Propunere de lume

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser

Hello ( deja ziceti ca sunt prost), o sa propun ceva tot aici nu am mai deschis alt topic:)

O sa va rapesc ceva din timp pentru a propune si eu ceva ... setarile viitoarei lumi putin mai diferite desi nu cred ca se va implementa ... merita sa incerc:)

Viteza: 1.5
Viteza trupelor :1
Moral : inactiv
Protectie incepator: inactiv
Bonus de noapte : inactiv
Tabara ( sper sa se reactiveze) : activ
Sate de barbari : crescatoare pana la 1000 de puncte
Sate bonus: active
Nobil : poate parcurge o distanta pana la 50 de ore
paladin: implementat Poate gasi obiecte
Taleri : la 1/2 din pret :D
Sitter: poate sta 30 de zile ... daca proprietarul nu apare in 30 de zile cotul este considerat parasit si va fi sters:)

am propus asta deoarece cred ca toti doresc O LUME mai speciala care sa AIBA ACTIVATA TABARA Militara ... doar una nu cred ca e mult

O, Doamne, iarta-l ca nu stie ce propune!

Moral inactiv, bonus de noapte inactiv, sitter praf, taleri ieftini... Pai aici iti pica netu' o zi si urmatoarea zi nu mai esti pe harta. Bine ca n-ai bagat viteza trupelor mai mare...
O... si fara protectie incepator... Pai aici daaca nu te bagi in prima luna, apoi nici nu mai are rost sa joci...

la fel de interesant ar fi ca tu sa platesti din buzunarul tau acel server + restul consutilor nesecare intretinerii lui desigur . visezi ca ar suporta cineva ( inno ) acele cheltuieli pentru ca ar fi smeKer ? vai de noi ...

am sa fac o propunere celor de la inno cand ne mai intalnim la spart seminte in parc sa numeasca o lume ' lumea celor plictisiti' sa-ti fac pe plac

Taci, ma. Ar fi jmeker da jmeker... Ce stii tu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24788

pai si leif ... gusturile nu se discuta mie mi-ar placea o lume d'asta :)
 
Sus