Ramane ~EC~ pe primul loc

DeletedUser

danimaxxx astãzi la ora 20:47
Dau atacuri organizate pe acest jucator [XXXX] si te rog trm si tu atac spre el maxim de ore 30 si sa-mi trm si mie raportul pls



Atacurile care cum apuca sunt atacuri organizate ?
Io aveam alta idee despre atacurile organizate dar ...
 

DeletedUser

pai spera sa dea toti atac :)) si atunci veneau la secunda toate timp de 30 de ore :D
 

DeletedUser

dmn inca se mai discuta la porcaria asta de topic dmn Ec nici nu mai e pe locu 1 :D
 

DeletedUser

asa e va reveni in forta cand vor esi nobili pe piata :)

Danimaxxx va reveni in forta cand vei dizolva tribul si il va infiinta un om capabil.
ACESTE ~EC~ este o rusine! Multi din membrii ~EC~ din clasic abia asteapta nobilii sa te puna la punct si steaga cu buretele ~EC~ din L5.

Cu respect!
 

DeletedUser

Sunt membru ~EC~ iar accea a fost o circulara :|

Adevarat spui yo.arabu , acest danimaxxx face numele ~EC~ de ras ... Respect ~EC~ pe LC dar pe L5 este si va fi o mare dezamagire.
 

DeletedUser

a se citi de jos in sus...mi-o fo' lene sa mai prelucrez eo :D:D


player ~EC~ astãzi la ora 15:19

stai linistit, te iert(de data asta:) )
mai,sa stii ca nici eu nu ma omor dupa el,dar na! asta e...ce-si face omul cu mana lui...
cum e atmosfera la voi in trib?

j00hnastãzi la ora 14:58
offf...scuze de atac...dar esti intr-un trib care nu il suport...:(:(

j00hnastãzi la ora 12:11
:p:p:p

player ~EC~ astãzi la ora 11:54
nu stiu de unde ti-a venit tie ideea sa ma ataci, dar e o idee rea!
 

DeletedUser2368

danimaxxx astãzi la ora 20:47
Dau atacuri organizate pe acest jucator [XXXX] si te rog trm si tu atac spre el maxim de ore 30 si sa-mi trm si mie raportul pls



Atacurile care cum apuca sunt atacuri organizate ?
Io aveam alta idee despre atacurile organizate dar ...


Acel jucator [XXXX] e aztecul :D si tot "desteptu" care l-a ascultat pe marele conducator (care e varza) a pierdut cu tot ce a atacat :) am rapoartele toate de pana acum si sunt pe jos de ras cand vad ca ataca n00bi cu 200 spade si 50 topoare :) sau faze de genu ! :)

Danimaxxx va reveni in forta cand vei dizolva tribul si il va infiinta un om capabil.
ACESTE ~EC~ este o rusine! Multi din membrii ~EC~ din clasic abia asteapta nobilii sa te puna la punct si steaga cu buretele ~EC~ din L5.

Cu respect!
Si nu doar din ~EC~ de pe clasic ! :) Si eu sunt vanator de mamuti ! :) Si pe clasic sunt in PHX ! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3038

mitza* în data de 12.03. la ora 21:43
Doresc Sa Va Informez.

De Pe Data De 13.03.2008 Pana Pe Data De 15.03.2008(Pana La Ora 22:00) Va Trebui Sa Aveti Minim 100 De Puncte Altfel Vom Fi Nevoiti Sa Va Trimitem In Academie Sau Sa Va Dam Afara.



Cu Respect mitZa*
Aceasta Este O Circulara Va Rog Sa Nu Raspundeti

asta scria comandantul mitza* in data de 12.03 ,intr-o circulara. acum are asa de multe pct ca nici in academie nu ar trebui primit.


Jucãtor mitza*
mitza*
Puncte: 744
Rang: 11824
Trib: ~EC~
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchezã pe hartã
» Invitaþie în trib

Sate Coordonate Puncte
Floyd Mayweather 434|479 744

Profil
Vârsta: 100
Genul: masculin
Localitate: SUNT PESTE TOT!!!
Profilul

Text personal
Cine Vrea Razboi Cu Mine Astept Mesaj...Ma RAzboiesc Cu Cine Vreti VOi!

tare comandantul asta , nu-i asa?
 

DeletedUser1969

vreau ca acest topic sa fie inchis....~EC~ nu e pe locu 1 si nici nu va fi;)
 

DeletedUser

eh, voi nu shtitzi ce vorbitzi ...daniminimaxxx va aduce tribul din nou pe #1 ;)
 
Sus