Propunere: O lume noua

DeletedUser2821

Ziceai ca ai 14 ani si nu esti prost ? Tind sa nu te cred , ti-am spus odata iti mai spun odata : TACI SI ROAGA_TE DE UNUL SA TE INVETE SA JOCI !

A si cine nu a fost niciodata innobilat ? Eu ! Si sigur nu sunt singurul.
 

DeletedUser24788

Ziceai ca ai 14 ani si nu esti prost ? Tind sa nu te cred , ti-am spus odata iti mai spun odata : TACI SI ROAGA_TE DE UNUL SA TE INVETE SA JOCI !

A si cine nu a fost niciodata innobilat ? Eu ! Si sigur nu sunt singurul.

tu ai tinut-o in inceputuri noi inainte sa vina atacu poc un inceput nou :)) (joke)
 

DeletedUser

nici eu , din contra am doar 3-4 sate pierdute catre dusmani :p

pustiule cu atitudinea asta tip becali nu te va invata nimeni jocul asta niciodata . pot baga mana in foc ca cei ce te-au innobilat au fost gratulati cu injurii de catre tine ori asa ceva nu se face .
 

DeletedUser24788

lol ... eu recunosc ca am pierdut 50 sate pana am invatat sa joc (pe putin );))
 

DeletedUser39627

Sincer, pe mine m-a invatat un prieten. El mi-a spus si de joc. A , acum stiu ce ganditi <<Ce prost a fost prietenu lu' Alphabet asta ca l-a invitat in joc>>
 

DeletedUser24788

nu .... nu a fost prost insa macar daca te-a adus pe joc sa te invete sa il joci ;)
 

DeletedUser2821

nu .... nu a fost prost insa macar daca te-a adus pe joc sa te invete sa il joci ;)

Chiar crezi ca ala stie ? probabil e vreun coleg de clasa...

daca tu cand ai fi innobilat , l-ai ruga pe ala sa iti explice si tie ce ai gresit , etc , eu cel putin ti-as explica daca as avea chef si timp in acel moment..
 

DeletedUser24788

michelle ... eu iti spun si cine m-a invatat ce inseamna sitter si fake-uri splituri si altele HarryPotter pe L 16 ... inainte sa il cunosc aveam un satuc de 5000 pcte si doar 55 lanci in el ma mai si mandream cu ele=))
 

DeletedUser

Sincer, pe mine m-a invatat un prieten. El mi-a spus si de joc. A , acum stiu ce ganditi <<Ce prost a fost prietenu lu' Alphabet asta ca l-a invitat in joc>>

copile nu ai ideea cat de multi ar fi dispusi sa te invete jocul asta dar cu atitudinea asta sfidatoare ai mici sanse sa se intample asta

man of west sa iti spun cum incercam eu sa am cate 50 din fiecare unitate la primul sat si cum am pierdut tot cand abia il facusem hexagonal si eu ? :p
 

DeletedUser39627

Mai mai precis ce sa invat? Cum sa dau inceput nou? Ridicasem zid, facusem trupe, dar ala daca are vreo 20 de sate, sau 100, are trupe o gramada si pac tac ma cucereste.
 

DeletedUser24788

alphabet inseamna ca ai intrat pe o lume mai avansata :D in orice caz puteai sa razi de el si sa ii dai niste nervi daca scoteai trupele din sat la primii 3 nobili si le bagai la ultimul:D si ... asta e te-a cucerit mergi mai departe ii ceri niste sfaturi va imprieteniti te ajuta cu resurse sa te dezvolti si te invata sa joci daca e dispus
 

DeletedUser39627

Mersi. Dar pana la urma, de ce mai nimeni nu e PRO? VOI NU PIERDETI NIMIC!
 

DeletedUser2821

Pentru ca niciodata nu o sa accept o propunere de la un player care joaca de 2 luni , e de ajuns ? :))

Sau poate pentru ca suntem toti conservatori ?
 

DeletedUser24788

ti-am spus ... incearca sa iti vinzi marfa ca vanzatorul de la piata ... eu ti-am zis ce nu ai detaliat la incercarea 2
 

DeletedUser

Mai mai precis ce sa invat? Cum sa dau inceput nou? Ridicasem zid, facusem trupe, dar ala daca are vreo 20 de sate, sau 100, are trupe o gramada si pac tac ma cucereste.

daca tu intri acum pe orice alta lume in afara de l25 ai sanse infime de a avea mai mult de un sat

Mersi. Dar pana la urma, de ce mai nimeni nu e PRO? VOI NU PIERDETI NIMIC!

dar nici nu castigam dpdv al jocului
 

DeletedUser

Imaginatia omului depaseste orice limita!
Auzi la el, arbaleta si barbari care sa te atace!

Poate la noapte imi tuna si mie oarece prin cap si maine vin cu o propunere cel putin la fel de idioata ca aceasta!
Depinde cate beri imping diseara! :rolleyes:
 

DeletedUser39696

Si acum ce nu va convine? Stati linistiti ca se va adapta totul la propunerile voastre
Acum, SINCER, cati dintre voi ati fost cuceriti macar o data?
V-am spus, mah, ca atunci cand toate satele sunt luate, se calculeaza cine are cele mai multe puncte


si multe altele (pe pagina anterioara

tu ai citit regulamentul?

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".


PS:eu am pus asta nu un moderator :D
 
Sus