protectioe contra boot programe

  • Autor subiect DeletedUser5673
  • Data de început

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
sunt de acord cu acest program anti bot, daaaar setatil si voi sa apara cind se dau multe atacuri nu cind: scriu un mesaj, cind postez pe forum, cind dau redenumire sate apare porcaria aia dao draq de treaba



serios? dute ma de aici cu ideea asta...in 2008 cind m-am apucat de triburi nu era setarea asta, era chestia aia cu cerculetele.....odata ce am investit bani si timp dece sa imi bage minunea aia cind scriu mesaje?


colega gindesti ce spui? normal ca sunt jucatori care ataca noaptea
saptamana asta lucru dupamasa si trebe sa dau 700 de fuluri (atac organizat) cind sa dau atacurile daca ziua sunt la munca? ieri noapte de la ora 2:00 pn la ora 5:00 am dat atacuri de m-am saturat ...

da,gandesc....
poate sunt 2,3 persoane......
dar nu toata lumea se trezeste la 3 noaptea;)
 

DeletedUser

mi-a aparut cand m-am logat, mi-a aparut cand sa atac, mi-a aparut cand am dat logout, e ca matreata
 

DeletedUser

mi-a aparut cand m-am logat, mi-a aparut cand sa atac, mi-a aparut cand am dat logout, e ca matreata

eu nu cred ca apare cand dai logout:)))Si nici nu apare asa repede cum ziceti....De exemplu eu amd eschis odata 50 de taburi iar pe la jumate mi-a aparut sa bag protectia antibot...am bagat codul la una si la restul am dat refresh si s-a rezolvat...Si de atunci nu a mai aparut asa repede...
Si credeti ca nu se poate face bot care sa detecteze cand scrie in pagina chestia aia cu 'nu esti on?' sau ceva de genu...Si cand o detecteaza inchide tabu si deschide altu...orice e posibil trebuie doar sa stii sa porgramezi:p
 
Sus