Raspuns la "In ce hal a ajuns .ro"

  • Autor subiect DeletedUser6798
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci pana la urma ... flamer,rest ??? Ce rol joaca TLD .... e lupul ? sau e bunica ? :)
 

DeletedUser

eu nu mai stiu ce se intampla p l1 d vreo 5 sapt-doar ce vad aici p forum

Pai sti cum e ? Lupul isi schimba parul,dar naravul ba

In TLD a fost facut un plan din ziua infintarii,defapt...tu stii mai bine decat mine aceste lucruri,poate :rolleyes:

Situatia in TLD este aceeasi ca acum 2 luni si va fi aceeasi si peste 2 luni ... indiferent cine va veni si/sau pleca .(atat cat va exista TLD,pentru sunt anumiti jucatori care atunci cand vor pleca,daca vor pleca, TLD nu va mai exista .... asa cum s-a intamplat si cu Avalon )
Atata timp cat oamenii sunt invatati sa joace intr-un anumit mod din ziua 1, slabe sanse sa-si schimbe stilul de joc.
 

DeletedUser

noi suntem si am ramas Lupul pe harta ;) razboiul cu mica scufita rosie aka RIP dovedeste asta :)
 

DeletedUser

Deci pana la urma ... flamer,rest ??? Ce rol joaca TLD .... e lupul ? sau e bunica ? :)

Daca imi poti face o paralela dintre poveste si lumea 1 cu fapte concrete, probabil voi putea raspunde la aceasta intrebare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca imi poti face o paralela dintre poveste si lumea 1 cu fapte complexe, probabil voi putea raspunde la aceasta intrebare :)

iti fac eu... lup : the best, the one the only one, cel care a castigat .

bunica si scufa: victime stupide care nu au fost in stare sa stea pe c*rul lor..:D

vanator: un fraier care are de gand sa doboare ceva greu de doborat aka pe lup.si pe care nu va reusi sa il doboare decat cand va dormi..

dar , ca si completare... WE NEVER SLEEP >:)
 

DeletedUser

flamer, nu bagati si voi regula in trib, sa le interziceti copiilor emo sa posteze pe extern?
 

DeletedUser

Side 1: YKZ

Side 2: CIRC

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 720
Tabăra 2: 1,954
Diferență: 1,234

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 36
Diferență: 62

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,580,143
Tabăra 2: 13,887,334
Diferență: 10,307,191

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 991,949
Tabăra 2: 369,365
Diferență: 622,584

image.php
 

DeletedUser8785

meh

Parere personala,cu nici o legatura cu YKZ,CIRC este o mare magarie.
Cand T.E. era dominant pe K46 se coteau si vorbeau frumos ;) , cum a inceput sa cada au sarit la gat.Apropo de aliati,asa se face? Au aflat ca niste jucatori din T.E. vor pleca (cam 2-3 milioane de puncte) imediat i-au recrutat.Si uite asa a inceput gandurile lor de dominatie in zona.Ca deh ce naiba,lear mai strica un K in plus? Au recrutat pe aia(fostii ~PAS~) din razboiul cu YKZ, bun,se face plangere,ok se rezolva amical prin vorba.Se aude ca incepe T.E. si YKZ razboi cu OTPD, ii recruteaza si pe aia.Zolea care era refugiat si nu`l primeau,il sprijina masiv,ca sa il poata lua mai incolo.Ce tot atata va invartiti in jurul tufei? Fiti barbati la naiba si ziceti odata "da ma da...intr-un final vroiam K46 si K47 pentru ca am inceput sa ne crestem prezenta acolo si era logic sa ne-o marim cat de mult putem" va cade barbatia dintre picioare daca recunoasteti asta? Penibil ...

entech ai uitat sa precizezi anumite lucruri, cum ar fi:
pe vremea cand eram in razboi cu PAS si aliati cu OTPD, anumiti membri din OTPD au iesit peste noapte din trib, au intrat in PAS, ne-au furat cateva sate apoi au intrat la loc la caldurica in OTPD. asta asa, venind vorba de onoare. asta a fost si unul din principalele motive de a declara razboi OTPD. ghici ce au facut respectivii jucatori in secunda 2 in care au aflat ca declaram razboi OTPD? dap, au fugit in CIRC, iar CIRC i-a acceptat, lucru care nu a dat prea bine in ochii nostri. chiar daca am anuntat tribul CIRC ca jucatorii respectivi sunt dusmani ai tribului Yakuzza, chiar daca le-am explicat ca sunt refugiati, ei nu au acceptat sa ii dea afara. dar deh, tribul CIRC are onoare...
 

DeletedUser

dar deh, tribul CIRC are onoare...

nimeni nu crede asta stai linistit;)
e clar ca e cel mai dezonorant trib si p langa asta are si cei mai multi trisori.......no offence,it s a fact;)
de ce sa nu fim sinceri?Circ este o rusine pt ceea ce inseamna un joc frumos si corect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Circ

O precizare: SOF nu a declarat război CIRC. Nici în trecut nici în prezent. Din punctul de vedere al diplomaţiei, nu avem nici o relaţie diplomatică. Anumiţi jucători din SOF şi CIRC au ceva de împărţit pe K46, dar asta este o altă poveste.
Dat fiind faptul ca prezentul s-a schimbat facem urmatoarea precizare:
eugenman: Începând de astăzi, cu intrare în vigoare imediată, tribul CIRC este trecut la duşmani. Ei ne aveau deja pe noi trecuţi la duşmani, însă oficial nu ne-au informat niciodată despre aşa ceva.
 

DeletedUser

nimeni nu crede asta stai linistit;)
e clar ca e cel mai dezonorant trib si p langa asta are si cei mai multi trisori.......no offence,it s a fact;)
de ce sa nu fim sinceri?Circ este o rusine pt ceea ce inseamna un joc frumos si corect

Bla, Bla , Bla .......ieftin ca braga..
 

DeletedUser

Dat fiind faptul ca prezentul s-a schimbat facem urmatoarea precizare:
eugenman: Începând de astăzi, cu intrare în vigoare imediată, tribul CIRC este trecut la duşmani. Ei ne aveau deja pe noi trecuţi la duşmani, însă oficial nu ne-au informat niciodată despre aşa ceva.

Deci veti incepe oficial razboiul?
 

DeletedUser

Bla, Bla , Bla .......ieftin ca braga..

poate sa te supere adevarul cat vrei,atata timp cat nu mai joc macar acum imi pot permite luxul de a zice adevarul fara sa se mai interpreteze ca asta e pozitia TLD sau ca fac propaganda;)
replicile tale mincinoase chiar nu ma intereseaza.....am spus lucrurilor p nume si nu mai am de gand sa dezbat subiectul,astia sunteti voi cei din Circ
o seara buna
 

DeletedUser

poate sa te supere adevarul cat vrei,atata timp cat nu mai joc macar acum imi pot permite luxul de a zice adevarul fara sa se mai interpreteze ca asta e pozitia TLD sau ca fac propaganda;)
replicile tale mincinoase chiar nu ma intereseaza.....am spus lucrurilor p nume si nu mai am de gand sa dezbat subiectul,astia sunteti voi cei din Circ
o seara buna

Eu zic ca TLD-ul este tribul in care sunt cei mai multi trisori.
Asta e adevarul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus