Razboaie - Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

asa ca voi sau cum? cate razboai ati avut flamer? pana sa inceapa -MOD- cu voi nu vati batut cu nimeni..ati luat sate de la triburi din astea mici cum le numesti tu , dusmani nesemnificativi.mai bine sa ne vedem fiecare de ce e in curtea lui, vrei ceva?? sti unde ne gasesti pe harta te asteptam, de ce cand v-a atacat -MOD- ati trecut la incheieri de aliante si recrutari, voi care erati numai prieteni in tribul ala. gura mai mica fapte mai multe . bafta in continuare


scz dar tu vorbesti dupa o sticla de unirea?
ce recrutari ,2 oameni in ultima luna ??noi am luat ce aveam in jur pana am ajuns la MOD,am luat cam absolut tot..si vorbesc aici de voi pt ca vad ca va dadeati cu parerea despre verynoob,despre sanctiunea p care am luat-o in joc,in fine ,mancati o gramada de ciocolata cu polonicul si v-ati manjit la botic cu lucruri despre care nu trebuia sa vorbiti
pana una alta trebuie sa precizez 2 lucruri ,ca va vad foarte curajosi si cuprinsi de zel patriotic in a ma combate pe unde ma prindeti :

1.nu-mi dati mie lectii de curaj,cand aveti pna cu top 5,pana una alta eu vin dintr-un trib cu 20 de oameni ce lupta cu triburi mult mai bogate in zestrea prostilor ....da,ma refer la puncte
2.nu va inghesuiti sa luati o bucata din mine,nu mai joc de ceva timp,intru f rar,se poate vedea p tw stats ca au trecut saptamani bune d cand nu m-am mai miscat;)

later edit:deci de aia se agitau micutii sa-i apere pe cei din MOD,ei o puneau de o ciorba,o fuziune acolo,ca asa cresc razboinicii:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Mai usor cu comentariile asupra CN , daca triburile voastre se cred mai bune sa isi scrie numele aici si o sa le fac : o mica analiza : cand am timp.
Apropo de PNA-ul cu MOD eu personal l-am facut-o cand inca mai jucam , vreo problema ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stai linistit sunt treaz cand scriu aceste mesaje, si da la cei 3 membri precum si la semnarea de aliante care au avut loc doar in momentul in care ati inceput razboaie. e problema noastra ca avem aliante cu unu , doua triburi la fel aveti si voi cand aveam razboi cu amandoua triburile din care faceti voi parte nimeni nu s-a gasit sa zica nimic.dupa cum am spus, ce se intampla intru trib priveste tribul respectiv.
 

DeletedUser

michelle nu te impauna asa,ca nu sperii pe nimeni,vad ca avet un tic verbal cu expresia "e vreo prolema?"
the raven-e clar ca tot iti explic tu nu vei face decat sa regresezi asa ca nu ma mai zbat
n-am zis nimic pana acum pt ca nu m-ati intersectat cu vreo afirmatie,dar cand iau ban din cauza voastra dupa 28luni de joc,cand maraiti pe aici de tribul meu ca trisam,ca nu suntem in stare de nimic cand noi desi nu suntem avantajati de numar va cocosim in statistici atunci voi incepe sa comentez de tribul MOD,cand astialalti vin si isi dau si ei cu parerea de tribul meu,de un coleg de al meu atunci vorbesc si de CN..btw,acum intelegi si tu michelle unde e probl?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stai linistit sunt treaz cand scriu aceste mesaje, si da la cei 3 membri precum si la semnarea de aliante care au avut loc doar in momentul in care ati inceput razboaie. e problema noastra ca avem aliante cu unu , doua triburi la fel aveti si voi cand aveam razboi cu amandoua triburile din care faceti voi parte nimeni nu s-a gasit sa zica nimic.dupa cum am spus, ce se intampla intru trib priveste tribul respectiv.

alianta pe care o are tribul pals este realizata la o saptamina de la inceputul jocului.tu ar trebui sa ai mare grija ce zici pentru ca deocamdata nu mai esti in mod ci esti in CN desi esti foarte departe de trib.

Domnul dorm doze este atit de dornic sa arate cit e de mare organizator de triburi incit nu numai ca preia conturi in disperare din mod pentru a putea organiza tribul mai bine dar a ajuns sa recruteze jucatori mod numa poate ai iese ceva.

cred ca asta va fi inceputul sfirsitului si pentru CN.ca pentru mod cam e de ceva timp.
 

DeletedUser2821

@flamer :poate inteleg , respect faptul ca ai un trib mic , pentru ca si mie imi plac .
Si nu cred ca vroiam sa sperii pe nimeni doar sa mai tai din avant .
Si care "voi" ca eu nu fac parte din niciun grup aici pe L13 acum.
@restul :Cat despre aliantele si diplomatiile CN nu va mai faceti voi probleme cine le face este destul de capabil poate mai capabil decat majoritatea care tot le contesta in necunostiinta de cauza.
Despre alianta cu nbz ce tot bateti capul atat ?
Extraordinar o alianta facuta dinainte sa inceapa lumea , gata v-ati bucurat ??

alianta pe care o are tribul pals este realizata la o saptamina de la inceputul jocului.tu ar trebui sa ai mare grija ce zici pentru ca deocamdata nu mai esti in mod ci esti in CN desi esti foarte departe de trib.

Domnul dorm doze este atit de dornic sa arate cit e de mare organizator de triburi incit nu numai ca preia conturi in disperare din mod pentru a putea organiza tribul mai bine dar a ajuns sa recruteze jucatori mod numa poate ai iese ceva.

cred ca asta va fi inceputul sfirsitului si pentru CN.ca pentru mod cam e de ceva timp.

Ah , bine ca ai venit tu sa ma luminezi , vad luminita de la capatul cordorului ;) .
Ce te crezi vreun prezicator ceva?
Vezi-ti acolo de satele tale si nu te mai baga in seama.
Si asa nu te-am gasit sub numele asta pe L13 probabil iti e frica sa iti arati adevarata indentitate , mai stii .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate inteleg , respect faptul ca ai un trib mic , pentru ca si mie imi plac .
Si nu cred ca vroiam sa sperii pe nimeni doar sa mai tai din avant .
Si care "voi" ca eu nu fac parte din niciun grup aici pe L13 acum.

nici eu,deci n-are rost sa ne certam ipotetic:))
probabil si eu m-am lasat dus de val ,insa am tendinta sa fac asta cand imi sunt atacati colegii
o seara buna
 

DeletedUser

alianta pe care o are tribul pals este realizata la o saptamina de la inceputul jocului.tu ar trebui sa ai mare grija ce zici pentru ca deocamdata nu mai esti in mod ci esti in CN desi esti foarte departe de trib.
multumesc ca iti faci griji pentru mine, sper ca ma voi descurca dar vedem ce o fi, in cele din urma e un joc.
 

DeletedUser

parca despre asta era topicul nu?

Side 1:
Tribes: XVIII
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIT~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 39
Diferență: 25

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 0
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 139,841
Tabăra 2: 53,624
Diferență: 86,217

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,086
Tabăra 2: 0
Diferență: 39,086

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Cerebelle

Side 2:
Tribes: Angry
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 0
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,643
Tabăra 2: 0
Diferență: 83,643

image.php



e 10-0 pt mine baietii , schimbam portile ? :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Angry
Players:

Side 2:
Tribes: GM
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,820
Tabăra 2: 826
Diferență: 994

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 29
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,789,488
Tabăra 2: 4,073,872
Diferență: 5,715,616

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420,485
Tabăra 2: 241,331
Diferență: 179,154

image.php


PS:aici e vorba doar de angry daca puneam si -mod- era si mai bine ;)
 

DeletedUser

si acum diferenta pe K-uri , sa vedem daca tousi statistica nu ne este favorabila :

K44 :

1 Angry 9,02 Mio. 1.050
5 GM 1,04 Mio. 142

K54 :

1 Angry 7,03 Mio. 846
3 GM 1,71 Mio. 216

K45 :

2 Angry 2,43 Mio. 282
5 GM 564.653 68


de cate ori sunteti mai multi ? de vreo 4 ori pe putin ...
 

DeletedUser

nu conteaza..ca la noi in trib nu toata lumea este in zona voastra sa se bata cu voi..asa ca nu mai cauta scuze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe lumea asta nu sunt deloc razboaie? v-ati pocait cu totii, ati aderat la martorii lui yehova ? renunt la conturile de pe lumea 13 de plictiseala :(
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Side 1:
Tribes: CL
Players:

Side 2:
Tribes: GM
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 430
Tabăra 2: 950
Diferență: 520

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 0
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,150,923
Tabăra 2: 4,716,290
Diferență: 2,565,367

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 120,971
Tabăra 2: 0
Diferență: 120,971

image.php




Warr ! Nuke the bastards ! :D
 

DeletedUser

lol , pe voi chiar nu v-a bagat nimeni in seama pana acum , dar se pare ca trebuie sa va bagam ...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
lol , pe voi chiar nu v-a bagat nimeni in seama pana acum , dar se pare ca trebuie sa va bagam ...


Neee.....Wrong Answer ( remember 02. Iulie 2009 ? ) :confused:

Cerebelle în data de 02.07. la ora 12:55
o fuziune ceva ?

Rakanishu în data de 02.07. la ora 13:05
ai baut ceva ? :p

Cerebelle în data de 02.07. la ora 13:06
o alianta ceva ?

Rakanishu în data de 02.07. la ora 13:11
nu chiar :)

CL nu are dimplomatie si asa vrem sa ramana :)

Cerebelle în data de 02.07. la ora 13:27
un razboi ceva ?

Rakanishu în data de 02.07. la ora 13:32
asta da :))

Cerebelle în data de 02.07. la ora 13:33
ok , va trec acu

Rakanishu în data de 02.07. la ora 13:33
multumesc, si eu :)
 

DeletedUser

lol...cerebelle deci am avut dreptate cand am zis ca voi vreti numai fuziuni..si tu ai declarat razboi si nu stii de el ? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus