Propuneri, idei, personaje pt Madalin si scoala n00bilor!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser5168

depinde cum ma descurc la speed.... daca sunt eliminat si nu mai am chef ma apuc de poveste...daca rezist... veti afla maine finalul :D
 

DeletedUser5168

ss must die :))... ii tinem pe durata razboiului dupa vor muri de gripa ca au activat pachetul de iarna :))
 

DeletedUser

scrie despre ce vrei tu dar scrie....nu am citit nimic mai "interesat" niciodata!(ultima oara am incercat chiar si o carte)....oricum eu sunt fanel:)
 

DeletedUser

Autografe banuiesc ca primim in joc de la personajele din poveste.
 

DeletedUser

Merci , eu nu m-am gandit la asta :D

Am schimbat parola , da-mi un PM ca sa ti-o dau , ca sa putem intra amandoi pe pagina.
 

DeletedUser

Nu vad unde e povestea.. am cautat da numai este..

Apropo vreau si eu in viitoarea poveste un rol :x multumesc aticipat :>
 

DeletedUser

Atunci vreau si eu un rol in povestire ... de preferabil rol negativ :eek:
 

DeletedUser

regele1...ti s-a indeplinit dorinta deja:))nu mai are nimeni idei de continuat?eu v-am deschis povestea din nou...asa ca hai sa terminam volumul:D
 

DeletedUser4610

regele1...ti s-a indeplinit dorinta deja:))nu mai are nimeni idei de continuat?eu v-am deschis povestea din nou...asa ca hai sa terminam volumul:D

Eu nu stiu ce sa mai scriu, pentru mine este o poveste moarta, deoarece m-am plictisit de ea. Poate voi incepe sa scriu pe alt subiect cand imi va veni inspiratie ( sau cand voi primi propuneri ).
Va las pe voi sa continuati povestea dupa cum va doreste inima, dar de preferat sa o continue unul singur pentru ca poate sa isi puna toate ideile in ordine...
 

DeletedUser5168

fara dani la maxxx si madalin2009 pe forum... povestea nu mai are farmec... ma bucur totusi ca a continuat si ca am si eu o picatura de contributie la ea...
 
Sus