Propuneri, idei, personaje pt Madalin si scoala n00bilor!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

Eu vreau ca la sfarsit, madalin sa devina un bulibasa gras si sa fie asasinat!:D:D:D
 

DeletedUser

Eu vreau sa apar si eu in poveste!:)Nu pot macar ca la sfirsitul anului scolar sa dau eu diplomele de n00b?:(
 

DeletedUser

hai alege-ti un post in poveste, azi stau akasa k am febra 39 si povestesc knd mi se face mai bn:(
 

DeletedUser

foarte faina povestea si foarte funny. parerea mea este ca ar trebui sa apara si un personaj feminin care sa infiripe o poveste de dragoste cu madalin, cel mai bine ar merge sa fie o domnisoara care sa il vrea doar pt bani si faima si el sa se indragosteasca de ea nebuneste:)))))) parerea mea.:))
 

DeletedUser7272

foarte faina povestea si foarte funny. parerea mea este ca ar trebui sa apara si un personaj feminin care sa infiripe o poveste de dragoste cu madalin, cel mai bine ar merge sa fie o domnisoara care sa il vrea doar pt bani si faima si el sa se indragosteasca de ea nebuneste:)))))) parerea mea.:))


o da in telenovela povestea daca intervine personajul feminin :d
 

DeletedUser

ar dao in telenovela daca autorul ar permite asa ceva. dar cum nu este o telenovela atunci daca apare un personaj feminin nici gand de telenovela
 

DeletedUser5168

a aparut un personaj feminin, Mater Dolores intr-o parte anterioara.... ;)
 

DeletedUser

sunt blocata cu cartea aia in mana, din cate imi amintesc...si telenovela a luat sfarsit :p
 

DeletedUser

eu ma gandesc acum la o continuare la ceea ce a scris DarK AngeL 00 ultima data. regele 1 s-ar putea sa te gasim prin partea a XX-a. Mater Dolores nu esti interesata de madalin2009 in poveste?=))
 

DeletedUser

foarte faina povestea si foarte funny. parerea mea este ca ar trebui sa apara si un personaj feminin care sa infiripe o poveste de dragoste cu madalin, cel mai bine ar merge sa fie o domnisoara care sa il vrea doar pt bani si faima si el sa se indragosteasca de ea nebuneste:)))))) parerea mea.:))

rumi se presupune ca e tipa... dar unii cred ca e baiat :) in ciuda faptul ca ea a fost si gebeliza :D sau noisette :D
 

DeletedUser1514

Stiu ca am promis, dar am avut o perioada mai grea. Multe proiecte de predat in termen limita. Voi reveni cu ce am promis cat de repede pot. ;)

Da, BlooM, stiu. Am scris intentionat. :))
Si eram noi la offtopic, dar am vazut ca scrisesei ca vor fi sterse toate posturile care nu au legatura, pt fluidizarea povestii. :p

Mai astept doritori. :p
 

DeletedUser

niiiiiiiiiiiceeeeeeee 20000 lanci am si 1 paladin hahaha.(cam putin da eh.. binisor pt un noob) si apropo................ ehm......... poti sa imi dai si 1000 topoare si sa maresc zidu cu 2 nivele pana incepe razboiu? macar atat pls :D

Cum poate fi cineva asa de vesel, daca se face misto de el?
 

DeletedUser

Astept cu nerabdare sa vad ce se va intampla desi cred ca stiu cum se termina:D
 
Sus