorbeste limba englejilor"?
 

DeletedUser

e o aiureala de topic asta... nu are nici o relevanta in acest joc.

aici nu trebuie sa fii bun la engleza... trebuie sa fii bun la click-uri :D
 
Sus