propuneri runde viitoare

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Se pot pune runde cu aceste setari?

Start 207 cercetare 3 nivele, curte pe pachete, limita in trib 5, viteza 350, viteza unitati 0,6

Start mine 6 PALADIN + ARME, viteza 400, viteza unitati 0,6, limita membri in trib 4.
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Propun o Runda bash
Start ora 20:00
Limita trupe / nivel de ferma
Nu se pot cuceri sate
Locul 1 agresor câștigă runda și primește 100 pp
* Se poate alege directia de start.
Rundele de genul erau foarte populare in trecut
Mulțumesc!
 

Covaci

member
Scor reacție
0
Pe Dulceață și caracter nu l-am mai văzut de mult pe runde.
O renunțat???
Să mor eu dacă vă mint chiar mi' dor de el.
20PP - Satu.
10PP - Spargerea.

Dulceață și caracter!
 

cyupylan

member
Scor reacție
0
Informatie de ultima ora...azi nu sunt runde dar maine o sa avem 3 runde pana la 00:01, sa petrecem impreuna anul nou :)
 

SimaX.RO

member
Scor reacție
0
Astazi,31 Decembrie,propun sa nu mai fie băgate runde.

Argumente:
1.Este ultima zi din an și majoritatea au alte lucruri mai bune de făcut
2.Dacă se bagă runde,o sa între disperații(gen malis care nu au o viata),se bate singur cu barbarele sa facă Cupe si sa schimbe clasamentul final la sezon
3.Clasamentul la sezon ar putea avea de suferit deoarece nu mai intra cei mai buni jucatori pe runde in ultima zi din an.
4.Cred ca au fost 30 de zile pline in care s au putut câștiga Cupe si in care sa se stabilească deznodământul sezonului,nu e frumos sa se strice in ultima zi din an.

Sa fie pace gen !
Have fun
 

cyupylan

member
Scor reacție
0
Astazi,31 Decembrie,propun sa nu mai fie băgate runde.

Argumente:
1.Este ultima zi din an și majoritatea au alte lucruri mai bune de făcut
2.Dacă se bagă runde,o sa între disperații(gen malis care nu au o viata),se bate singur cu barbarele sa facă Cupe si sa schimbe clasamentul final la sezon
3.Clasamentul la sezon ar putea avea de suferit deoarece nu mai intra cei mai buni jucatori pe runde in ultima zi din an.
4.Cred ca au fost 30 de zile pline in care s au putut câștiga Cupe si in care sa se stabilească deznodământul sezonului,nu e frumos sa se strice in ultima zi din an.

Sa fie pace gen !
Have fun
sunt de acord
 
Sus