Proud to be CT

DeletedUser

Stupul l-am gasit eu :)
Jucãtor Bondarii
Bondarii
Puncte: 4.754
Rang: 7588
Trib: GEMINA
» Scrie un mesaj

Sate Coordonate Puncte
Stup 365|507 4.754

Profil

Text personal
Aliati personali
tibsgtg
victim

Si uite asa se nasc prieteniile adevarate :)))
 

DeletedUser

lol???
tibsgtg atacã Stup 03.10.07 19:20
asta este numele satului...
 

DeletedUser1134

really?? :eek:
chiar nu stiam...m-am exprimat eu gresit ce-i drept...
ca sa inchei...daca tw-tools nu greseste, pe k53 mai sunt 13 sate din C.T. Nici unul dintre ele nu se numeste Stup....Ce stupoare, asa-i??
De fapt, a explicat colega mea totu;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Of... alte lamuriri.

Bondarii cu al lui sat intitulat stup, era doar un exemplu. In prezent e la voi in trib si e aliatul personal al celor care l-au atacat in trecut. A intrat la voi cand am fost eu plecat 5 zile si nu m-am mai interesat de el. Ce postase el pe forumul nostru erau orele la care ajungeau atacurile. Pentru mai multe detalii, rapoarte ale atacurilor asupra lui si a altor membri C.T. din acea perioada, ceri mesajele de la Alina922.

Cand i-am trimis mesaj diplomatului, cel care a raspuns primul a fost ga8i (Guvernator K64). Nu ai fost informat? Am si zis ca prefer sa discut cu un singur reprezentant al tribului, nu cu zece oameni si nici nu stau sa caut guvernatori prin listele de membri ale triburilor mamut. Daca esti persoana de contact pe un continent, trebuia sa fi trecut la profilul tribului. In alt trib, guvernatorul imi spune sa discut cu diplomatul, diplomatul cu seful, alte triburi nu-si trec nici diplomaii la profil, deci nu am de unde sa stiu cum interpreteaza fiecare o functie si deranjez si eu pe cine prind la profil si pare persoana mai importanta.

Ca nu va faceti planurile de atac pe forum e foarte bine, mai ales ca orice trib mamut e plin de spioni, dar s-a discutat despre aceste atacuri asupra noastra la rezervari de sate pe forumul vostru si ne-ati trecut pe lista inamicilor fara sa ne anuntati asa cum s-a laudat ga8i ca va sta in obicei, deci nu prea cred ca nu a vrut cineva de la voi acest razboi.

Uite o scuza foarte buna ca sa atacati si alti membri C.T. dar nu vreti razboi:

tibsgtg în data de 24.10. la ora 16:59
scuze de atac dar mi-ai omorat 3 nobili pana cum cu ajutorul pe care i l-ai dat lui attila

Scuzele se accepta si puteti sa ne atacati pe toti, numai sa nu indraznim sa recuperam satele pierdute sau sa trimitem suport :)

ga8i în data de 24.10. la ora 18:50
Sunteti siguri ca vreti sa innobilati membrii Gemina???

Poate ma lamureste cineva.

ga8i (Guvernator K64)
As vrea sa incetezi atacurile tale asupra membrilor GEMINA - Mesajul asta nu mi-a fost adresat mie, ci unui alt membru C.T. care nu facea parte din conducere. Tot eu am fost cel care a luat legatura cu cineva din conducerea voastra ca sa rezolv problema cand omul vostru care atacase, era in situatia de a fi cucerit pentru ca noi am raspuns unor atacuri.

ga8i (Guvernator K64)
Daca voiam sa va declaram razboi, va anuntam din timp cum ne sta in fire.
Am fost trecuti pe lista inamicilor, dar unde e declaratia? Cine pe cine a anuntat?


Ca fapt divers, nu vreau sa va speriati.
La profilul tribului vostru apar doua texte care se bat cap in cap.

Wrath + EXIT + GEMINA + LoH
Formeaza Brute Force Alliance !

Urmatoarea:
~ Suntem deschisi la negocieri cu privire la formarea unei familii

Nu va convine ceva la aceasta familie si cautati alta?

SpAiKeR în data de 30.10. la ora 17:01
"Salut,

Propunere: tu + cei mai buni 15 de la tine sa intrati in WRATH.

Respect.
"

SpAiKeR - membru WRATH
GEMINA cauta alta familie!!!
Daca accept oferta WRATH, le propun sa va puna pe liber si sa va mai declare si razboi :D
Frumoasa potrivire, nu? Glumesc desigur. Nu am acceptat-o pentru ca nu plecam la mai bine ci luptam pentru mai bine... sau murim luptand.

Mesajele sunt originale si ti le trimit oricand.
Discutia se putea muta pe privat, acolo unde scriem tone de text si nu rezolvam nimic. M-am obisnuit si cu asta. Nu am sa inteleg niciodata tribul GEMINA cel plin de contradictii.
 

DeletedUser

Pffff, noroc ca nu-s muritoare :D

Apropos, in ce k esti? :))

am uitat sa mentionez... imi plac zeitele:D sunt...... pe gustul meu:D

@sacalaka - te distrezi, nu?
66.gif
 

DeletedUser

La inceput cineva era mandru ca face parte din C.T., au aparut cateva laude, m-am bagat si eu in seama dupa care cei din GEMINA si au ajuns la zeitatile de pe serverele romanesti.

Legat de zeitati, SpAiKeR e zeu numai pe lumea 2 la profilul WRATH. Aici pe L3, nici macar nu au mai trecut numele lui la profil. Poate si-au schimbat religia si l-au dat uitarii ;)
Oricum, WRATH fara SpAiKeR suna ca Phoenix fara Nicu Covaci.
 

DeletedUser

Alina922 - diplomat GEMINA
andi69 - Guvernator K53; Senator GEMINA
Au postat inainte de a se ajunge la discutia despre zeitati. De voi nu am zis nimic.

Daca tot e off topic trantesc o intrebare: Zeii sunt atei sau la randul lor cred in cineva?
 
Sus