Propunere(Triburiile si academiile lor,in joc)

DeletedUser

inutil ? pai la ce sa ma duca gandul cand spuneti trimitere libera de resurse intre trib si academie ? stiind ca multi aveti multicontul trecut la impartire de net ori in alt trib sau aveti prieteni in alte triburi care intra doar sa ii ajute pe unii dintre noi cu resurse/sprijin ... ia gandeste un pic mai departe de monitor

Multi aveti sau multi au?..da-mi voie sa te corectez aici,MULTI AU! caci eu nu am folosit pana acum multi-account si nici nu am de gand sa incep vreodata! cel mai frumos joc e cel corect!

Trimitand intre tribul mama si academie,as putea spune ca tribul mama o sa poata ajuta academia sa se dezvolte mai repede si sa ramana cat mai mult pe harta si aproape de ei in clasamente!
 

DeletedUser

nu multi au ci multi AVETI insa prin acele 2 cuvinte nu am numit nici un juctor anume in speta nici pe tine . multi nu inseamna toti !

of ... viata mea . un trib sau o academie nu se dezvolta cu resurse dintr-un alt trib ci printr-o mare activitate a membrilor lui . + ca la inceput de lume cand unii farmeaza pana isi strica tastaura/mouseul ( nu ma refer la cei care farmeaza 'smechereste' ) cine crezi tu ca-si permite sa trimita resurse altuia ca sa creasca si el rapede si bine ? in jocul asta ai succes in primul rand daca esti activ nu daca te umple x si y de resurse . ai o mentalitate gresita despre joc din cate vad eu .
 

DeletedUser

nu multi au ci multi AVETI insa prin acele 2 cuvinte nu am numit nici un juctor anume in speta nici pe tine . multi nu inseamna toti !

of ... viata mea . un trib sau o academie nu se dezvolta cu resurse dintr-un alt trib ci printr-o mare activitate a membrilor lui . + ca la inceput de lume cand unii farmeaza pana isi strica tastaura/mouseul ( nu ma refer la cei care farmeaza 'smechereste' ) cine crezi tu ca-si permite sa trimita resurse altuia ca sa creasca si el rapede si bine ? in jocul asta ai succes in primul rand daca esti activ nu daca te umple x si y de resurse . ai o mentalitate gresita despre joc din cate vad eu .

Deja devine discutie in 2 (cum faci tu de obicei sa devina),mai bine las totul la intelesul celor care trebuie sa inteleaga,tie`ti explic degeaba!
 

DeletedUser

pirates ma faci sa ma indoiesc de tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

buna, am o intrebare, cum se face o academie?caci in tribul mare nu mai sant locuri,si nu stiu cum sa fac academia
 

DeletedUser41075

CONTRA
nu e o idee prea buna asta cu trimisul de resurse inrte tribul mare si academie
adica sa ne luam academie ca sa stam noi sa ii crestem ...sau sa devenim academie ca sa stam sa dam resurse la cei din tribul mare
plus ca multi pot sa intre intr-un trib puternic(sau in academia unui trib mai mare) , sa ceara resurse cu tonele(pe motivul ca sunt si ei mici si au nevoie de ajutor) ,sa creasca in punctaj si apoi sa plece din trib ca sa te trezesti mai apoi pe cap cu zeci de atacuri de la cel pe care te-ai chinuit sa il ajuti
deci contra la idee cu trimisul de resurse intre trib si acadmie
 

DeletedUser

AS avea o intrebare. cum se infiinteaza o academie pentru ca tribul mare este la max. la linita de jucatori. un membru al tribului trebuie sa paraseasca tribul ,si sa face el al trib ?deci tot eu fac alt trib?
parasesc eu tribul? sau un jucator de-al meu iese din trib si face alt trib?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus