Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Si voi sunteti al fel de prosti ca restu ?
Mda, de ce trebuie eu sa ma iau de gat cu toti retardatii nu stiu :).
 

DeletedUser

eu nu ti-am cerut sa te iei de gat cu mine, dar daca vrei poti sa ma iei de ce iti place tie ....

prost ii copilu ma.ii :))))
 

DeletedUser

Trebuie sa ai tu multa minte in capusorul ala al tau de esti in stare sa analizezi asa bine si rapid :))
cine suntem noi oare sa vorbim cu tine?
Cred ca am interpretat gresit acronimul
TSL vine de la The Syhilis Ladies,nu?
ahhh...nebunaticilor
 

DeletedUser41613

Ba sergiule eu ti-am mai zis ca esti neserios, zau de nu

TSL = Trebuie Supt Laptele, sportul preferat a lui opteron si clanta :))
 

DeletedUser40785

Mr.Clanta nu mai posteaza ? Ocupat cu caratul frigiderelor ?
 

DeletedUser

opteroane.. iar ai prins mah curaj? credeam ca ti-a inchis DIABLO gura pe L7
nu e asa ca ai o senzatie de deja vu? sti care e deznodamantul :cool:
mai incet ca o dai iar in jenibil
 

DeletedUser22307

mai elitelor cum de vati gasit atatea mari zmei mai santeti voi sant curios cati dintre voi astia cu clontu mare aici pe extern va mai fi pe harta la inchiderea lumi sau care dintre voi jucati pe aceasta lume ca nu ma obosesc sa va caut
 

DeletedUser36503

mai elitelor cum de vati gasit atatea mari zmei mai santeti voi sant curios cati dintre voi astia cu clontu mare aici pe extern va mai fi pe harta la inchiderea lumi sau care dintre voi jucati pe aceasta lume ca nu ma obosesc sa va caut

"." si "," fac minuni
 

DeletedUser

mai elitelor cum de vati gasit atatea mari zmei mai santeti voi sant curios cati dintre voi astia cu clontu mare aici pe extern va mai fi pe harta la inchiderea lumi sau care dintre voi jucati pe aceasta lume ca nu ma obosesc sa va caut

tu ungur la tine ?
dute-n tara tau
 

DeletedUser41613

asa asa "Sa vina toti tsl-istii sa imi faca gura, sa-mi iau adio de la viata nebuna" da da :)))
 

DeletedUser

mai elitelor cum de vati gasit atatea mari zmei mai santeti voi sant curios cati dintre voi astia cu clontu mare aici pe extern va mai fi pe harta la inchiderea lumi sau care dintre voi jucati pe aceasta lume ca nu ma obosesc sa va caut

"voi sant curios",parca esti intr-un trib unde va intalniti la cenacle literare....
cu toate astea , raspunsul la intrebarea ta e:
TOTI!!!
 

DeletedUser40785

mai elitelor cum de vati gasit atatea mari zmei mai santeti voi sant curios cati dintre voi astia cu clontu mare aici pe extern va mai fi pe harta la inchiderea lumi sau care dintre voi jucati pe aceasta lume ca nu ma obosesc sa va caut

Tu jucat pe lumea asta ?
 

DeletedUser22307

"voi sant curios",parca esti intr-un trib unde va intalniti la cenacle literare....
cu toate astea , raspunsul la intrebarea ta e:
TOTI!!!
sa nu uiti raspunsu promit sa stau pe harta pana la final sa vad daca chiar vei fi si tu


iar filozofule Tryszpe de unde stii cas ungur inca nu sant, te supara ceva cred ca ti-ai luato de la un ungur si nu mai suporti durerea
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragii de voi :), pana in dimineata asta ati tipat pe aici ca nu sunteti respectati si acum, dupa cateva ore mi se face greata cand citesc in ce hal ati putut sa va injositi. Presupun ca voi stiti ca forumul e folosit si de oameni cu educatii diferite si cu varste diferite, nu? Nu-i convine nimanui sa citeasca o fraza scrisa in mahala.
Am crezut ca va fi un topic, in care se vor respecta cateva norme ale bunului simt, cele elementare...insa m-am inselat amarnic.
 

DeletedUser

sa nu uiti raspunsu promit sa stau pe harta pana la final sa vad daca chiar vei fi si tu


iar filozofule Tryszpe de unde stii cas ungur inca nu sant, te supara ceva cred ca ti-ai luato de la un ungur si nu mai suporti durerea

Nu stiam unde te-am mai vazut, dar mi-am adus aminte de tine acum...Jartea
 

DeletedUser

Dragii de voi :), pana in dimineata asta ati tipat pe aici ca nu sunteti respectati si acum, dupa cateva ore mi se face greata cand citesc in ce hal ati putut sa va injositi. Presupun ca voi stiti ca forumul e folosit si de oameni cu educatii diferite si cu varste diferite, nu? Nu-i convine nimanui sa citeasca o fraza scrisa in mahala.
Am crezut ca va fi un topic, in care se vor respecta cateva norme ale bunului simt, cele elementare...insa m-am inselat amarnic.

Dragutule, esti penibil.
nu baga balarii tu despre norme, socializare,etica si altceva.
tu esti cel care dimineata a zis tampenia saptamanii,nu-i asa?
Hai sa iti explic si de ce:
3 oameni au postat pe forum :eu ,anne si requiem.
in rest,nimeni ,absolut nimeni nu a mai postat.
au remarcat cei din TSL
ca se abtin de la comentarii cei din Clasic

pe mine nu ma cunosti tu si nu ati vazut voi nicaieri contul asta sa vorbeasca pe forumul altor lumi.
reiese ca anne si requiem sunt cei care starnesc antipatiile pe toate lumile astea?
chiar penibil,parerea mea.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus