Raspuns la "In ce hal a ajuns .ro"

  • Autor subiect DeletedUser6798
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu zic ca TLD-ul este tribul in care sunt cei mai multi trisori.
Asta e adevarul.

ce poti sa zici si tu ca reprezentant al celui mai mizerabil trib:confused:
pacat ca nu impotriva TLD-ului au fost aduse cele mai multe dovezi;)
cand va fi condus TLD d trisori(Adimutu-prins dar a dat 5milioane,wassaby-admino-trisorul prins)atunci sa comentezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu zic ca TLD-ul este tribul in care sunt cei mai multi trisori.
Asta e adevarul.

Adevarul tau poate...toti lovesc in TLD...pe toti ii doare ca suntem pe primul loc...de fapt asta e problema, neputinta pe harta este inlocuita de replici acide si acuze fara substanta pe extern :rolleyes:
 

DeletedUser

ce poti sa zici si tu ca reprezentant al celui mai mizerabil trib:confused:
pacat ca nu impotriva TLD-ului au fost aduse cele mai multe dovezi;)

Nu sunt reprezentantul niciunui trib. Dar vad ca ti-ai facut un obicei in a ridica in slavi TLD-ul, si a denigra tribul CIRC.
Ti-am mai zis, nu cred ca e nevoie sa jignesti cateva sute de jucatori, doar ptr ca ti se pare tie ca detii nu stiu ce adevar.
Aduti aminte ca in TLD au fost prinsi jucatori care aveau armata mai mult decat poate tine ferma, aduti aminte ca in TLD au fost cei mai multi jucatori prinsi cu multiacount, aduti aminte ce marlanii au facut sefii TLD-ului( nu vreau sa dau nume), profitand de naivitatea unor adimini.
Asa de usor cum poti jigni tu, toti membrii CIRC, la fel pot sa stau si eu toata ziua pe forum si sa fac acelasi lucru , jignind jucatorii TLD.
 

DeletedUser

Adevarul tau poate...toti lovesc in TLD...pe toti ii doare ca suntem pe primul loc...de fapt asta e problema, neputinta pe harta este inlocuita de replici acide si acuze fara substanta pe extern :rolleyes:

Nu loveste nimeni in TLD, daca nu ai observat nu a mai zis nimeni absolut nimik de tribul vostru de cateva luni bune de zile. Insa am observat ca din nebagare de seama va faceti voi topicuri in care faceti precum cateii care se ling pe ........., Dupa ce jigniti in stanga si-n dreapta incepeti sa vitimizati.
Nu are nimeni nimik cu voi, insa va faceti rau singuri.
 

DeletedUser

Nu sunt reprezentantul niciunui trib. Dar vad ca ti-ai facut un obicei in a ridica in slavi TLD-ul, si a denigra tribul CIRC.
Ti-am mai zis, nu cred ca e nevoie sa jignesti cateva sute de jucatori, doar ptr ca ti se pare tie ca detii nu stiu ce adevar.
Aduti aminte ca in TLD au fost prinsi jucatori care aveau armata mai mult decat poate tine ferma, aduti aminte ca in TLD au fost cei mai multi jucatori prinsi cu multiacount, aduti aminte ce marlanii au facut sefii TLD-ului( nu vreau sa dau nume), profitand de naivitatea unor adimini.
Asa de usor cum poti jigni tu, toti membrii CIRC, la fel pot sa stau si eu toata ziua pe forum si sa fac acelasi lucru , jignind jucatorii TLD.

la tine e doar frustrare,la mine e doar dorinta ca jucatorii ramasi sa se bucure de un joc curat,un joc in care daca ataci un sat circ acesta sa nu devina incuiat si pestev 3zile sa revina la normal full d trupe,un joc in care liderii unor triburi sa fie pedepsiti pt frauda,,un joc in care unii nu joaca d p 5,6 conturi....in fine treidei3,imi cer scz ca sunt idealist si poate putin romantic in gandire...spor la furaciuni
 

DeletedUser

la tine e doar frustrare,la mine e doar dorinta ca jucatorii ramasi sa se bucure de un joc curat,un joc in care daca ataci un sat circ acesta sa nu devina incuiat si pestev 3zile sa revina la normal full d trupe,un joc in care liderii unor triburi sa fie pedepsiti pt frauda,,un joc in care unii nu joaca d p 5,6 conturi....in fine treidei3,imi cer scz ca sunt idealist si poate putin romantic in gandire...spor la furaciuni

Daca te referi la frauda la mine am scanata dovada platii daca te ajuta cu ceva...va baga branzovenisme pe mess? LOL
 

DeletedUser

la tine e doar frustrare,la mine e doar dorinta ca jucatorii ramasi sa se bucure de un joc curat,un joc in care daca ataci un sat circ acesta sa nu devina incuiat si pestev 3zile sa revina la normal full d trupe,un joc in care liderii unor triburi sa fie pedepsiti pt frauda,,un joc in care unii nu joaca d p 5,6 conturi....in fine treidei3,imi cer scz ca sunt idealist si poate putin romantic in gandire...spor la furaciuni

Nu am dc sa fiu frustrat, stai linistit, insa am vrut sa-ti demonstrez ca la fel de usor pot si eu sa stau pe forum si sa va jignesc de dimineata pana seara. Insa prioritatile mele sunt altele.
 

DeletedUser

Daca te referi la frauda la mine am scanata dovada platii daca te ajuta cu ceva...va baga branzovenisme pe mess? LOL

oricum n-are rost-nu e vb d berzovan,ati mai interactionat si cu petzy
@treidei3...faci ce vrei,eu stiu ce stiu dar adevarul e ca nici nu prea ma intereseaza ....cine are urechi o sa auda,daca le pasa,probabil ca nu
in rest....ca e TLD,Circ,Rip,SH sau Wrihan p primul loc poti sa ma crezi ca nu ma mai intereseaza....dar e un joc frt,nu-si au rostul atat de multe lucruri aici
oricum,cu ce zic eu sau fac tot aia e....incearca sa nu interpretezi ca iau partea cuiva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu sunt reprezentantul niciunui trib. Dar vad ca ti-ai facut un obicei in a ridica in slavi TLD-ul, si a denigra tribul CIRC.
Ti-am mai zis, nu cred ca e nevoie sa jignesti cateva sute de jucatori, doar ptr ca ti se pare tie ca detii nu stiu ce adevar.
Aduti aminte ca in TLD au fost prinsi jucatori care aveau armata mai mult decat poate tine ferma, aduti aminte ca in TLD au fost cei mai multi jucatori prinsi cu multiacount, aduti aminte ce marlanii au facut sefii TLD-ului( nu vreau sa dau nume), profitand de naivitatea unor adimini.
Asa de usor cum poti jigni tu, toti membrii CIRC, la fel pot sa stau si eu toata ziua pe forum si sa fac acelasi lucru , jignind jucatorii TLD.

Daca tot ai dovezi de ce nu le faci ticket?Probabil toti ti-ar fi recunoscatori pt. ca ai scapat jocul de niste mari trisori, e usor sa tastezi pe forum si poti sa zici orice...chiar ca ai vazut o pisica maidaneza care zbura prin Bucuresti :)
 

DeletedUser

oricum,cu ce zic eu sau fac tot aia e....incearca sa nu interpretezi ca iau partea cuiva

Incearca sa nu mai generalizezi, daca tot nu te intereseaza, atunci de unde atata pasiune....Un om care pretinde ca e nepasator de acest joc, probabil nu ar fi aici sa citeasca forumul, si nici sa mai si posteze diverse pareri care oricum sunt neavizate.
 

DeletedUser

Oricum nu ma intereseaza

te inteleg.......cainii latra,ursul trece
nici nu ai avea motive sa zici altceva,dar hai sa o lasam asa,nu-mi prea place sa interactionez cu hotii
@treidei3.......nu e pasiune aici,ci doar adevarul........ca te supara p tine nu e problema mea
imi place sa citesc forumul si o sa-l citesc mult timp d acum inainte
 

DeletedUser

e usor sa tastezi pe forum si poti sa zici orice...chiar ca ai vazut o pisica maidaneza care zbura prin Bucuresti :)


Tocmai asta incercam si eu sa dovedesc(in caz ca nu te-ai prins).
Sa-ti mai fac trimitere la desene?
 

DeletedUser

te inteleg.......cainii latra,ursul trece
nici nu ai avea motive sa zici altceva,dar hai sa o lasam asa,nu-mi prea place sa interactionez cu hotii
@treidei3.......nu e pasiune aici,ci doar adevarul........ca te supara p tine nu e problema mea
imi place sa citesc forumul si o sa-l citesc mult timp d acum inainte

Daca asta e Adevarul inseamna ca rivalizeaa cu Libertatea.
 

DeletedUser

Tocmai asta incercam si eu sa dovedesc(in caz ca nu te-ai prins).
Sa-ti mai fac trimitere la desene?

Era vorba ca ai facut niste acuze la adresa TLD pe care ti-am cerut sa le dovedesti, cu privire la desene...nu ms, am trecut de perioada aia...nu crezi ca ar fi timpul sa treci si tu?:)
 

DeletedUser

Era vorba ca ai facut niste acuze la adresa TLD pe care ti-am cerut sa le dovedesti, cu privire la desene...nu ms, am trecut de perioada aia...nu crezi ca ar fi timpul sa treci si tu?:)

Au fost dovedite demult. Insa ideea tot nu ai prinso.
 

DeletedUser

Au fost dovedite demult. Insa ideea tot nu ai prinso.

Pai da nume...hai nu fi timid...nu te mananca nimeni :)
Eu zic sa lasi falsa superioritate ca nu-ti foloseste la nimic...ba din contra...te defavorizeaza...doar nu vrei sa zica lumea care citeste forumul ca suferi de tine nu?:)
 

DeletedUser

Puteam sa facem o conferinta pe mess in 4 decat sa plictisim lumea pe forum
 

DeletedUser

Pai da nume...hai nu fi timid...nu te mananca nimeni :)
Eu zic sa lasi falsa superioritate ca nu-ti foloseste la nimic...ba din contra...te defavorizeaza...doar nu vrei sa zica lumea care citeste forumul ca suferi de tine nu?:)

Ti-am mai zis, esti foarte slab informat, insa cu toatea astea te bagi in discutii despre care nu ai idee.
Daca vrei sa afli mai multe cauta in arhiva forumului, asta daca mai exista. Nu cred ca are rost sa repet o poveste pe care toata lumea o stie doar asa de dragul tau.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus