RAspuns la comunicatul Avalonului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

s-a facut inca o mgarie, dovada ca nu isi respecta aliantele si nici macar PNA-urile, au facut repede inca o fuziune ca sa poata ataca in nord: atentie friens si sof
 

DeletedUser

s-a facut inca o mgarie, dovada ca nu isi respecta aliantele si nici macar PNA-urile, au facut repede inca o fuziune ca sa poata ataca in nord: atentie friens si sof
cum kakatou, doar ATAT? man, de la tine am pretentii :rolleyes: unde e virulenta in a demasca dusmanul de clasa? come on, stim ca poti mai mult :)
 

DeletedUser

:D
Asta e ultmia moda pe forumul general?

Berziliusha
Puncte: 116
Rang: 26723
 

DeletedUser

Berziliusha =))
Omg, ce urmeaza... Vasiliusha, Mirciliusha, Petriliusha :D
Auzi Vali, si-asa erai gelos ca nu ti-a facut nimeni clone gen Valiusha. .Valiusha sau .Valiusha. ...uite ca poate ai lansat totusi o moda, poate toti jucatorii cu 116 puncte rasariti pe harta vor rima cu tine.:cool: Wouldn't that be something!:D
 

DeletedUser

nu e moda doar ca au inceput sa revina vechi jucatori (sper sa fie asa pt a face jocul mai frumos )

bineinteles ca asta este raspunsul plin de frumusete si inteligenta al avalonului, cei care nu se ascund dupa conturi si care joaca cinstit si integru.
nu trebuie sa mai zic eu nimic....v-o faceti voi cu mana voastra si din inteligenta voastra, sincer cineva zicea candva:
"daca nu sunt ei acolo, sigur vor veni" si cred ca se referea la toti imitatorii de"clasa"
whatever, bafta berziliusha( nu ca nu ai fi incercat sa furi o identitate, dar mai are loc vreun comment??) ramane sa se srige in continuare: HOTIIII, imitatorii, falsii, si bineinteles trisorii:), si in sfarsit v-ati dat arama pe fata:)
 

DeletedUser

Berziliusha =))
Omg, ce urmeaza... Vasiliusha, Mirciliusha, Petriliusha :D
Auzi Vali, si-asa erai gelos ca nu ti-a facut nimeni clone gen Valiusha. .Valiusha sau .Valiusha. ...uite ca poate ai lansat totusi o moda, poate toti jucatorii cu 116 puncte rasariti pe harta vor rima cu tine.:cool: Wouldn't that be something!:D

Mutuliusha nu prea merge :)
 

DeletedUser

:rolleyes:Ink putin ... si!?

war.jpg

medieval_total_war_003.jpg
 

DeletedUser

bineinteles ca asta este raspunsul plin de frumusete si inteligenta al avalonului, cei care nu se ascund dupa conturi si care joaca cinstit si integru.
nu trebuie sa mai zic eu nimic....v-o faceti voi cu mana voastra si din inteligenta voastra, sincer cineva zicea candva:
"daca nu sunt ei acolo, sigur vor veni" si cred ca se referea la toti imitatorii de"clasa"
whatever, bafta berziliusha( nu ca nu ai fi incercat sa furi o identitate, dar mai are loc vreun comment??) ramane sa se srige in continuare: HOTIIII, imitatorii, falsii, si bineinteles trisorii:), si in sfarsit v-ati dat arama pe fata:)
mai baiatule esti exasperant ...nu mai are voie omu sa-si spuna o parere ca apare un "interesant " ca tine sa tipe "imfamii , tradatorii, ipocritii "...chiar nu ai altceva mai bun de facut ?
era o simpla parere ..habar nu am cine e berzeliusha...A FOST DOAR O PARERE.
punct de aici in colo iti voi ignora toate posturile ...ai devenit penibil in adevaratul sens al cuvantului nu cred ca gasesc un post de al tau care sa nu cuprinda "Avalonii sunt ipocriti si tradatori si trisori ei sunt 'the dark side' " ...chiar nu ma mai intereseaza cine esti un lucru insa mi-e clar nu meriti atentia mea. O viata frumoasa iti doresc
 

DeletedUser

bineinteles ca asta este raspunsul plin de frumusete si inteligenta al avalonului, cei care nu se ascund dupa conturi si care joaca cinstit si integru.
nu trebuie sa mai zic eu nimic....v-o faceti voi cu mana voastra si din inteligenta voastra, sincer cineva zicea candva:
"daca nu sunt ei acolo, sigur vor veni" si cred ca se referea la toti imitatorii de"clasa"
whatever, bafta berziliusha( nu ca nu ai fi incercat sa furi o identitate, dar mai are loc vreun comment??) ramane sa se srige in continuare: HOTIIII, imitatorii, falsii, si bineinteles trisorii:), si in sfarsit v-ati dat arama pe fata:)
kakatou, esti cam infierbantat sau mi se pare mie? Te oftici? OFTICA-TE !:)
Dar inainte sa dai fuga la sertarul cu Rudotel ar trebui sa afli o chestie care o sa te uimeasca: nu fac parte din Avalon. Amazing, isn't it? :D
Dar acum daca tot a venit vorba lasa-ma sa te intreb si eu, ca tot omul: ce ai, tata, cu Avalon? :eek: ti-a suflat iubita vreun Avalonist? ca vad ca tot dai in ei si chiar ajung sa cred ca ai o obsesie, precum Funar cu ungurii :D
Pe de alta parte, n-ar strica daca ai realiza in sfarsit ca faci mult zgomot degeaba. Cu energia asta consumata aiurea pe forum mai bine faceai o tura de bloc sau de parc, poate iti mai scadea colesterolul un pic. Cam atat am sa-ti spun.
 

DeletedUser

mai baiatule esti exasperant ...nu mai are voie omu sa-si spuna o parere ca apare un "interesant " ca tine sa tipe "imfamii , tradatorii, ipocritii "...chiar nu ai altceva mai bun de facut ?
era o simpla parere ..habar nu am cine e berzeliusha...A FOST DOAR O PARERE.
punct de aici in colo iti voi ignora toate posturile ...ai devenit penibil in adevaratul sens al cuvantului nu cred ca gasesc un post de al tau care sa nu cuprinda "Avalonii sunt ipocriti si tradatori si trisori ei sunt 'the dark side' " ...chiar nu ma mai intereseaza cine esti un lucru insa mi-e clar nu meriti atentia mea. O viata frumoasa iti doresc

pey dac asa sunt?? nu toti dar unii;),
cat despre ignorare, singer nu ma intereseaza, nu eu ti-am cerut sa raspnuzi, la fel eu am zis o parere, daca te simti atins, este treaba ta, cine se scuza de acuza.
 

DeletedUser

Aha deci asta e razboiul? Doar in topicuri...

Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...Spam...:D
 

DeletedUser

kakatou, esti cam infierbantat sau mi se pare mie? Te oftici? OFTICA-TE !:)
Dar inainte sa dai fuga la sertarul cu Rudotel ar trebui sa afli o chestie care o sa te uimeasca: nu fac parte din Avalon. Amazing, isn't it? :D
Dar acum daca tot a venit vorba lasa-ma sa te intreb si eu, ca tot omul: ce ai, tata, cu Avalon? :eek: ti-a suflat iubita vreun Avalonist? ca vad ca tot dai in ei si chiar ajung sa cred ca ai o obsesie, precum Funar cu ungurii :D
Pe de alta parte, n-ar strica daca ai realiza in sfarsit ca faci mult zgomot degeaba. Cu energia asta consumata aiurea pe forum mai bine faceai o tura de bloc sau de parc, poate iti mai scadea colesterolul un pic. Cam atat am sa-ti spun.

sincer??? las adminii sa isi faca treaba, cat despre rudotel si alte cele....cred ca deja esti pe din afara, mult zgomot, si ce mai vrei tu, te intreb sincer te simti bine???:D:D, nu are cum sa imi fure iubita vreun avalonian(nu s-ar uita la pacalici si in nici un caz la trisori)
cineinteles ca esti un om din avalon care s-a gandit ca un al doi-le cont nu ii strica, si sa atare ca nu are limite in imaginatie avalonul.
energia consumata cred ca zilele astea te-ai cam dat cu capul de pereti si incerci sa faci si tu valuri, dar nu cu ceva concret, ci doar ju impunsaturi infantile, copilaresti, no comment in rest, succes si bafta, cand o sa vii cu ceva concret pe forum despre mne atunci sper sa comentezi, altfel, nush ce impact o sa ai,altul decat sa demonstreze mojicia ta si a "prietenilor" de genul tau.
nu avea tu grija ca am destul aenergie sa am si viata normala fara sa fie nevoie de " pacalelei si trucuri iaftine", asadar concluzie:
vino cu ceva de mai multa valoare ianinte;)
inventeaza ceva frumos nu misto-uri de maidan;)
 

DeletedUser

lacry a spus:
nu e moda doar ca au inceput sa revina vechi jucatori
daca revin vechii jucatori, o pot face sub vechiul lor nick (cum ai procedat dumneata shi o serie de jucatori din TLD) sau ishi pot declina identitatea.

personal, dezavuez asemenea practici (conturi anonime de 116 puncte) shi sunt convinsa ca parerea mea este impartashita de Avalon. am rugamintea ca opiniile jucatorului Berziliusha sa-i fie luate-n nume personal.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca revin vechii jucatori, o pot face sub vechiul lor nick (cum ai procedat dumneata shi o serie de jucatori din TLD) sau ishi pot declina indentitatea.

personal, dezavuez asemenea practici (conturi anonime de 116 puncte) shi sunt convinsa ca parerea mea este impartashita de Avalon. am rugamintea ca opiniile jucatorului berziliusha sa-i fie luate-n nume personal.

bineinteles, alti jcatori nu au loc pe forum in afara de "cei vechi", eu am postat niste fapte concrete, si nu mistouri de copiii mici , lipsite de fundament, doar ca sa fiu pe forum, am adu sdovezi concrete si am vorbit despre lucruri care deja se intampla-fuziunea imortals-IM, este un exemplu, vor nordul hartii, si nu ii intereseaza altceva decat satele, ca apoi sa loveasca mai bine in alte triburi ca HS- SOF, Friends, reply....."prieteni de-ai lor"
berziuliushae se evident un cont facut numai ca sa faca mistouri pe forum...nu sa vina cu ceva care sa aibe si substanta....
identitatea mea este kakatou, nu alta....si nu am intrat in joc ca sa fac mistorui ieftine si sa ma bag inseama cu japca la astel de "trucuri"
apoi venti voi imortals sa dezaprobati aciunea, ma intreb de ce nu apar n hait ajucatori ai elite??? sau SH???posteaza unul in numele tribului si este de ajuns....nu jumatate de trib sa faca pe victimele.
 

DeletedUser

kakatou te-am aflat si pe tine ...tu esti motivul pentru care am refuzat sa mai particip la sedintele LF , persoana care credea ca are valente de mare lider insa care nu a avut niciodata curaj sa-si asume riscuri prea mari ...ai vrut mereu sa fi "partea care poate face diferenta intr-un razboi ". LF a picat datorita deciziilor tale si a "grandomaniei" de care sufereai dar iti place sa crezi ca datorita Avalonului, si ca daca nu exista Barony ai fi ajuns un al 2lea Alexandru Cel Mare.
Se explica multe acum ca ti-am aflat identitatea, ...asta chiar va fi ultimul post la adresa ta dar in incheiere tin sa precizez un singur lucru nu ai fost si nu vei deveni niciodata un lider adevarat vei ramane doar un simplu propagandist care dupa terminarea razboiului va ramane fara "obiectul muncii " si fara "tel in viata"
 

DeletedUser

kakatou te-am aflat si pe tine ...tu esti motivul pentru care am refuzat sa mai particip la sedintele LF , persoana care credea ca are valente de mare lider insa care nu a avut niciodata curaj sa-si asume riscuri prea mari ...ai vrut mereu sa fi "partea care poate face diferenta intr-un razboi ". LF a picat datorita deciziilor tale si a "grandomaniei" de care sufereai dar iti place sa crezi ca datorita Avalonului.
Se explica multe acum ca ti-am aflat identitatea, ...asta chiar va fi ultimul post la adresa ta dar in incheiere tin sa precizez un singur lucru nu ai fost si nu vei deveni niciodata un lider adevarat vei ramane doar un simplu propagandist care dupa terminarea razboiului va ramane fara "obiectul muncii " si fara "tel in viata"

Evrika!!! asa si????
foarte gele cuvintele:) si bineinteles ca pot spune ca din motivele expuse de tine, maretul vostru lider a lucrat pe la spate....acum nici valiusha nu mei este bun si este un intrigant doar....PS; ce ai mai aflat????spune ca sa putem pune cap la cap toate "practicile voastre". inca ceva: elite nu a avut nevoie de fuziune ca sa mai existe, si nici de jocrui de culise de 2 lei ca sa atace vreun trib...a luptat cum a stiut mai bine....si fara sa mai comenteze atat pe forum raporte razlete, fara sa dea in aliati....si in nici un caz cu liderul adevarat de care vorbesti tu;), elite este o entitate care are o conducere de caracter si functionala, nu conturi de sitting si parole date care sa dea atacuri, si nici baloane cu sapun....., elite nu rupe PNA ca dupa cand pierde sate sa planga dupa alt PNA, si nici nu joaca pe la spatele aliatilor penru niste sate de parca sunt ultimul lucru in viatza lor;)

PS: nu aveai cum sa mai participi dupa, ca in democratia voastra era sa plece barony cand nu a fost luat la o intalnire:D:D:D
PPS: berziliuha- ceva mai original se poate???ca este pea evident ca zgomotul facut degeaba de mine pe forum iti sta tie pe creierah si nu te lasa sa dormi:D cam cum imi stau mie jocurile de culise si minciunile voastre;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus