Propuneri, idei, personaje pt Madalin si scoala n00bilor!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

sper ca nu planuiesti sa revii?:))am spus ca ai disparut pentru totdeauna...dar deocamdata tot nu dispari din peisaj:)si ceva personaje nu au aparut de ceva vreme...asa ca trebuie sa iasa in evidenta...iar...pe maine termin de scris si capitolul18
 

DeletedUser

eventual pana adorm mai scriu un capitol , atunci sa vada carmi ce pateste !!!
 

DeletedUser

Scheisse. Thread geschlossen!
Mi se pare mie sau orice newbie trebuie sa scrie despre mine?
*laughs*
Jumatate din playerii de pe .ro ma cunosc? Of of of. Au fost 2 ani de cand am scris "Yobaxter are nevoie de ajutor" si tot mai sunt bazait la cap cu povesti d-astea.
A da. I'm not gone. Citesc forumul in fiecare zi :T
Voi ma cunoasteti ca n00b total si aia de pe .net ca un n00b total.
Adica, acelasi lucru?
Of of of. *grabs new shiny iMac* Credeati ca scapati repede de mine?

scuze ca intervin , dar macar il stii? , presupun ca stie mult mai mult php , html , ** , c++ si `internetizare` decat tine , asa ca shh ..daca il cunosteai numai vorbeai:p
________________
I guess you want a forum flame fight, eh? (nu zic asta in romaneste, strica farmecul ^_^)

fara dani la maxxx si madalin2009 pe forum... povestea nu mai are farmec... ma bucur totusi ca a continuat si ca am si eu o picatura de contributie la ea...
Awwww.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmmm...marele madalin:))...si cum iti place pana acum povestea?

@regele:te-am razbunat :p a disparut si carmi din peisaj
@PUSKI-ILIE:Multumit?
PS:sper sa nu se supere o anumita persoana fiindca i-am copiat textul personal:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hmmm...marele madalin:))...si cum iti place pana acum povestea?

@regele:te-am razbunat :p a disparut si carmi din peisaj
@PUSKI-ILIE:Multumit?
PS:sper sa nu se supere o anumita persoana fiindca i-am copiat textul personal:)
Eh? Ce crezi?
Mie imi place da acu' ii vad pe-astia cu comentarii. Ma transform acum in Chuck Norris si va omor pe toti. -.- Just kidding.
Trebuie sa administrez o chestie, so be right back. Or not. E cam noapte si ma doare capu'. :T
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Da, multumit Mathewnr1... :D
Totusi sa ne scape cineva din lumea Recycle Bin, regele 1 incalca odata regulamentul ala ... :))
 

DeletedUser

regele1...ai inceput ceva periculos.daca in recycle bin merg toti jucatorii stersi sau incuiati si tu ii aduci inapoi...inseamna ca se pot intoarce si nobilul ratacit,bloom,lamine si toti ceilalti morti in prima serie...eu zic sa-i lasam sa se odihneasca in pace:D
 

DeletedUser

Nu prea mai e nimic de scris..povestea se cheama Madalin si scoala noobilor, dar cum madalin nu mai e pe forum, trebuie inventate lucruri..si nu e asa amuzant ca daca ar fi parodiate lucruri care chiar se intampla pe forum.
 

DeletedUser

se pot inventa lucruri...intr-o poveste trebuie sa pui si imaginatie nu doar fapte reale...se poate edita numele temei si sa ramana doar "Scoala n00bilor"
 

DeletedUser

se pot inventa lucruri...intr-o poveste trebuie sa pui si imaginatie nu doar fapte reale...se poate edita numele temei si sa ramana doar "Scoala n00bilor"

Se pot inventa lucruri, dar nu e asa de amuzant ca si cand se parodiaza, cum a spus si regele, madalin era esenta povestii, acum , cum madalin nu mai e aici, nu exista o esenta, si deci povestea s-a dus...
 

DeletedUser

Ce-i drept era mai amuzant inainte ca mai multi useri sa se lase de forumit.Pentru ca acum ca nu sunt aici povestea nu isi mai are nici un rost.
 

DeletedUser

Scheisse. Thread geschlossen!
Mi se pare mie sau orice newbie trebuie sa scrie despre mine?
*laughs*
Jumatate din playerii de pe .ro ma cunosc? Of of of. Au fost 2 ani de cand am scris "Yobaxter are nevoie de ajutor" si tot mai sunt bazait la cap cu povesti d-astea.
A da. I'm not gone. Citesc forumul in fiecare zi :T
Voi ma cunoasteti ca n00b total si aia de pe .net ca un n00b total.
Adica, acelasi lucru?
Of of of. *grabs new shiny iMac* Credeati ca scapati repede de mine?


I guess you want a forum flame fight, eh? (nu zic asta in romaneste, strica farmecul ^_^)


Awwww.

Eh? Ce crezi?
Mie imi place da acu' ii vad pe-astia cu comentarii. Ma transform acum in Chuck Norris si va omor pe toti. -.- Just kidding.
Trebuie sa administrez o chestie, so be right back. Or not. E cam noapte si ma doare capu'. :T


Madaline, trebuie sa recunosc ca dintre toti jucatorii pe care i-am intalnit de-a lungul anilor in comunitatea asta, tu esti cel care mi-a ridicat cele mai multe semne de intrebare.

Acum ceva vreme, cand erai bataia de joc a forumului, te purtai ca un copil downian cu exces de Bonibon. Ai disparut, ai reaparut, iar ai disparut si tot asa. Te-ai fluturat in lung si-n lat cu marile tale realizari pe .net. Ai deschis topicuri aiurea si te-ai balanganit la populatie, doar doar de n-o uita cineva de tine. Ai vrut sa ramai in atentia tuturor cu pretul de a fi penibil. Iar acum incerci sa stergi totu' dintr-o miscare, promitandu-ne "marea surpriza".

Ca o sa fie un joc, un site, un cont pe hi5 cu tine stand cracit si cu ochelarii de soare pe nas, nu ma intereseaza.

O singura chestie ma intreb: Nu ti-a ajuns?
 
Sus