Razboaie - Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si nu stiu ce esti asa de bucuroasa , crezi ca daca facem fata cu brio la Angry ne-om impiedica de niste gaini ?
 

DeletedUser

+ ca voi a-ti luat sate de la inceput de la noi , nu numai din 2 iulie incoace , si din cate stiu eu majoritatea satelor au fost luate de la jucatori mici , asa ca nu ma impresionezi cu statistica asta
 

DeletedUser

oricum nu stiu ce e in capul vostru , a lu astia din CL si cei din PCA ma refer , ca daca Angry trece de noi , voi veti fi urmatorii , asta si au de gand cei din Angry sa domine cele 4 continente din mijlocul lumii ... si voi in loc sa-i opriti pe ei sa faca asta , dati in noi ...
 

DeletedUser

hmm..3 posturi consecutive..bv cerebelle ;)

Te-ai luat tu de CL dar dupa parerea mea sunt mai buni ca GM..oricum sa vedem daca recuperati si voi din diferenta..
 

DeletedUser

lasa , nu ne mai invrajbi tu atat , ca in nici un caz nu o sa-mi irosesc atacurile pe CL , cand am prietenii din Angry langa mine
 

DeletedUser

Da , "Stimatul" domn Cerebelle are impresia ca are un trib tare dar se insala amarnic .

Spunea intr-un timp pe aici pe forum ca -MOD- nu o sa mai fie (ca o sa disparem de pe harta) , -MOD- nu mai este dar sunt jucatorii care au fost in -MOD- si nimeni nu a disparut de pe harta .Mai mult decat atat , acest laudaros (Cerebelle) sa mai taca din gura ca tribul lui este facut din 10 fuziuni , si intr-un timp vroia fuziune si cu tribul -MOD- , sa nu uite asta .


Sa ne mai lasi cu laudele tale de mare jucator ca astazi daca nu iti baga lumea sprijin erai varza , nu ai gram de aparare pe satele alea amarate ale tale si te mai lauzi incontinuu .
 

DeletedUser

ok , chiar ca e ultimul post pe extern care-l fac

In primul rand am avut dreptate ... MOD nu mai exista
In al doilea rand daca tribul GM era atat de varza , nu facea 6 mil la aparatori intr-o singura dimineata ( ceea ce inseamna ca asa cum s-au mobilizat cei din Angry sa dea atacuri , asa ne-am mobilizat si noi sa ne aparam )
In al 3-lea rand , poate ca nici GM-ul nu va mai exista peste ceva timp , dar sunt convins ca o parte din jucatorii care is in el se vor afla pe harta
 

DeletedUser

Jucatorul Dgeorge - A fost in tribul GM , la vremea respectiva avea 128000 pct , a disparut de pe harta .

Jucatorul Ducipal - A fost in tribul GM , a avut in jur de 150000 de puncte pozitie pe harta (Langa Cerebelle si VodaPrinLoboda) , s-a dus pe apa sambetei .


DonLulu - A fost in tribul GM , la vremea respectiva 45000 puncte , s-a dus pe apa sambetei .

La voi in trib se trimite sprijin doar cand e vorba de conducatori ca in rest sunteti varza , nu ati facut nimic pentru aceai jucatori , sunt doar 3 exemple , pot fi si mai multe .


Cand o sa va dedicati timpul pentru jucatorii pe care ii conduceti atunci sa mai vorbiti , pana acuma doar v-ati folosit de ei .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici adi are dreptate...la voi cand e vorba de jucatori care au nevoie de sprijin pauza...dar cand e vorba de conducere daca nu trimite cineva faceti ravagii..voua nu va pasa de jucatorii din trib..nu stiti ce inseamna cuvantul RESPECT..voi(conducatorii) vreti sa primiti sprijin dar de dat cam uitati..asta e adevaratul trib GM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Haide domnule CEREBELLE si spune-mi cati jucatori din -MOD- sau ANGRY ati scos de pe harta in tot acest timp , jucatori care sa fi avut macar 100000 de puncte ....



De ce se plange lumea ca tribul vostru e varza , ca nu se trimite sprijin ?



Ma invatati sa va respectati oamenii si dupa aceea sa vorbiti de un trib , va bateti joc de oamenii pe care ii aveti in trib , ii lasati sa ii scoata lumea de pe harta fara sa faceti nimica .

Vrei sa citez ce a spus POSE11 care a fost in -MOD- si a intrat la voi si l-am inobilat ?


"Bine ma cerebelle ca in loc sa ma ajutati cu sprijin tu ii pui sa ma inobileze"


Da , stimati cititori ai acestui forum , cand un jucator din GM este atacat , Mister Cerebelle isi pune colegii sa-i inobileze ci nu sa-i sprijine .



Cine a ajuns sa vorbeasca de triburi unite sau de fapte , un om fara pic de bun simt fata de oamenii lui .HALAL conducator mai esti !



Domule CEREBELLE , nu ai tupeu sa le spui membrilor tai care citesc forumul de ce au picat acesti jucatori si nu mai sunt pe harta ?Ti-e frica de adevar ?






Spunea CEREBELLE DE CEI DIN CL :


Cerebelle
Senior Member

Adaugă data: 25.02.2008

Vechi #243 Astăzi, 14:10:31 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
+ ca voi a-ti luat sate de la inceput de la noi , nu numai din 2 iulie incoace , si din cate stiu eu majoritatea satelor au fost luate de la jucatori mici , asa ca nu ma impresionezi cu statistica asta


Dar tu ce ai inobilat din -MOD- sau ANGRY mai CEREBELLE ?L-ai inobilat pe leulgreu , dorm doze , Nicky , Nirel , Buza@ si asa mai departe ?Ai inobilat si tu niste sate de la niste jucatori mici , ca in rest nu ai luat de la vre-o unu mare vre-un sat .Ba prietene tu chiar nu vezi ce afirmatii faci ?



Din bun simt i-am acordat jucatorului Cerebelle drept la replica atat in privat cat si aici pe forum .

Afirmatiile facute de mine sunt bazate pe dovezi reale (am participat la atacuri asupra membrilor lui pe care i-am inobilat) , si am primit mesaje de la oameni care se plang ca tribul acela e varza , ca nu se trimite sprijin deloc intre membrii .



Raspunsul domnului cerebelle in privat a fost asa : "Vorbesti numai tampenii" dupa care a urmat un alt raspuns , de teama adevarului pe care i l-am spus mi-a zis cam asa cand am vrut sa-i raspund la mesaj : "Nu mai poţi răspunde, pentru că partenerul de convorbire te-a blocat."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca nu se trimite sprijin ( se trimite si nu se trimite ca in orice trib de-altfel ) .

numai triburile mici unde-s toti prieteni se ajuta intre ei pana la ultima lance

Si am raspuns doar ca sa subliniez ca :

Dgeorge nu a spus nimic ca are nevoie de ajutor sau ceva , era prea tarziu pt el cand mai avea cateva sate si alea goale , si in centrul vostru

Ducipal de-asemenea nu a anuntat ca este atacat , iar cand mai avea 6-7 sate i-am propus sa i le blindez si sa continue sa joace dar a preferat sa ni le cedeze noua

PS : Si nu mai urla asa ImperialBoys ca nu e cazul ...
 

DeletedUser

Stimate "Domn" , se pare ca acuma le dai la intors ca acela nu a cerut sprijin si ca ducipal nu stiu ce , dar la pose11 e adevarat ca le-ai spus oamenilor tai sa-l inobileze si nu i-ati trimis sprijin ?


Asta ca sa fiu baiat bun si sa trec peste dumele care ni le dai ca acei oameni nu au cerut sprijin , ma indoiesc sa nu fi cerut ...


PS : Sunt prea corect ca sa nu urlu dupa unu ca tine care se laude cu niste fapte ireale care nu au la baza nici o proba ....
 

DeletedUser

Nu stiu de ce te bagi tu lexynho1 , este vorba despre triburi diferite din care nu faci parte tu .

Eu nu vorbesc doar de faptul ca l-am atacat pe el , vorbesc de mai multe fapte la care acest om nu imi poate da un raspuns relevant ...spune doar ca "vorbesc tampenii" , atata poate raspunde in acest moment .
 

DeletedUser

a plecat cerebelle...
nu posteaza nimeni nimic despre actiunea contra lui? varumio mi-a zis ca a fost un esec total
 

DeletedUser

Da , din pacate a fost un esec pentru noi dar nu asta conteaza .Acest cerebelle atata se lauda dar cand vine vorba sa-si mai ajute si membrii uita sa o faca ....
 

DeletedUser19164

pai ce treaba ai tu cu membrii lui??ca nu cred ca intelege nimeni
 

DeletedUser

Pai el vine cu niste acuzatii irelevante la fostul -MOD- (sau a venit) si mai nou se da si la ANGRY.Nu are rost sa mai bata atata din gura pe cand el defapt e atat de praf .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus