Propuneri, idei, personaje pt Madalin si scoala n00bilor!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

eu ma gandesc acum la o continuare la ceea ce a scris DarK AngeL 00 ultima data. regele 1 s-ar putea sa te gasim prin partea a XX-a. Mater Dolores nu esti interesata de madalin2009 in poveste?=))

Hai ca nu ma dau cu minorii...:p doar sunt "tanti", ce naiba :D:D:D
 

DeletedUser

am vazut, am vazut, dupa ce ca ti s-a sters postul de CINCI ori deja...am inteles ideea...NEXT!
 

DeletedUser

daca ai vazut la inceputul threadului, tot ce e offtopic se sterge.
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

6.2. Daca postul dumneavoastra a fost sters, atunci inseamna ca stergerea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam sa nu il rescrieti.
 

DeletedUser

Da ce am scris eu nu era off-topic (avea clar legatura cu "povestea").

Fara suparare...

asta esti tu, da?

Pentru ca acest topic e o "poveste", va avea parte de acelasi tratament ca si celelate. Asta insemnand "sticky" si stergerea oricarui alt post pentru a pastra fluiditatea povestii.
Aviz celor care postati..sa nu va mirati de ce va dispar posturile.

si asta e BlooM.

Capisci?
 

DeletedUser

cel mai bun personaj sunt eu. dau sfaturi utile (din categoria retineti, ezitati si evitati), sunt foarte organizat, nu vorbesc decat la subiect, ce mai, un om serios, un lider incontestabil si de o modestie fara margini.:rolleyes:
 

DeletedUser

Eu tot n-am inteles ce caut in poveste....poate cineva sa ma lamureasca ? :confused:
 

DeletedUser5168

Eu tot n-am inteles ce caut in poveste....poate cineva sa ma lamureasca ? :confused:

curand se va termina primul capitol, curand ma refer in seara asta, sau poate maine...am avut ceva treaba zilele astea ( ieri 2 speed-uri consecutive, ma oftic ca nu l-am prins pe cel cu limita 2)...deseara iar nu stiu ce fac...dar maine se va termina primul capitol...

BlooM ( cu M mare pt Rockgirl ) tu vei avea un final cam tragic, la fel si n00bii tai....va fi o rasturnare de situatie:cool:
 

DeletedUser

nuu....!!! BlooM las ca vine Mama Ranitilor si te invie!!!
Lasa-l pe lamine mort...BlooM must live!
 

DeletedUser

mater tu de cand citesti in cartea aia...:))...probabil ca ai invatat multe pana acum :))....de asta vrei sa il si invii...poate in capitolul 2...

da, chiar m-ai lasat blocata cu nasu in carte si surprinsa de ceva pe coridor...M-am facut stana de piatra?
 
Sus