Propunere

  • Autor subiect DeletedUser23874
  • Data de început

DeletedUser23874

sugerez a se seta semanl acustic si/sau luminos pentru:
a)rubrica MESAJE, dar mai ales,
b)cand sunt lansate atacuri impotriva noastra.
VA ROG COMENTATI!
e nevoie si de parerea altor jucatori... cu cat mai multi cu atat mai bine!
 

DeletedUser9568

Sunt PRO, dar cu conditia ca fiecare sa poate activa sau dezactiva aceasta optiune.


*Vezi ca nu ai postat bine, exista rubrica mai jos pentru propuneri.
 

DeletedUser

Sunt neutru , oricum e bine.Dar nu si semnal acustic , doar luminos.
 

DeletedUser

sunt PRO, dar sa putem sa le activam/dezactivam si sa le putem schimba
9cu unul din retea sau,pt cei cu CP, cu unul de pe net sau din PC




 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23874

de ce nu si acustic, daca te ataca unul si nu esti in fata calculatorului, esti la toilet, de exemplu???
 

DeletedUser24328

sunteti de acord

bunaziua dragi colegi am o propunere pentru voi si vreau sa raspundeti sa vad daca sunteti de aacord am vorbit cu cei cate au servaru team triburile daca vor fsa faca si ei o lume cu o fiteza mai mare decat pe lumea a 13 si cu minele terminate la 30 sa lom cum lom pe lumea a 8 4800 sunteti de acord postativa raspunsurile aici multumesc pentru intelegere :D
 

DeletedUser24328

.......

cine e de acord sa ma caute pe lumea a 9 ori pe lumea 12 ori pe lumea a 13 cu numele de dozin multumesc :D:D:D:D:
 

DeletedUser

sugerez a se seta semanl acustic si/sau luminos pentru:
a)rubrica MESAJE, dar mai ales,
b)cand sunt lansate atacuri impotriva noastra.
VA ROG COMENTATI!
e nevoie si de parerea altor jucatori... cu cat mai multi cu atat mai bine!

contra
a) e destul de clar cand primesti mesaje
b) vezi dreapta sus niste sabiute:p ... si niste numere...

-----------------------------
bunaziua dragi colegi am o propunere pentru voi si vreau sa raspundeti sa vad daca sunteti de aacord am vorbit cu cei cate au servaru team triburile daca vor fsa faca si ei o lume cu o fiteza mai mare decat pe lumea a 13 si cu minele terminate la 30 sa lom cum lom pe lumea a 8 4800 sunteti de acord postativa raspunsurile aici multumesc pentru intelegere :D

cei de la team triburile ar face orice tip de server, dc le iese bani :p
 

DeletedUser19074

da da. şi atacurile cu nobili ar trebui să fie scrise cu albastru,ca să ştim când să dăm prioritate nobililor(ca girofarul de la politie),nu?

nu vă mai prostiţi mă.. bine că nu vreţi să vi se teleporteze trupele din sat în sat. aţi fi în stare să cereţi şi asta..
 

DeletedUser

mai utila mi s-ar parea primirea unui sms, atunci cand esti atacat, cand s-a terminat o cladire de construit etc. In schimbul unor pct premium desigur :D.
 

DeletedUser

si eu pro la ideea cu anuntatul dar cum au spus si restu cu obtiunea activare/dezactivare ....... si sa fie alt tip de semnal luminos sau sonor la atac fara nobil si alte semnale la atac cu nobil ca sa le distingem :)
 

DeletedUser4349

si eu pro la ideea cu anuntatul dar cum au spus si restu cu obtiunea activare/dezactivare ....... si sa fie alt tip de semnal luminos sau sonor la atac fara nobil si alte semnale la atac cu nobil ca sa le distingem :)

hai nu vrei sa se trimita si trupele singure in aparare? :rolleyes:
Cat de usor vreti sa devina jocu' asta?
 

DeletedUser24393

Ai exagerat mult.....

ON: PRO,dar cu optiunea activare dezactivare.
 
Sus