Quit Vs S.L.

  • Autor subiect DeletedUser41953
  • Data de început

DeletedUser41953

Deoarece celelalte teme au fost inchise,am decis sa deschid eu una noua si sa pun la curent situatia razboiului



Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 75,369
Tabăra 2: 62,434
Diferență: 12,935

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,025
Tabăra 2: 5,887
Diferență: 138

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 455,142,498
Tabăra 2: 349,797,888
Diferență: 105,344,610

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,967,789
Tabăra 2: 53,792,208
Diferență: 1,175,581

chart




:D :D :D :D :D
 

DeletedUser38294

Bucurati-va cat mai puteti. :D Aveti statistica pozitiva datorita celor 1000 sate pierdute la Lethal Touch si Seven Heaven. Dar cum si recrutarile fac parte din razboi si din acest joc noi ne asumam pierderile aferente.
Trendul insa nu e in favoarea voastra.



Parte 1:
Triburi: S.L.
Parte 2:
Triburi: Quit

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 790
Tabăra 2: 1,246
Diferență: 456

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 174
Tabăra 2: 117
Diferență: 57

chart
 

DeletedUser41953

sunt curios,cu ce v'au ajutat aceste recrutari inafara de faptul ca ati scazut in statistici!?
 

DeletedUser38294

sunt curios,cu ce v'au ajutat aceste recrutari inafara de faptul ca ati scazut in statistici!?

Ti-am mai spus eu tie de cateva ori ca mai ai mult de invatat pana sa cunosti jocul asta in amanunt.
De cat timp nu ati mai dat un organizat pe granita din 44-45? Oare de ce? Nu cumva pentru ca ati fost ocupati sa innobilati aceste 2 conturi si sa le scoateti din mijlocul vostru?
In intervalul asta s-au castigat de partea noastra o multime de sate in acea zona si s-a impins granita. Pe cand voi va chinuiati sa scoateti satele alea din marea albastra. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

6.1. Moderatorii şi adminii au dreptul de a edita, şterge mesajele şi/sau închide topicuri.


Ai postat pe langa subiect, deci...:)
 

DeletedUser

lethal touch a spus:
Nu statisticile conteaza in razboi .

Conteaza ca ati fost atat de inapti incat ati pierdut 1000 de sate in nici 2 luni.
In locul tau mi-as ingropa capul ca strutul in nisip de rusine si nu as mai posta nimic pe aici, maretule jucator

alegzandra a spus:
Ti-am mai spus eu tie de cateva ori ca mai ai mult de invatat pana sa cunosti jocul asta in amanunt.

si probabil tu esti vre-un geniu pustiu al acestui joc de care inca nu a aflat nimeni
 

DeletedUser41953

Poate ca moderatorii si adminii au voie sa editeze/sterge si inchide topicul cand cere cel care a facut'o sau daca se afla injurii in mesaj.


legat de statistici,exact cum a spus hefaistos,ridica moralul jucatorilor
 

DeletedUser19202

Vad ca tot va mananca sa deschideti zeci de topicuri pe extern unu dupa altul unde sa va aratati maretia(in mintea voastra):)))

Din punctul meu de vedere statistica nu e foarte relevanta ridica intr-adevar moralul jucatorilor dar daca un trib ajuns pana acum pe harta are moralul slab deja e o problema mare in sine si n-o vei rezolva cu o statistica facuta din jucatori care de fapt erau tot ai vostrii .

Razboiul din punctul meu de vedere decurge bine pentru noi si daca si voi sunteti multumiti e cu atat mai bine;)

Totusi nu pot sa trec cu vederea peste un catelus care tot posteaza pe aici desi n-are nici o treaba si crede el ca se va transforma dintr-un noname ce e in ceva mai important.Il rog respectuos pe aceasta cale sa traga la lant la locul lui de pe lumea 10 ;) (deja e a nu stiu cata postare evident agresiva la adresa tribului meu si vad ca tot insista ...asta desi nici macar nu joaca,asa ca daca are frustrari sa si le foloseasca pe unde joaca macar:)))
 

DeletedUser35749

Conteaza ca ati fost atat de inapti incat ati pierdut 1000 de sate in nici 2 luni.
In locul tau mi-as ingropa capul ca strutul in nisip de rusine si nu as mai posta nimic pe aici, maretule jucator



si probabil tu esti vre-un geniu pustiu al acestui joc de care inca nu a aflat nimeni

Are rost sa-ti raspund?...nu cred ;)
 

DeletedUser

lethal thouch a spus:
Are rost sa-ti raspund?...nu cred

pai nu ca sti si tu ca e adevarat.

superpandev a spus:
Totusi nu pot sa trec cu vederea peste un catelus care tot posteaza pe aici desi n-are nici o treaba si crede el ca se va transforma dintr-un noname ce e in ceva mai important.Il rog respectuos pe aceasta cale sa traga la lant la locul lui de pe lumea 10 (deja e a nu stiu cata postare evident agresiva la adresa tribului meu si vad ca tot insista ...asta desi nici macar nu joaca,asa ca daca are frustrari sa si le foloseasca pe unde joaca macar))

O da a vorbit maretul jucator si conducator al tribului care a avut nevoie de nenumarate schimbari fuziuni si recrutari si de o renuntare in masa a multor jucatori din Quit pt a le face fata.
In plus vezi ca pleci de la o premisa gresita si aceea ca nu am nici o treaba cu lumea asta. Te-ai gandit ca s-ar putea sa joc dar nu cu nickul sub care postez pe forum, sau e prea mult pt tine sa gandesti asa departe ?
 

DeletedUser35749

Ai inteleg gresit, vedeti cum trageti voi repede concluzii proaste fara sa stiti cum sta treaba?Nu sunt eu moderator pe lumea 25 asa ca ...tac :)
 

DeletedUser35749

Au dreptul asta pe sectiunile care le modereaza.Lui hef@istos i-am sters posturile pe alta lume. :)
 
Sus