Quit Vs S.L.

  • Autor subiect DeletedUser41953
  • Data de început

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
ce mai e pe lumea asta? mai traiti?

Ce sa mai fie? Razboi Quit vs Sl

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,002
Tabăra 2: 7,034
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,460,701
Tabăra 2: 64,460,577
Diferență: 124

chart
 

DeletedUser38294

Parte 1:
Triburi: S.L.
Parte 2:
Triburi: Quit

Timeframe: 23/09/2012 00:00:00la09/10/2012 19:24:16


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 232
Tabăra 2: 282
Diferență: 50

chart







Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,234
Tabăra 2: 7,262
Diferență: 28

chart
 

DeletedUser41953

La multi ani tuturor cu numele Gabriel,Mihai/Mihaela , Gabriela din tribul S.L.
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 906
Tabăra 2: 493
Diferență: 413

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,421,445
Tabăra 2: 4,560,770
Diferență: 3,860,675

chart
 

DeletedUser

Quit domina la statistice dar daca ne uitam dupa teritoriu cel putin in nord au pierdut continente intregi prin recrutari , stergeri de conturi sau inactivitate ... asta arata cat de buna conducere aveau acum un an , acum cred ca au invatat si ei sa joace triburi sau au schimbat conducerea:D
 

DeletedUser41953

Quit domina la statistice dar daca ne uitam dupa teritoriu cel putin in nord au pierdut continente intregi prin recrutari , stergeri de conturi sau inactivitate ... asta arata cat de buna conducere aveau acum un an , acum cred ca au invatat si ei sa joace triburi sau au schimbat conducerea:D

Daca ne uitam putin dupa teritoriu cel putin in sud SL a pierdut continente intregi ,fara recrutari/stergeri de cont sau inactivitate... asta arata cat de buna activitate a avut loc in acea zona de 1 an pana acum :)
 

DeletedUser38294

sa mori tu?
de aia numai joci ca erau prea multi inactivi si avansai foarte usor... era sub demnitatea ta
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
sa mori tu?
de aia numai joci ca erau prea multi inactivi si avansai foarte usor... era sub demnitatea ta

Aoleu Mihaita, ce rautacios ai fost. Nici fostul tau coleg, cel ce a postat mai sus, nu mai joaca (scuzati pleonasmul). Ca atare, chiar daca bog s-ar fi lasat, comentariul tau nu era unul tocmai potrivit.

Ambele triburi au pierdut zone, noi in plus am avut si multe tradari de-a lungul timpului, ce sa-i faci (jucatori care stateau in trib doar cand jucau fostii conducatori, de acum un an si ceva si cum s-au lasat ei, si-au luat zborul de la noi din trib, jucatori care au vrut sa se razbune pentru pierderile de pe alte lumi de joc, "conturile" voastre pe care le-ati scos din trib sau le-ati innobilat cand ati vrut etc).

Dar pana una alta, comentariul lui graur cu privire la vechea/actuala conducere, respectiv pierderea unor teritorii nu ne afecteaza deloc.


Revenind la subiectul razboiului, situatia de la inceputul lui si pana la momentul actual, se prezinta dupa cum urmeaza:

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,678
Tabăra 2: 7,920
Diferență: 758

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,542,469
Tabăra 2: 72,759,759
Diferență: 7,782,710

chart
 
Ultima editare:

DeletedUser19202

Da felicitari!

statistica e reala si de fapt e practic statistica de pe ultima luna si de fapt cam pe un singur jucator care si ala era unde era
din pacate noi nu am concediat jucatorii care pierdeau desi aveau conturile in mijlocul quit(si sunt cel putin 3-4 conturi la care s-a pierdut asa estimez peste 1500 de sate dar care de fapt tot ale voastre erau inainte) nu le-am cerut sitere la toti sau parole si acces la calculatoare etc.
din pacate situatia persista si quit practica un antijoc total care n-are nimic cu spiritul jocului (si nimeni nu ia nici o masura)
Noi insa nu ne vom schimba pentru ca jocul acesta e un joc si trebuie sa fie o placere si nu o obligatie
Asta nu inteleg adversarii nostrii.

Din punctul meu de vedere statistica desi reala nu reflecta situatia din teren iar dupa mine noi stam foarte bine
Nu cum vroiam dar destul de bine
 

DeletedUser

frumosa statistica..mai ales ca este postata de mihaela...care numai ea stie cat a trudit pt ea...saraca este inca domnisoara..din cauza ca nu se poate dezlipi de laptop...

Spor la joc!


Ti/am editat eu exagerarea referitoare la team, daca tu nu te/ai obosit dupa mesajul privat trimis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Clasamentul primilor 20 jucatori din Quit vs S.L., cuceriri dintotdeauna (Diferență ):

1.r1v2v3 256
2.guspitzsef 228
3.mythra 222
4.maiorvlad 217
5.obsesionn 213
6. Hef@istos 146
7. UglyDutch 128
8. age-nt 001 119
9. sonu08 118
10. bamse939 117
11. Dorss 107
12. Nfso 61
13. AFIFE 54
14. crapu76 52
15. Acidliquid 32
16. Cutremurul 26
17. Sianaerazer 2
18. P.r.P -30
29. Katalix 40 -33
28. Bumtzi Bumtzi -74


Clasamentul primilor 20 jucatori din S.L. vs Quit, cuceriri dintotdeauna (Diferență ):

1. osiris 7444 389
2. ionut.bogdan 293
3. simona.s 289
4. vreau sa fiu primul loc 226
5. galateni 215
6. tix0 154
7. ypoo 86
8. ursu gunoier 72
9. Aladin4Romania 64
10. superpandev 59
11. vasile mihai 52
12. imagine 52
13. nuria 43
14. jakjaci 18
15.ksoricel 11
16. cosminius 5
17. verescristy -2
18. 17.ZNU -17
Daczone si starzone lipsesc fiindca au fost in quit si au luat si interne.
 

DeletedUser32087

da pandev ai dreptate ..... si e normal .... diferenta este ca voi atacati..... Quit se apara ...si normal ca la un moment se slabeste o zona mai ales ca sunt si inactivi ...... dar daca ar face ce am facut eu azi cu voi ar fi ok ... cred ca s'ar pierde zone intr-o parte a hartii si s'ar castiga in alta ceea ce inseamna distractie ....... dar e mai greu in quit cu asa ceva


oricum termin in quit si poate ne vedem in SL



sarbatori fericite !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

Ce sa discuti?
vroiai sa-l laud pe pada cum zice el ca a facut ?
sa il laud ca a innobilat cateva sate de la un amic de al lui de facebook pe care l-am tot iertat eu de innobilare?
si ca dupa ce a fost atacat nu stia cum sa arunce siterul mai repede?
si ca pe urma a ajuns la siteru de meserie?

hai ma ce naiba
ce sa discuti cu altfel de oameni care pentru asa ceva asteptau sa fie laudati..?
n-am cum sa fac asta
 
Ultima editare de un moderator:
Sus