Razbel Mondial-Nubi vs Elite

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragutule, esti penibil.
nu baga balarii tu despre norme, socializare,etica si altceva.
tu esti cel care dimineata a zis tampenia saptamanii,nu-i asa?

Esti destul de agresiv, de aceea voi considera ca nu poti sa-ti sustii afirmatiile cu argumente valabile. Pe viitor te sfatuiesc sa nu ataci personal, membrii din echipa jocului. Am incercat sa atrag atentia asupra unor invective foarte grave. Nimanui nu ar trebui sa i se permita sa insulte in asa fel pe cineva, mai ales din cauza unui joc.
De asemenea, tot pe viitor, te voi ignora :), nu am obiceiul sa ma balacaresc cu oameni ce-i consider sub nivelul meu.
Multumesc.

On topic: Razboiul va fi unul lung cu siguranta, jucatori buni, exceptionali de ambele parti, dar si jucatori mai putin descurcareti in ambele tabere. Cine va organiza defensiva si ofensiva mai bine, va iesi castigator. Nu cred ca se poate castiga decat prin cuceriri, stergeri de cont, s.a.m.d. Odata cu disparitia PATRIA, s-a terminat si cu recrutarile.
 

DeletedUser

Esti destul de agresiv, de aceea voi considera ca nu poti sa-ti sustii afirmatiile cu argumente valabile. Pe viitor te sfatuiesc sa nu ataci personal, membrii din echipa jocului. Am incercat sa atrag atentia asupra unor invective foarte grave. Nimanui nu ar trebui sa i se permita sa insulte in asa fel pe cineva, mai ales din cauza unui joc.
De asemenea, tot pe viitor, te voi ignora :), nu am obiceiul sa ma balacaresc cu oameni ce-i consider sub nivelul meu.
Multumesc.

On topic: Razboiul va fi unul lung cu siguranta, jucatori buni, exceptionali de ambele parti, dar si jucatori mai putin descurcareti in ambele tabere. Cine va organiza defensiva si ofensiva mai bine, va iesi castigator. Nu cred ca se poate castiga decat prin cuceriri, stergeri de cont, s.a.m.d. Odata cu disparitia PATRIA, s-a terminat si cu recrutarile.

Stiu ca am dreptate in ce zic si hai sa nu uitam ca un
admin nu ar trebui sa influenteze o discutie in nici intr-un fel.
dimineata ai vorbit in plus ca sa zic asa.
cu toate ca stii ce ai de facut,de ce vii tu sa bagi strambe si sa tii indirect partea altora?
hai sa fim seriosi,ai avea tu functie,dar nu inseamna ca trebuie sa ti se permita de toate..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Eu joc in TSL pe lumea 29, deci tin partea lor. Avand in vedere ca nu am drepturi de moderator aici, sunt la fel ca tine si ca ceilalti. Cei ce modereaza L29 sunt DANASAV si RAKANISHU. In ceea ce ti-am spus, nu te-am amenintat, m-ai facut "penibil" si doar ti-am atras atentia ca esti in afara unui regulament. Poate ar trebui sa-l citesti cand vei avea timp.
 

DeletedUser

urmatoarea chestie:
ce se intampla cu cei care vad ca un admin ca tine partea unui trib cu toate ca ei nu stiu ca joaca acolo?
ar trebui sa fii constient de influenta pe care o ai si de nedreptatea rezultata din ea.
reiese ca afirmatia ta a fost o rautate mai mult decat o realitate crezuta de tine
 

DeletedUser

opteroane.. iar ai prins mah curaj? credeam ca ti-a inchis DIABLO gura pe L7
nu e asa ca ai o senzatie de deja vu? sti care e deznodamantul :cool:
mai incet ca o dai iar in jenibil

Diablo pe l7 mi-a inchis gura? Mai retardel eu am castigat lumea cu diablo, de pe un cont de acolo , deci sper sa nu te doare prostia, ca nu avem atata morfina pentru tine :D
 

DeletedUser

Spui Tryszpe si tragi apa.

Pe lumea 29 la inceput credeam ca inca ma adresez unui amic,indiferent de rautatile care au mai fost intre noi.Nu am avut scopul niciodata sa te innobilez,in primul rand pentru ca nu sunt razbunator si in al doilea rand pentru ca nu meriti efortul.
Cat despre lumea 24,tu ar trebui sa fii ultimul care ar trebui sa vorbeasca,ca ati fugit din trib si ati dat stergere in momentul in care situatia nu a mai fost propice celor din What??.Ati stat cateva luni in What??,timp in care ati facut n innobilari interne si v-ati plans ca nu e sprijin,ca nu e atac,ca vai doamne nu sunteti ajutati,dar numai eu de la mine de pe cont si apoi de pe sittere am retras peste 150 de ferme de deff de la voi dupa ce ati dat stergere.
Se faceau organizate in granita voastra,goleam satele de langa voi si voi faceati interne si lasati de izbeliste satele din granita ale dusmanilor,sate ce erau goale.

Esti trsit tare tryszpe,nu meriti nici macar bagat in seama.
 

DeletedUser

Din respect pentru colegul meu de trib , care e si moderator , am sa ma abtin de la multe , spre deosebire de altii eu pot cobora si la nivelul unora de aici :)..
Hai sa vedem ce si cum, avantajul e de partea -S-, acu sa vedem daca chiar e asa imposibil ca TSL si ATC sa intoarca soarta razboiului
 

DeletedUser

Spui Tryszpe si tragi apa.

Pe lumea 29 la inceput credeam ca inca ma adresez unui amic,indiferent de rautatile care au mai fost intre noi.Nu am avut scopul niciodata sa te innobilez,in primul rand pentru ca nu sunt razbunator si in al doilea rand pentru ca nu meriti efortul.
Cat despre lumea 24,tu ar trebui sa fii ultimul care ar trebui sa vorbeasca,ca ati fugit din trib si ati dat stergere in momentul in care situatia nu a mai fost propice celor din What??.Ati stat cateva luni in What??,timp in care ati facut n innobilari interne si v-ati plans ca nu e sprijin,ca nu e atac,ca vai doamne nu sunteti ajutati,dar numai eu de la mine de pe cont si apoi de pe sittere am retras peste 150 de ferme de deff de la voi dupa ce ati dat stergere.
Se faceau organizate in granita voastra,goleam satele de langa voi si voi faceati interne si lasati de izbeliste satele din granita ale dusmanilor,sate ce erau goale.

Esti trsit tare tryszpe,nu meriti nici macar bagat in seama.

:)))))
esti penibil (sc ca te flatez) dar nu uita baby ca nu v-am innobilat eu conturile voastre, eu nu am luat interne de la voi, daca am luat au fost jucatori din tribul faq (cele mai multe le-ati luat voi sa "migrati", cica) + ca si in razboiul cu tribul lui comunist v-am dat Fum ? si la cuceriri si la tot...noi estia din faq care am sters conturile :p
...ca apoi sa facem razboi cu 22pici si sa luam sate de la ei + ca voi ati fost eia tari in "clanta" si v-ati batut cu pumnu in piept ca vreti razboi cu mod, ca apoi sa se uneasca toata harta pe noi (voi erati in margine si noi in mijloc inconjurati de toti, voi erati eia ce injurau pe conferinta jucatorii din mod) si ati inceput de ati retras o gramada de sprijin (momentul despartiri noastre) si chiar daca noi v-am lasat sprijinul de la uni jc de la noi, voi ati retras tot, sa nu mai zicem ca voiati de atunci sa ne faceti ca de ce am plecat desi noi nu aveam acest scop, voiam doar sa ne vedem de joc si cand altii au zis ca sa dam stergere am dat si eu...asa ca ** degeaba

ps. cine facea organizate ma, eu sau tu te ocupai de organizate, si ce sate ati golit voi ma, cand noi aveam mai multi inamici invinsi ca agresor si aparator ca voi la puncte de razboi/jucator in tribul what....asta dupa ce ni s-au sters toate ce le aveam in faq, voi ati stat la umbra noastra, asta ati facut voi pe 24
 

DeletedUser

Da ma,cum spui tu.
Vad ca nu are rost sa ma contrez cu tine pentru ca avem pareri total diferite,si nu as face decat sa imi pierd timpul dezgropand morti.E asa cum spui tu,noi am fost degeaba si voi ati fost miezu.
Nu inteleg insa de ce s-a adus in discutie lumea 24 cand aici este lumea 29.
Noi suntem nubi si avem zero realizari pe lumea asta,as vrea insa sa vad si eu realizarile cu care va tot laudati voi pe aici,va rog sa ne spuneti si noua ca sunt curios.
 

DeletedUser

Colegul tau :)))
e de 4 zile la voi in trib.
ce iti mai place **************
App:Care e nivelul tau?
Stii de ce esti tu prost?
doar in cazul in care esti declarat oficial cea mai desteapta personalitate din Romania nu am dreptate dar fiindca nu e asa, esti prost fiindca te crezi mai destept decat un strain de care nu stii absolut nimic.
O caricatura de om reprezinti,un clovn abatut care vine si prin asa zise glume cauta sa arate cu degetul.

"Un om intelept trateaza intotdeauna strainii cu respect fiindca s-ar putea uita la un dusman"
Dar tu nu stii de astea...

Si daca e de 4 zile, nu e tot colegul meu ?
Te cred inferior pentru ca esti :), in afara de a jigni nu te vad in stare de altceva.
Poate imi arati si unde m-am dat eu mai destept decat un strain, daca nu poti asta, da-ti 2 palme ca ti sa blocat creierul .
Cum a zis si colegul de 4 zile, prea agresiva lumea fata de noi, aveti voi o frustrare ceva , poate o si spuneti, nu o tineti in voi ca va macina creierul :d..
A da, cred ca o stiu.Cand clasic si fum erau pe primele locuri tsl incepea si el lumea, si era haitut de triburile mai mari..
Uite ca supriza, cum necum suntem pe langa voi , si ca e cam frica...
 

DeletedUser

Si daca e de 4 zile, nu e tot colegul meu ?
Te cred inferior pentru ca esti :), in afara de a jigni nu te vad in stare de altceva.
Poate imi arati si unde m-am dat eu mai destept decat un strain, daca nu poti asta, da-ti 2 palme ca ti sa blocat creierul .
Cum a zis si colegul de 4 zile, prea agresiva lumea fata de noi, aveti voi o frustrare ceva , poate o si spuneti, nu o tineti in voi ca va macina creierul :d..
A da, cred ca o stiu.Cand clasic si fum erau pe primele locuri tsl incepea si el lumea, si era haitut de triburile mai mari..
Uite ca supriza, cum necum suntem pe langa voi , si ca e cam frica...

Mai esti si ignorant.
nu ai nimic de oferit desi tot incerci.
 

DeletedUser

Clasic, Fum? si =S=

ps. nu te obosi sa intelegi de ce am scris asta pt ca nu intelegi oricum
 

DeletedUser

Mno,deci nimeni nu e capabil sa ne prezinte realizarile elitistilor,ci doar arata ca stiu triburile in care se afla,atat.
E o performanta si asta pentru tine me try,da stii pe ce lume esti?
 

DeletedUser

Bun, cat timp barbarii au cea mai mare felie din lume, eu stau linistit
 

DeletedUser34781

Mno,deci nimeni nu e capabil sa ne prezinte realizarile elitistilor,ci doar arata ca stiu triburile in care se afla,atat.
E o performanta si asta pentru tine me try,da stii pe ce lume esti?
http://ro29.triburile.ro/game.php?village=55951&screen=ranking&mode=wars
poti sa te uiti un pic la nr de sate cucerite in razboaie, la agresori, la aparatori, la proportie, sau la ce vrei tu in astfel de statistici, valabile inainte de fuziunea noastra, si ai sa deduci ca, spre dezamagirea ta, joaca noatra pe lumea asta (care o fi aia, poate ne spui tu, ca noi nici asta nu stim), ar putea fi considerata cam de 10 ori mai eficienta decit a voastra

sau poate de aici?
sau de unde vrei tu, poti sa extragi si radicali, sa rezolvi si limite, si ecuatii cu enspe necunoscute, ca tot rezultatul ala da:)

Statistici Triburile: Lumea 29: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : V-am dat (conquer stats)
Membri: Cele mai multe câştiguri (fără cuceriri interne) (10,587 total)

Statistici Triburile: Lumea 29: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : The Sith Lords (conquer stats)
Membri: Cele mai multe câştiguri (fără cuceriri interne) (6,699 total)


banuiesc ca si in statisticile clasicului treaba sta cam la fel, asa ca sper ca acum iti este satisfacuta curiozitatea
cind o sa dam si noi liber la barbare in trib, atunci o sa poti sa faci o comparatie cu noi, pina atunci, indiferent cit de buni sau rai sintem, am demonstrat ceva mai mult decit voi.
 

DeletedUser

http://ro29.triburile.ro/game.php?village=55951&screen=ranking&mode=wars
poti sa te uiti un pic la nr de sate cucerite in razboaie, la agresori, la aparatori, la proportie, sau la ce vrei tu in astfel de statistici, valabile inainte de fuziunea noastra, si ai sa deduci ca, spre dezamagirea ta, joaca noatra pe lumea asta (care o fi aia, poate ne spui tu, ca noi nici asta nu stim), ar putea fi considerata cam de 10 ori mai eficienta decit a voastra

sau poate de aici?
sau de unde vrei tu, poti sa extragi si radicali, sa rezolvi si limite, si ecuatii cu enspe necunoscute, ca tot rezultatul ala da:)

Statistici Triburile: Lumea 29: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : V-am dat (conquer stats)
Membri: Cele mai multe câştiguri (fără cuceriri interne) (10,587 total)

Statistici Triburile: Lumea 29: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : The Sith Lords (conquer stats)
Membri: Cele mai multe câştiguri (fără cuceriri interne) (6,699 total)


banuiesc ca si in statisticile clasicului treaba sta cam la fel, asa ca sper ca acum iti este satisfacuta curiozitatea
cind o sa dam si noi liber la barbare in trib, atunci o sa poti sa faci o comparatie cu noi, pina atunci, indiferent cit de buni sau rai sintem, am demonstrat ceva mai mult decit voi.

Felicitari.Acu daca poti sa iti iei grobienii astia si sa ii bagi in cusca, ti-am multumi :).Bafta la joc
 

DeletedUser11501

Titlul Razbel Mondial-Nubi vs Elite s-a dovedit a fi unul inspirat.
Toata lumea a inteles de acum...nubii isi permit sa provoace elitele...ce tupeu dom'le:rolleyes:
Bineinteles ca elitele se vor razbuna crunt...nubii vor fi exterminati:(, elitele se vor umple de glorie si faima;)
 
Sus