Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Milionari din joacă Povestea fondatorilor companiei germane InnoGames, care au cucerit lumea cu jocul „Triburile“, fără să investească nici măcar un euro.


Sa vedeti cu cine ne batem , sunt miliardari in euro , domnilor.
 

DeletedUser2154

avem chiar si avocati printre noi...oameni care lucreaza in domeniul finantelor...nu asta e problema...
 

DeletedUser

Sunt si eu la DREPT ANUL 2 dar sincer la cati jucatori sunt in jocul asta am castiga cu jumatte dintre ei acest razboi cu INNO GAMES dar sunt doar 400 de citatii.
 

DeletedUser5809

V-as ruga sa postati doar ce are legatura cu topicul, respectiv semnarea petitiei. Deja este un topic despre modificarea contului premium, o continuare aici este o abatere a regulilor forumul si topicul v-a fi inchis.

Mersi mult.
 

DeletedUser2154

Sunt si eu la DREPT ANUL 2 dar sincer la cati jucatori sunt in jocul asta am castiga cu jumatte dintre ei acest razboi cu INNO GAMES dar sunt doar 400 de citatii.

sunt 450 care au semnat petitia...si numarul lor creste cu cat facem cunoscuta situatia pe cat mai multe lumi posibile!
 

DeletedUser

numele temei este PROTEST GENERAL deci vorbim aici despre ceea ce nu ne convine noua adica, pretul PP si incercam sa rezolvam situatia ori prin petitii ori prin documente oficiale, legi sia lte alea care ne-ar putea ajuta sa schimbam situatia asa ca scuze domnule Jackass20 dar desprea asta vorbima izi si nu cred ca am gresit cu ceva.
 

DeletedUser5809

numele temei este PROTEST GENERAL deci vorbim aici despre ceea ce nu ne convine noua adica, pretul PP si incercam sa rezolvam situatia ori prin petitii ori prin documente oficiale, legi sia lte alea care ne-ar putea ajuta sa schimbam situatia asa ca scuze domnule Jackass20 dar desprea asta vorbima izi si nu cred ca am gresit cu ceva.

Este dechis un topic despre modificarea contului premium, aici e vorba doar de petitie, te poftesc pe general si sa iti sustii punctul de vedere in legatura cu modificarile.
 

DeletedUser17514

"The following errors occurred

* Your signature has suspected spam features. Please review your signature and try again."

care ii problema?
 

DeletedUser

yujq.jpg
 

DeletedUser

petitia si refuzul de a cumpara premium sunt singurele arme de care dispunem.
Nu exista nici o reglementare care obliga furnizorul de servicii sa pastreze un anumit pret. Asta e economia.
Foamea de bani si dorinta de inavutire i-au facut pe proprietarii inno sa mareasca preturile.
Trebuie sa ne folosim de lacomia lor si sa-i lovim unde ii doare mai rau. In buget.
Daca noi nu le mai dam bani, vor asculta. Ei traiesc din banii nostri. Noi suntem stapanii lor si ar trebui sa ne comportam ca atare.
Deci, nu ne priviti cu respectul pe care il meritam, nu mai pupati nici un cent!
 

DeletedUser17514

mai nou nici stats-urile nu mai merg ....

".........................twstats.com, weststats.com, grepostats.com offline

The servers powering TW Stats, West Stats and Grepo stats are currently being moved to a different location. We apologize for the inconvenience. The servers will hopefully be powered back up later tonight, if not, updates will be posted on this page......"
 

DeletedUser18134

au anuntat ca vor fi off-line incepand cu ora 21... macar au anuntat...

///

1740 Signatures

ma intreb daca vor fi tot atatia jucatori care nu vor mai cumpara premium
 

DeletedUser

da pe la harti ati mai trecut? il dau aia in judecata !?!??! dupa ce il tin pe forum?
:))))))
 

DeletedUser

ma mir cum sa ajuns la un numar asa mare de petitii dat fiind faptul ca sunt la inceput, sa speram ca se mai inmultesc
 

DeletedUser

au anuntat ca vor fi off-line incepand cu ora 21... macar au anuntat...

///

1740 Signatures

ma intreb daca vor fi tot atatia jucatori care nu vor mai cumpara premium

Vor fi chiar mai multi. Sunt destui jucatori scarbiti, care considera inutil protestul si nu vor mai juca.
A, mai e o problema simpla.
Daca imi cumpar pp si nu le folosesc 2 ani, innogames e obligat sa ma despagubeasca daca vrea sa isi inchida serverele. Asta cel putin conform legislatiei romane.
Si sa nu uit. Vazusem undeva o vrajeala cu privire la faptul ca innogames ar fi un srl amarat.
Minciuna!
E vorba de o multinationala.
Sa va explic de ce.
Conform legislatiei in vigoare, nu ar fi putut desfasura activitati comerciale pe teritoriul romaniei, fara un reprezentant aici. In speta, o avem pe carmi, salariata a innogames (viitor somer, mandru de a fi roman).
Banii platiti de noi, ajung la inno prin intermediul unei firme care detine un sediu in romania. Deci rulajul acela se supune legislatiei romane.
Ideea e ca, orice s-ar intampla, daca inno vrea sa scumpeasca CP, o vor face. Nimic nu ii obliga sa se abtina (spun nimic, pt ca au dovedit deja lipsa de bun simt).
Asa ca, nu ne ramane decat sa le spunem adio si sa ii lasam sa joace pe fraierii care nu au dezvoltat inca alergie la hotie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus