Proiect trib L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4010

Iurka ....am un loc in trib ? Nu sunt inca virgin dar lucrez la acest aspect.
 

DeletedUser4010

Nu sunt inca virgin din simplu motiv ca la maternitatte mi-a scapat doctorul o mana-n c*r . Si toata viata am trait cu speranta ca o sa imi recapat virginitatea :|
 

DeletedUser

ISN Dectetor. Status: Play.
Spammers detected? Result: Yes.
Noobs detected? Result: Yes.
Pokemons need to go in owner (me) pokeballs? Result: Yes, ofc.

Concluzia: Kimo, Stranutel, Michael inapoi in pokeminge obraznicilor.
 

DeletedUser6843

Boss,cine-i ISeeBoobs asta de posteaza la noi pe topic? :eek:

Shhht!
A zis ca ne da multe puncte premium , ca sa ii dam drept de invitatie si circulara.
A zis ca a avut de invitatie , mai mult niciodata :eek:
Nu iti mai aduci aminte , cand noi iti tineam contul pe sitter?
acum se da mare ca a fost jucator bun , daca nu il tineam noi 2 in spate .....
uita lumea....
 

DeletedUser

Shhht!
A zis ca ne da multe puncte premium , ca sa ii dam drept de invitatie si circulara.
A zis ca a avut de invitatie , mai mult niciodata :eek:
Nu iti mai aduci aminte , cand noi iti tineam contul pe sitter?
acum se da mare ca a fost jucator bun , daca nu il tineam noi 2 in spate .....
uita lumea....

Eu zic sa-i dam o sansa...pare un tip de treaba...mai ales daca ne da multe puncte premium :D
Apropo,nu stii,e virgin?Are sora?
 

DeletedUser6843

Eu zic sa-i dam o sansa...pare un tip de treaba...mai ales daca ne da multe puncte premium :D
Apropo,nu stii,e virgin?Are sora?

Nu stiu boss , Kimosabe e virgin asa am auzit , e baiat bun ISN si acum imi aduc aminte cum intra pe cont cate 1 minut pe zi si ne spunea ca ii place ce facem cu contul sau.
Iti mai aduci aminte boss , cum ii tineam contul lui Kimosabe pe sitter pe lumea 16 sa se laude apoi ca ia primul sat el si nu intra cu saptamanile.
Cand i-am spus ca noi farmam , a ramas socat :eek:
Multi jucatori au ajuns buni ,datorita noua....
 

DeletedUser

Nu vin ma cu voi, virginilor. Sora nu am si oricum eu doar va iau sorele nu v-o dau pe-a mea. Asa ca go west si voi si go strong. :D
 

DeletedUser

Nu stiu boss , Kimosabe e virgin asa am auzit , e baiat bun ISN si acum imi aduc aminte cum intra pe cont cate 1 minut pe zi si ne spunea ca ii place ce facem cu contul sau.
Iti mai aduci aminte boss , cum ii tineam contul lui Kimosabe pe sitter pe lumea 16 sa se laude apoi ca ia primul sat el si nu intra cu saptamanile.
Cand i-am spus ca noi farmam , a ramas socat :eek:
Multi jucatori au ajuns buni ,datorita noua....

de raducu ala imi pare rau ca l-am crescut noi si i-am facut trib bun...IMMO parca se cheama...acum nici "buna ziua" nu ne zice... :mad:
 

DeletedUser6843

de raducu ala imi pare rau ca l-am crescut noi si i-am facut trib bun...IMMO parca se cheama...acum nici "buna ziua" nu ne zice... :mad:

Sa stii , atunci a fost foarte greu.
Imi aduc aminte cum aveam cate 20 de conturi de caciula in IMMO si aparam 3 granite.
Cand i-am spus ca numai putem , a intrat pe forum si a zis ca se lasa de joc.


mai ai intemeiere in Spor?
Ai dus bine tribul Iurka !
Eu stateam doar 23 de ore / zi , nu era de ajuns....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus