Quit vs ASII (familia) si Mnk.S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Kimo , cred c-ar fi cazul sa nu te mai crezi un mare jucator , asa cum se cred multi .. Care e problema ta , daca am plecat in Skin ? Ce vroiai sa vin in Quit ? Asta nu o sa se intample niciodata , pentru ca niciodata Quit-ul nu o sa fie un Trib asa cum este Skin !Sa-ti spun si de ce ?!
1 . Cand se cere sprijin , nu primesti ! ( Asta am simtit-o pe pielea mea )
2 . Daca nu ar fi fost John Leguizamo ( m&m ) + Manuta , voi nici nu erati pe harta la ora actuala !
3 . Cu siguranta , nu iti sti toti jucatorii de Trib si pe Forum este o halababura !
4 . Era sa uit , nu am plecat de frica in Skin , ci am plecat pentru a face o echipa buna aici cu jucatori capabili de acest lucru !
5 . O seara buna !

1.Pfff, m-ai dat peste cap cu asta, sa mor :) (se cere sprijin si nu primesti, normal daca tu nu ma intrebi de sanatate decat atunci cand ai nevoie de ajutor, nu-ti dau nici sa crapi)
2.Da, misu e un jucator super, manuta un trib de noata 10, o fi cum zici tu.
3. Din 170 de oameni e normal sa nu-i cunosti pe fiecare in parte, , ai reusi tu performanta asta?
4. O fi oare cum zici tu?
5. La fel si tie/voua ! :)
 

DeletedUser40580

Doamne , dar voi chiar sunteti dusmani.Se pare ca nu ati aprofundat termenul si il luati ca atare.Omorati-va doar pe harta copilasi , in rest ce sa zic
Make love , not war !
 

DeletedUser30910

Kimo , cred c-ar fi cazul sa nu te mai crezi un mare jucator , asa cum se cred multi .. Care e problema ta , daca am plecat in Skin ? Ce vroiai sa vin in Quit ? Asta nu o sa se intample niciodata , pentru ca niciodata Quit-ul nu o sa fie un Trib asa cum este Skin !Sa-ti spun si de ce ?!
1 . Cand se cere sprijin , nu primesti ! ( Asta am simtit-o pe pielea mea )
2 . Daca nu ar fi fost John Leguizamo ( m&m ) + Manuta , voi nici nu erati pe harta la ora actuala !
3 . Cu siguranta , nu iti sti toti jucatorii de Trib si pe Forum este o halababura !
4 . Era sa uit , nu am plecat de frica in Skin , ci am plecat pentru a face o echipa buna aici cu jucatori capabili de acest lucru !
5 . O seara buna !

1. De unde stii tu ca nu se primeste? aici e Quit, nu TOM, ai fost in Quit de stii ce se intampla?
2. Orice jucator nu poate tine un trib in spate de unul singur, nu face fata nimeni de unul singur, meritele sunt ale conducerii, cu un plus pentru Tampitus si Knuffi, pentru organizare...in rest toti membri avem aceleasi merite, indiferent de punctaj, pentru ca noi am invatat sa jucam in echipa, cu manuta ne ajutam reciproc, dar nu poti sa spui ca daca nu eram aliati Quit nu mai era:)
3. E greu sa iti cunosti toti jucatorii, dar atata timp cat tribul il conduce mai multe persoane e suficient ca fiecare sa isi cunoasca jucatorii pe care ii coordoneaza, cat despre forum vorbesti prostii.
4.
Member



Adaugă data: 07.07.2011
Locaţie: Focsani
#26 24.07.2011, 11:33:29 Sus
So what ?! Care-i problema ta ?! Atacati-ma si nu mai aveti gura mare pe Forum .. Cei de langa mine , sunt innactivi majoritatea .. Se pare ca pe aia i-ati nimerit .. Sa vad cand veniti sa ma atacati ce fel va sar trupele .. A luat " marele vostru conducator " Tellmeway un sat , l-ati blindat imediat , iar in spade sunte-ti varza cu sorici !


La fiecare raport care exista intre CentauRy si Skin o sa-l pun pe Forum !:*
__________________
Skin - Ro25
Last edited by centaury; 24.07.2011 at 11:35:37.


eufrosina
Member



Adaugă data: 04.04.2009 #27 24.07.2011, 11:36:56 Sus
hai ca esti penibil....s-a luat un sat si a dat recuperare...nu era normal sa aparam satul?


chishere
Member

Adaugă data: 13.06.2011 #28 24.07.2011, 11:37:56 Sus
ce esti asa furios ..acu aveti innactivi ? pana acuma toti erau activi..


centaury
Member



Adaugă data: 07.07.2011
Locaţie: Focsani
#29 24.07.2011, 11:40:14 Sus
) Nu toata lumea e maniaca , ca voi cei din Skin .. Sunt oameni care au servici , care au familii , care au copii mici , nu toti joaca Non-Stop ca voi !Plus de asta mai e si vara .. Eu nu caut scuze si nici nu sunt nervos .. Pentru ce sa fiu nervos ?! .. Si mai bine spus , pe cine ?! Pe un Trib care da doar in innactivi ? Slab ..
pentru cine nu stie discutia asta o poate gasi aici, acum mai sunt maniaci? sau ai devenit si tu maniac?:D
5.Buna dimineata:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am devenit si eu :) .. E vreo problema ?! .. Si ca sa-ti spun drept , Tom-ul se sprijinea si cand am cerut sprijin , mi-au venit in jur de 80 cand eram singur contra Skin !Am jucat si in Quit , dar crede-ma c-am cerut sprijin de 4 ori si n-am primit niciodata !:) .. Asa ca nu mai are rost ca comentam aiurea , stiind ca am dreptate !
 

DeletedUser30910

Am devenit si eu :) .. E vreo problema ?! .. Si ca sa-ti spun drept , Tom-ul se sprijinea si cand am cerut sprijin , mi-au venit in jur de 80 cand eram singur contra Skin !Am jucat si in Quit , dar crede-ma c-am cerut sprijin de 4 ori si n-am primit niciodata !:) .. Asa ca nu mai are rost ca comentam aiurea , stiind ca am dreptate !

hmmm
sau si tu esti un cumparator de conturi? sari din floare-n floare?:D si te dai mare jucator:)

nu cumva ai jucat pe contul lui djmisu? daca da... atunci e clar de ce nu ai primit, trebuie sa stii cum se cere sprijin, si asta se intampla in faza de start a lumii, toti aveau nevoie de deff...asa ca te rog sa vorbesti la trecut cand spui "quit nu se sprijina"


in rest nu am nici o problema, ma amuz doar ca lingi unde ai scuipat:rolleyes: de skin vorbesc, ii faceai in toate felurile, acum sunt cei mai buni, nu zic ca nu sunt buni, dar tu ziceai asta:eek:
 

DeletedUser

=)) .. Hai ca m-ai facut sa rad ... Tu te auzi cum vorbesti ?! La inceputul lumii ?! Cred c-ar fi cazul sa te duci sa dormi , daca nu sti despre ce vorbesti . Si da , am jucat pe contul lui DjMishu , dar la felul cum am cerut eu sprijin , cred ca nu mai stie nimeni din Tribul ala sa ceara !In fine .. Vezi-ti doar de treaba ta si nu mai deschide gura ca sa te aflii in treaba !
 

DeletedUser30910

=)) .. Hai ca m-ai facut sa rad ... Tu te auzi cum vorbesti ?! La inceputul lumii ?! Cred c-ar fi cazul sa te duci sa dormi , daca nu sti despre ce vorbesti . Si da , am jucat pe contul lui DjMishu , dar la felul cum am cerut eu sprijin , cred ca nu mai stie nimeni din Tribul ala sa ceara !In fine .. Vezi-ti doar de treaba ta si nu mai deschide gura ca sa te aflii in treaba !


chiar si acum nu a trecut startul lumii...e pe finalul startului acum;) parerea mea
cu "florile" cum ramane?:cool:
ai prins-o pe cea buna?

mie mi-ar fi rusine sa mai ies pe extern dupa ce as fi la al 3-lea cont pe aceasta lume, apropo...cat ai dat pe centaury?:D
 

DeletedUser

Asa pentru cultura ta , nu am dat nimic :) .. Si pe CentauRy l-am luat cand era tot in Top5 si avea aproape 100k :) .. Mai documenteaza-ta , inainte sa iesi si sa spui niste aberatii .. Vad ca deja suferi de " Citat " :) .
 

DeletedUser30910

Asa pentru cultura ta , nu am dat nimic :) .. Si pe CentauRy l-am luat cand era tot in Top5 si avea aproape 100k :) .. Mai documenteaza-ta , inainte sa iesi si sa spui niste aberatii .. Vad ca deja suferi de " Citat " :) .

ce aberatii am spus?:)
probabil am aberat cand am zis "la al 3-lea cont", probabil contorul e undeva mai sus, in rest nu vad sa fi zis ca ai luat contul de la 2 milioane sau 100 puncte

normal, nu trebuie sa imi zici mie ca ai dat nu stiu ce pe contul respectiv, e problema ta ce faci cu banii, si nici nu ai curajul sa recunosti ca te-ai trezi banat, suntem sfinti, da stiu...:eek:
 

DeletedUser

Cum am zis , suferi de " Citat " .. Iar sa fiu banat , nu am de ce :) .. Eu nu folosesc scripturi illegale asa cum folositi voi , eu nu farmez milioane de resurse pe zi , eu nu farmez 10k-15k de sate pe zi s.a.m.d .. In fine . Cred c-ar fi cazul sa nu ma mai cobor la mintea ta !La revedere :) ..
 

DeletedUser30910

Cum am zis , suferi de " Citat " .. Iar sa fiu banat , nu am de ce :) .. Eu nu folosesc scripturi illegale asa cum folositi voi , eu nu farmez milioane de resurse pe zi , eu nu farmez 10k-15k de sate pe zi s.a.m.d .. In fine . Cred c-ar fi cazul sa nu ma mai cobor la mintea ta !La revedere :) ..

cand te faci de cacao normal ca nu te cobori la mintea mea:) as face si eu la fel;)

pana nu imi zici cum stai cu florile nu te mai bag in seama...

un sfat daca imi permiti: scuipa in continuare, numai nu mai linge unde ai scuipat ca te faci de rusine

in rest...toate cele bune, maret jucator
 

DeletedUser17308

Kimo , cred c-ar fi cazul sa nu te mai crezi un mare jucator , asa cum se cred multi .. Care e problema ta , daca am plecat in Skin ? Ce vroiai sa vin in Quit ? Asta nu o sa se intample niciodata , pentru ca niciodata Quit-ul nu o sa fie un Trib asa cum este Skin !Sa-ti spun si de ce ?!
1 . Cand se cere sprijin , nu primesti ! ( Asta am simtit-o pe pielea mea )
2 . Daca nu ar fi fost John Leguizamo ( m&m ) + Manuta , voi nici nu erati pe harta la ora actuala !
3 . Cu siguranta , nu iti sti toti jucatorii de Trib si pe Forum este o halababura !
4 . Era sa uit , nu am plecat de frica in Skin , ci am plecat pentru a face o echipa buna aici cu jucatori capabili de acest lucru !
5 . O seara buna !

prin postul meu nu m-am fi laudat ca sunt mare jucator , dar spre deosebire de tine eu nu cumpar/vand conturi ..nu esti in stare sa ajungi la 100k lasate de joc
1.nu ai primit stii din ce cauza? preiei contul lui dj.misu.. si iei sat de la dusmani si tipi la inceput de lume ca vrei sprijin.. de al dracului nu te-am bagat in seama.. sprijin se da in Quit si inca cat
2.Tribul Quit nu sta in m&m,eu,sau alti jucatori de exceptie si sta in unitatea grupului cea ce tu nu vei intelege niciodata , mare jucator care cumperi conturi:)
3.Poate nu imi stiu toti jucatorii dar am timp sa ii cunosc sa leg prietenii si pe forum nu cred ca esti harababura , poate doar in capul tau
4.Ai plecat de frica/fricuta/lasitate/aveai smochina(pe romaneste) lasa vrajeala cu echipa, vad ca faci echipa innobiland intern:)
5.Somn usor , si vise umede
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Am devenit si eu :) .. E vreo problema ?! .. Si ca sa-ti spun drept , Tom-ul se sprijinea si cand am cerut sprijin , mi-au venit in jur de 80 cand eram singur contra Skin !Am jucat si in Quit , dar crede-ma c-am cerut sprijin de 4 ori si n-am primit niciodata !:) .. Asa ca nu mai are rost ca comentam aiurea , stiind ca am dreptate !


Cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii. De ce pot fi unii oameni atat de ... parsivi!? :rolleyes:
 

DeletedUser

Eu innobilez intern ?!=)) .. Poftim la Knuffi


X S1 O (362|490) K43 6,165 aomix [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-26 22:35:04
X S| O (354|500) K53 7,310 aomix [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-26 19:44:03
025 The clock is ticking (368|506) K53 7,698 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-19 18:31:11
024 The clock is ticking (376|503) K53 6,882 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-19 13:47:29
023 The clock is ticking (372|511) K53 8,706 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-19 12:36:14
022 The clock is ticking (375|498) K43 7,230 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-18 17:29:32
021 The clock is ticking (350|493) K43 6,479 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-17 23:53:28
020 The clock is ticking (358|499) K43 9,023 hiotikiri battousai [Quit] Knuffi [Quit] 2011-07-17 23:27:17
006 The clock is ticking (349|507) K53 5,724 gybyrdel [Quit] Knuffi [Quit] 2011-06-28 10:04:42


Si mai sunt si altii .. Deocamdata v-am dat doar un Ex !Auzi , a gasit pretext ca abia intrasem pe cont si am cerut sprijin .. Tu vorbesti ma ? Ti-a crescut Sebi contul si dupa l-ai dat afara ca pe un caine . El ti-a crescut contul ala , tot meritul a fost al lui , dar tu te-ai ascuns sub acel nume !
 

DeletedUser

Ce va mai place scandalu` :D ... centaury in primul rand nu te cunosc nici nu vreau dar cand o sa te lasi de cumparat conturi si o sa cresti tu unul atunci sa vii sa te bati cu pumnul in piept ;) ... pana atunci ciocul mic si joc de glezne :rolleyes:
 

DeletedUser30910

vorbesti numai tampenii, si mai acuzi pe altii ca abereaza

satele date celor din trib le-ai vazut? scopul nu are rost sa ti-l desenez

hiotikiri battousai a dat stergere, knuffi era langa el, a trebuit innobilat rapid, daca doresti rapoarte cu spargeri ii poti cere, pe joc, nu a luat moca acele sate, si daca le lua nu vad care ar fi problema...


Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Jucători: Knuffi

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,926
Tabăra 2: 54
Diferență: 1,872

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 20
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,535,221
Tabăra 2: 323,803
Diferență: 10,211,418

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105,304
Tabăra 2: 137,479
Diferență: 32,175

chart
 

DeletedUser

Geax , asta sa-i spui lui Kimo , ca a luat contul crescut de la Sebica , se plangea pe Conferinta ca l-au inchis adminii !Ai grija de curtea ta si nu te mai ridica pe varfuri sa vezi in curtea vecinului !Cred ca suntem OFF si discutam in alta parte :) .
 

DeletedUser

Centaury cand o sa iti cresti si tu singur contul si nu vei mai cumpara de la unul si de la altul conturi, tu nefiind in stare de nimic, atunci sa iesi pe extern cu gura mare. Pana atunci ciocul mic si roaga-ti colegii din SKIN sa iti faca un tutorial complet a cum se joaca triburile, ca sa ai si tu de unde invata.
 

DeletedUser

Cat de incapabili pot fi unii .. V-am zis si va repet !"Marele vostru Sef , PrunaMov " , a luat contul deja crescut de la Sebica .. Asa ca uitati-va in curtea voastra si sa nu va mai fu** grija de altii :) .. Vorbim pe harta , jucatorilor !;)
 

DeletedUser

@cetaury.
eu le-am zis sa nu trimita sprijin, pentru ca nu meritai ca si jucator sa te ajutam,esti un jucator mediocru care cerea sprijin sub forma, sunt atacat vreau sprijin.
Felicitari pentru cont :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus