Propunere pt lumea 19 *** va urma....

DeletedUser24788

Ma repet ... NOI pentru CA SUNTEM romani SUNTEM mai prosti?.... noi nu putem face ceva ca germanii... sau sa facem o lume complet originala ... sa nu ne inspiram din fostele lumi ... complet originala ... ce ... romanii nu pot face ceva unic?? pentru ca suntem romani si ne mandrim cu asta nu putem face ceva ce au facut germanii ... sau americanii?
 

DeletedUser

Putem face si chiar mai mult dar intrebarea este:

Ai cu cine?

Maxim 4 din 10 persoane nu accepta alte propuneri dacat ideia personala.(Facand abstractie de o echipa bine organizata).Dar daca o luam logic cam fiecare persoana are o ideie proprie care si-ar dori sa fie pusa in joc iar pentru ca nu este acceptata din cauza exagerarii unor lucruri ,nu accepta nici el la randul lui alte obtiuni sau idei.
 

DeletedUser

Ma repet ... NOI pentru CA SUNTEM romani SUNTEM mai prosti?.... noi nu putem face ceva ca germanii... sau sa facem o lume complet originala ... sa nu ne inspiram din fostele lumi ... complet originala ... ce ... romanii nu pot face ceva unic?? pentru ca suntem romani si ne mandrim cu asta nu putem face ceva ce au facut germanii ... sau americanii?

Romania nu are o reputatie si nici nu i se da o importanta pe plan mondial la nimic...aici e vorba de servere...serverele noastre nu sunt la fel ca si cele ale nemtilor sau ale americanilor...idei au fost ,sunt si vor mai fi in continuare insa sunt greu de implementat...asa si eu as vrea o lumea cu vitezele 2...dar nu o sa se intample prea curand...trebuie sa ne familiarizam cu asta...asta e...imi cer scuze moderatorilor pt. spam...
 

DeletedUser30746

am putea sa facem si noi romanii... si lumea 19 daca ar fi ceva mai special...
 

DeletedUser

Asa cum a aparut si Triburile mai greu la noi asa vor aparea si toate obtiunile care le au nemti si americani,banuiesc.
 

DeletedUser

Deobicei pentru o lume speciala si cu viteza mare la nemti si americani trebuie sa ai Cont Premium adica "not free" dar daca punem noi "free" atunci ar fi ceva special :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Vor exista si pe serverele .ro lumi speciale, altfel decat v-ati obisnuit pana acum, tot ce trebuie este putina rabdare pentru a fi si posibil din punct de vedere tehnic. Pe serverele internationale avansate ( .de, .net ) nu au existat astfel de lumi in prima faza. Incet incet vom ajunge si noi sa avem lumi cu caracter special, deocamdata sa ne multumim cu setarile si surprizele rundelor SDS.
 

DeletedUser23305

:)) cel mai tare ar fi o lumea cu viteza 5 , si al trupe 5,5 :D

:)) glumesc dar cine stie ..poate pe viitor v-a fi :D
 

DeletedUser

noi debia vedem lume cu viteza 2 (si alea din an in paste apar),dapai sa fie mai mare:-<
 

DeletedUser30746

deci eu as vrea ca sa fie lumi rapide si mai dese..


macar lumea 19 sa fie rapida
 

DeletedUser

Daca sar putea viteza 2 la trupe ar fi foarte bine...viteza lumi nu conteaza,poate sa fie si 1 !
 

DeletedUser

Domnilor admini daca vreti cati mai multi jucatori pe triburi faceti l19 ca l8 si toata lumea ar fi multumita:)
 

DeletedUser

Vor exista si pe serverele .ro lumi speciale, altfel decat v-ati obisnuit pana acum, tot ce trebuie este putina rabdare pentru a fi si posibil din punct de vedere tehnic. Pe serverele internationale avansate ( .de, .net ) nu au existat astfel de lumi in prima faza. Incet incet vom ajunge si noi sa avem lumi cu caracter special, deocamdata sa ne multumim cu setarile si surprizele rundelor SDS.

Ce lume "speciala" de pe .net stii ???

:confused:

adica Wxx si ce are special .....
 

DeletedUser29146

Ai dreptate ca nu se va face la noi ca la altii,dar sti de ce la ei se pot pune astfel de obtiuni pentru ca ei sunt mult mai organizati in cea ce priveste jocul. Ei se adapteaza la orice modificare facuta pe fiecare lume noua aparuta stiu asta pentru ca am si eu un rang mare pe lumi.

Spre exemplu crescutul satelor barbare pana la 4000 care este valabila si la americani cei care vor sa cucereasca un sat barbar mai intai spioneaza satul vede pana la ce nivel sunt cladirile inspecial minele si daca sunt mici acesta incepe sa atace cu catapulte si sa scada ceva nivele cladirilor care pot fi ridicate repede lasand astfel satul sa se axeze doar pe mine in principiu,iar apoi el va trimite nobili.Lucru care la noi nu se va intampla niciodata,pentru ca suntem romani si tot ce prindem tot luam.



Dupa ca ai lasat aproape tot la niv 1...nu iei satu....il farmezi mane...acolo ca sa rezisti trebuie sa farmezi cat mai mult ....asta in cel putin primele 3 luni....
 

DeletedUser

un sat creste mai repede daca il cuceresti decat daca e de barbari...asa ca nu ne mai desconsidera ca si tu tot roman esti ma refer la kamard11.
 

DeletedUser30728

ar fi interesanta o noua lume cu viteza 2 ..... ar fi bine sa aiba biserica si fara bonus de noapte -.-
 
Sus