Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: TSL
Parte 2:
Triburi: =S=

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 151
Tabăra 2: 161
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 14
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 787,973
Tabăra 2: 1,398,144
Diferență: 610,171

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331,415
Tabăra 2: 131,769
Diferență: 199,646

chart




O statistica reala a situatiei din acest moment,nu innobilarile de pe conturile spion ca ale voastre.
 

DeletedUser26839

ati gasit multe bombe din alea la voi in S?

( pentru cine nu stie, rog sa intrebati pe jucatoarea PAMELA26; cu mentiunea ca doriti toata convorbirea, care a ajuns deja pe forumul intern la mesaje amuzante. )
 

DeletedUser

iara va dati zmei mah? :))) lucian nu te inveti minte?


stai linistit ca istoria l7 nu se mai repeta veci pentru voi :)
 

DeletedUser23354

;) eu sunt de vina ma ca am dat =)) o coordonata gresita ;)

Asa si =))) chiar are o bomba secreta :D Eu sunt bomba =)))
O sa vezi :)) ce iti pregateste taticu tie =))
O sa dansez dupa cum cant eu =)))


Stii sa dansezi pe manele ? ca mai nou m-am apucat de cantat manele =)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)))) pentru nici unul de-ai tai nu o fac :))))) muriti voi de ciuda inainte =)))))
 

DeletedUser20252

Eu de ce as muri de ciuda?Ca un trib de nubi,de doua ori mai mic decat voi,va face muci o granita si v-au oprit din avansat pe cealalta?
Unde sunt superstarurile care ziceau ca pana la craciun nu o sa mai fim pe harta?Uite ca suntem pe harta,si ne distram maxim.


Parte 1:
Triburi: TSL
Parte 2:
Triburi: =S=

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 182
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 27
Diferență: 41

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,109,605
Tabăra 2: 1,603,301
Diferență: 493,696

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 656,304
Tabăra 2: 255,222
Diferență: 401,082

chart





Sa va uitati la cuceriri totale,sa vedeti cum un trib de doua ori mai mic decat voi are aproape acelasi numar de cuceriri.Trib de starteri,joaca la inceput,apoi cand dau de greu si au multe sate,pa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Luciane Luciane... normal ca ati iesit si voi sa atacati dupa ce ati terminat barbarele din mijlocul vostru... un trib format in mare parte din jucatori vechi se respecta si lasa crescutul satelor mici pentru jucatorii slabi... conteaza si cum castigi o lume nu doar sa arati ca poti rezista... stai linistit ca nu numai voi pierdeti, ci toata comunitatea triburile... inspirati o etica de joc deficitara si lipsita de personalitate... la fel cum sunt si cazurile de furturi de conturi samd... asta indiferent din ce trib ar fi :)


Asadar in fata mea sa stati jos ca nu aveti ce comenta ...
 

DeletedUser

Luciane Luciane... normal ca ati iesit si voi sa atacati dupa ce ati terminat barbarele din mijlocul vostru... un trib format in mare parte din jucatori vechi se respecta si lasa crescutul satelor mici pentru jucatorii slabi... conteaza si cum castigi o lume nu doar sa arati ca poti rezista... stai linistit ca nu numai voi pierdeti, ci toata comunitatea triburile... inspirati o etica de joc deficitara si lipsita de personalitate... la fel cum sunt si cazurile de furturi de conturi samd... asta indiferent din ce trib ar fi :)


Asadar in fata mea sa stati jos ca nu aveti ce comenta ...

Te doare mintea :))).Da ca v-ati aliat 2 triburi imense nu conteaza in felul in care vreti sa castigati o lume...Da nu ne primiti si pe noi in trib, si poate toti 3 ii batem pe atc si castigam lumea, ce ziceti ? :)..
Esti patetic
 

DeletedUser20252

Luciane Luciane... normal ca ati iesit si voi sa atacati dupa ce ati terminat barbarele din mijlocul vostru... un trib format in mare parte din jucatori vechi se respecta si lasa crescutul satelor mici pentru jucatorii slabi... conteaza si cum castigi o lume nu doar sa arati ca poti rezista... stai linistit ca nu numai voi pierdeti, ci toata comunitatea triburile... inspirati o etica de joc deficitara si lipsita de personalitate... la fel cum sunt si cazurile de furturi de conturi samd... asta indiferent din ce trib ar fi :)


Asadar in fata mea sa stati jos ca nu aveti ce comenta ...



Cele doua triburi au doua strategii diferite.Noi am farmat jucatorii s-au barbarizat si apoi am innobilat barbarii.Voi ati farmat jucatorii,s-au barbarizat si apoi ati farmat in continuare satele respective.Tine cont ca atunci cand noi am intrat pe lumea asta,voi erati deja rang 2.
Noi a trebuit sa construim tribul aproape de la zero,voi cand ati intrat si dupa 24 de ore erati aproape 100 in trib,atat clasic cat si fum?.
Barbarele alea de care tot radeti voi ca le innobilam,tot noi am muncit la ele sa ajunga barbare,asa cu mucles si fugi si canta la alta masa ca pe mine ma plictisesc vorbele astea in care aia de nu isi innobileaza barbarii de le-au produs sunt viteji,si ceilalti de le innobileaza sunt nubi.Uite ca nubii va dau clasa,si singurele feluri in care innobilati sate sunt prin conturi spion pe care le aveati prin PATRIA,in rest nu sunteti capabili de absolut nimic.


Cand o sa faci ceva notabil prietene pe jocul asta,poti vorbi,pana atunci esti zero,fugi si dormi.
 

DeletedUser23354

Definiti`mi si mie ceva notabil =)) sau ce considerati voi notabil .
Cand faci(repari) clanta, e ceva notabil ? sau e ceva normal pt tine.

Voi dati gramezi de insi .. gramada gramada, calare unu peste altii , disperare nobili cate 8 :))
Jucatori de top, suferinte si cum vine sefu`tremurati pe bonus de noapte =))

Vdhl , cum e tata sa pierzi sate pe bonus, ai crezut ca te apara bonusul de noapte?
Nici dumnezeu nu te apara de mine, daca ma pun sa iti iau sat.

Cei drept dupa zile intregi de atacuri,reusiti sa luati luati niste sate goale, chinuit rau de tot.
Si pe urma nu reusiti sa va aparati pe bonus de noapte? slabi .. slabi rau :))

Lucifere, ce zici ma tata :)) o sa`mi iau si eu o viata , tu ia`ti un profesor,sa te invete,sa reusesti sa tii sate pe bonus ;)
Ca tu nu ai reusit sa iei sat pe zi lumina si ai dat in disperare.
Dar ai reusit sa pierzi pe bonus ca un mare erou

SI pe prietenii voastri din ATC invatati sa nu mai fie aroganti , ca aroganta se plateste.
Era asa mirata ca vreau sa ii si iau satul :)) nu draga mea doar simulam, numai ca ciudat
Am simulat pana ai pierdut satul cu toata greaua ta care ti-a intrat. Mii si miii =))
SI degeaba :p

Invatati sa jucati si pe urma veniti sa vorbiti cu mine :) EU pot sa dorm toata ziua, si vin si va iau satele noaptea :))
Ca,de,noobii asa ataca pe bonus de noapte=))

In alta ordine de idei , va urez un an nou fericit, si feritiva anul viitor, ca va fi vai de voi , va arata tatal vostru cum se joaca triburile
Daca credeati ca stiti , va minteati singuri =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai nou si prostia e o strategie la voi :))) ce sa zic kep at it... pentru mine tot slabi ramaneti nu nubi... si ce am expus e o parere personala nicidecum viziunea tribului din care fac parte


P.S. ati inobilat barbarele alea... dar ce aveti cu alea pe care le farmam noi? :))) va gadila asa de mult degetele atunci cand le vedeti pe harta? muriti de anticipatie cand va ganditi la cate comenzi de cladiri aveti de dat?
 
Sus