Propuneri, idei, personaje pt Madalin si scoala n00bilor!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser5168

cateva idei.... despre orice, cu oricine.... :D puneti aici ca sa nu le puneti pe threadul cu povestea.... si sa fie sterse :p
 

DeletedUser1514

Pentru ca acest topic e o "poveste", va avea parte de acelasi tratament ca si celelate. Asta insemnand "sticky" si stergerea oricarui alt post pentru a pastra fluiditatea povestii.
Aviz celor care postati..sa nu va mirati de ce va dispar posturile.

Mah, ce sa mai...nu sunteti sanatosi. :p
Nu ma apuc sa scriu si eu o parte, ca ramaneti profund impresioanti. :))
 

DeletedUser1514

Eu nu prea urmaresc forumul extern si nu prea stiu lumea de aici, dar daca e cineva indeajuns de bun, sa imi dea numele tutror ce trebuie sa apara si un cuvant sau o scurta fraza care sa ii caracterizeze, promit ca imi fac timp sa scriu ceva versuri. :p



Si daca apare acea lista si nu raspund, va rog sa o trimiteti prin mesaj pribat pe ro.1, ro.5 sau roc.
Multumesc.
 

DeletedUser5168

pai uita-te si tu pe forum....sau macar aici pe off-topic....iti dai tu seama :D
 

DeletedUser1514

De-as avea timp sa urmaresc si externul...ce bine ar fi. :p
Oricum ne omoara Bl00m ca suntem off-topic. :D
 

DeletedUser1514

Bun. Eu ma ofer sa scriu, deci, ceva versuri. Astept sa mi se spuna pe cine includ in treaba. In seara asta nu mai stau, dar revin pe topicul asta maine.
 

DeletedUser

Eu nu prea urmaresc forumul extern si nu prea stiu lumea de aici, dar daca e cineva indeajuns de bun, sa imi dea numele tutror ce trebuie sa apara si un cuvant sau o scurta fraza care sa ii caracterizeze, promit ca imi fac timp sa scriu ceva versuri. :p



Si daca apare acea lista si nu raspund, va rog sa o trimiteti prin mesaj pribat pe ro.1, ro.5 sau roc.
Multumesc.

Uite unul :

regele 1:antin00bist
 

DeletedUser5168

daca cumva nu ai observat aceasta poveste este un pamflet, facuta la caterinca...prin aceasta povestioara nu vrem sa facem profesionisti din n00bi.... vrem doar sa ne simtim bine....si toate lucrurile care se/le spun acolo sa le luati ca atare :D
 

DeletedUser1195

sa va spun cine lipseste:bunicuta care ii dadaceste pe noobi si ii mai si iarta cateodata:)
 

DeletedUser

RockGirl a spus:
lamine: dar ce s-a intamplat? de ce e in starea asta?

BlooM: asa e de cand a pierdut in campionatul de SPEED in defavoarea celor de la Rvansa...

:)))))
Tare
 

DeletedUser

b3stialu a spus:
Eu sunt adevaratul SDS-Master!!!! Si intreptand Flama spre SDS-Maser il transforma la loc in DarK AngeL 00.

``adevaratul SDS-MASTER `` cred ca e mirificu
 

DeletedUser184

deoarece ceea ce ai scris incheia cursul povestirii mult prea repede si strica planul viitoarei continuari
 

DeletedUser

NobunagaOda a spus:
``adevaratul SDS-MASTER `` cred ca e mirificu

Esti pe aproape :p dar nu nu e mirificu e unu mai bun decat mirificu la sds :p:p:p mirificu e unu din cei doi care l-au salvat:p:p vedeti in continuarea din seara asta:p:p
 
Sus