Proiect trib L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sa stii , atunci a fost foarte greu.
Imi aduc aminte cum aveam cate 20 de conturi de caciula in IMMO si aparam 3 granite.
Cand i-am spus ca numai putem , a intrat pe forum si a zis ca se lasa de joc.


mai ai intemeiere in Spor?
Ai dus bine tribul Iurka !
Eu stateam doar 23 de ore / zi , nu era de ajuns....

Da,am avut o perioada buna cat timp am fost sitteri in IMMO
Pacat ca uita lumea de noi si de realizarile noastre :(

Nu,acum is sitter la Habar...De spori m-am plictisit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Da...dar mai intru si la restu' cand trebuie sa dau atacuri la secunda...aia inca invata si nu le dau bine

Am observat , eu mai stau sitter la Inccubus
Cu dustd m-am certat acum 2 zile , am adormit si eu 10 minute si s-a suparat pe mine!
A zis sa stau on 24/24 ,dar numai puteam , trebuia sa ies afara neaparat.
Culmea am iesit in tricou SI AFARA E IARNA


De cand ai plecat tu s-a dus NbZ
 

DeletedUser

Am observat , eu mai stau sitter la Inccubus


De cand ai plecat tu s-a dus NbZ

Stiu...Si cate tutoriale le-am pus pe forum...Si le aratam cum se farmeaza,cum se ataca...Tot n-au bagat nimic la cap

Tu cu Scitii si Die cum o duci?Am inteles ca i-ai batut pe toti de pe L3 si te ataci singur pe tine :D
 

DeletedUser6843

Stiu...Si cate tutoriale le-am pus pe forum...Si le aratam cum se farmeaza,cum se ataca...Tot n-au bagat nimic la cap

Tu cu Scitii si Die cum o duci?Am inteles ca i-ai batut pe toti de pe L3 si te ataci singur pe tine :D

Si acum le trimit resurse sa faca nobili.
E din ce in ce mai greu ,facem multe conferinte pe mess/skype , incerc sa tin ambele triburi in picioare .
Ma roaga lumea sa nu ma las de joc ca se duc ambele triburi de rapa , dar nu stiu cat o sa mai rezist , saptamana trecuta am avut 2 atacuri pe 2 sate diferite si am vrut sa dau stergere cont.
Ai facut rost de vreo parola din C.K. sa le dizolvam tribul?
 

DeletedUser6843

andreispyes intra si el cu noi pe l18 , a zis ca ne farmeaza el de revelion
(joke)
 

DeletedUser

Si acum le trimit resurse sa faca nobili.
E din ce in ce mai greu ,facem multe conferinte pe mess/skype , incerc sa tin ambele triburi in picioare .
Ma roaga lumea sa nu ma las de joc ca se duc ambele triburi de rapa , dar nu stiu cat o sa mai rezist , saptamana trecuta am avut 2 atacuri pe 2 sate diferite si am vrut sa dau stergere cont.
Ai facut rost de vreo parola din C.K. sa le dizolvam tribul?

Nu...Da' ma pune maine Karma sitter sa-i refac forumu'...A dat drepturi aiurea si cineva i-a distrus forumul
Acum se roaga de mine pe mess sa i-l refac...Ce nu fac eu pentru un vechi invatacel? :)
 

DeletedUser15142

:)) Defapt Cele smechere sunt pe net .. same time :p ma uit la South park:)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
"Triburi si membri. Aici poţi căuta un trib sau un membru nou. Nu ai voie să răspunzi. Te rog să contactezi începătorul discuţiei în joc."

Nu stiu voi ... dar mie mi se pare ca ceva nu prea e in regulă =)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus