Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!

Pt informatii suplimentare: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=26134

Protestul continua!
 

DeletedUser4610

Hai sa protestam pentru ceva ca nu suntem obligati sa cumparam cont premium!
 

DeletedUser22388

Nu cred ca exista persoane cu deficiente de vedere care joaca acest joc.Asa ca va rog,abtineti`va :mad:
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser25931

V-ati gandit o secunda ca asta cu premiumul poate fii o pacaleala de 1 aprilie?
 

DeletedUser24690

Nu m-ar mira, ei au tot dreptul din lume sa faca ce vor ca asa spune regulamentul dar tu, ca beneficiar, ai doar dreptul sa taci:))
 

DeletedUser22307

acolo pe l1 toate triburile sant unite la astfel de gesturi daca nu se rezolva nimic cu acest protest voi sterge si eu contu de acolo deja se dubleaza pretu *3 lumi nu se mai merita
 

DeletedUser4610

nici paine nu esti obligat sa cumperi!iti convine daca se dubleaza pretul?

Tu compari painea cu punctele premium?
Nu am vazut in viata mea om care moare din lipsa de puncte premium :)

Toata lumea la vot, sa ne sustinem cauza:


http://www.gopetition.com/online/35211.html


Accesati aici: "sign the petition" si completati doar campurile in dreptul carora se afla o steluta rosie (obligatorii).


Protestul continua!

Parca pe .de a spus un admin odata ca die-staemme (triburile) inseamna dictatura, nu democratie.
 

DeletedUser

Hai sa protestam pentru ceva ce nu suntem obligati sa jucam. Haideti sa creem o lume fara triburi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

zi zau cu limba scoasa!
poate imi/ne explici cum ai putea sa te descurci fara CP cu cateva sute de sate!

prietene noi avem pe L1 peste 1000 de sate...eu am 1508 sate si sunt unul dintre initiatorii protestului si nu vom renunta...
 

DeletedUser28485

in orice caz nu o sa mai cumparam cont premium la preturile care sunt acum si nici cont la 2 milioane de lei cu 5000 de pct nu o sa luam pt ca este prea mult, bataie de joc, iar la 1000 de sate cum nu poti fara CP mai bine ne lasam de triburi si dam stergere cont, e mai usor de cat sa scot banii din buzunar :)) nesimtiti mai pot fi!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus