propuneri runde viitoare

ToXiC-

member
Scor reacție
0
am prins mondiale recente pe care tu nu le-ai prins ;) in 2019k vs br si fr, vremurile din trecut au fost

/organizat bine inteles de serverul frantei
 
Ultima editare:

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Ti se pare ca se agita cineva liniuta?
Eu doar am trezit niste persoane la realitate... Nici nu are rost sa intram in detalii, imi stiu nivelul de joc, si-l stie fiecare, totusi unii abereaza prea mult.

Erau vremuri cand jucam noi ... eu, damian , marina, andrei, rzn, tiganu in echipa qifsha, iar echipa lui blazker nu a facut fata in 10-12 oameni contra 5-6 jucatori.

Pe .fr la fel, ne-am batut cu cei mai buni, la fel si cu turcii.. rdmm61 si echipa lui, la fel si jucatorii din trecut, leo.ru, fanat, pika, szalczyk etc.

Jucatorii vechi nu mai sunt ce au fost, qifsha le-a dat clasa pe serverele straine. Deci nu compara qifsha cu mizeria aia de thaii care intra pe servere straine si ii scot strainii in 2vs 4(thaii).

Si-au aratat talentul si pe speciala ...

Ce sa zic si de tine, iti dai cu parerea ... dar pe .ro o arzi doar cu conturi fantoma :(
 
Ultima editare:

DeletedUser49158

multumim raka :)) nici macar o runda pe zi nu se mai pune :))) mai bine ai inchide speedu-l de tot sa stim o treaba :))
 

feraru

member
Scor reacție
0
le e greu sa stea 5 min ,sa faca niste setari
da pe clasice unde baga lumea pp si le fac profit stau geana 24\24
si chiar si asa nu isi fac treaba cum trebuie
 

DeletedUser49158

pe orice tara sunt mai multe runde ca la noi si la noi is printre cei mai buni jucatori de speed din lume si e printre cel mai jucat speed...asta e romania la ce sa te astepti...am ajuns sa jucam la straini ca la noi pe ro nu sunt runde...
 
Scor reacție
12
Raka se gândește el la ceva sa facă cât timp România a întrat în stare de urgenta ne vom izola cu toți :)) vor fi multe speeduri stați liniștit, va spun ca eu ai în Madrid sunt în carantină de 5 zile și avem o luna cel puțin, România peste o săptămână va închide tot
 
Scor reacție
12
Start:mar 18, 18:30
Sfârşit:mar 18, 21:30
raka mai bagi una dupa ?? si daca ai putea modifica runda cu 100 de pp si adauga mai multe barbare ca ne vom baga cativa sa avem ce farma . o ziii buna
 
Sus