Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37656

vezi ca ai msg pe joc ;).....de acum incolo....v-ati supt :)))))


As zice ceva dar nu vreau sa iau advertisment ... dar poate ca este invers ... si aici ma refer la persoana ta , ca tu esti ala care jignesti !


PS : ESTI SI TU SITTER ACOLO PANA MAINE SI DEJA TE-AI UMFLAT IN PENE ... LOL DOAMNE !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38163

nu cred ca am jignit :)) de supt...suge-ti cu paiu,,,,are mai multe intelesuri asa ca nu are de ce sa fie un atac la persoana ;)
 

DeletedUser37656

Pitere tata , lasa laudele ma ... demonstreaza ceva concret pe harta asta si dupaia mai deschide gura . La ORCH esti sitter pentru o zi ... si stai si freci menta ... pardon , notezi atacuri ... holongar ce esti :))=)) ... cu asta am incheiat tot ... nu intru in polemica pe extern ...
 

DeletedUser38163

de unde stii ca raman doar o zi?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: daca raman pe contu asta sa ma distrez cu voi???? ce zici?? :)))))).....ma pustane....stai in banca ta pana iti este bine ;)
 

DeletedUser37656

de unde stii ca raman doar o zi?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes: daca raman pe contu asta sa ma distrez cu voi???? ce zici?? :)))))).....ma pustane....stai in banca ta pana iti este bine ;)

Pustan ? Cred ca sunt mai mare ca tine ... infine , aici nu mai discut din motivul "De-i spui prostului ca-i prost , te uraste fara rost , si de razi de-a lui prostie te priveste cu manie" ... ... O seara faina sa ai Jmeule ... asa erai si pe L13 , doar gura era de tine !
 

DeletedUser38163

asta e....se vede ca numa gura ii de mine:rolleyes::rolleyes::rolleyes: .....apuc eu cu contu meu pe la granita cu voi :)) atunci ve-ti vedea ca doar gura ii de mine
 

DeletedUser20252

Lauda-ma gura ca ti-oi da untura :D

Succes celor din 88 in razboaiele ce le au.
 

DeletedUser19202

Pustan ? Cred ca sunt mai mare ca tine ... infine , aici nu mai discut din motivul "De-i spui prostului ca-i prost , te uraste fara rost , si de razi de-a lui prostie te priveste cu manie" ... ... O seara faina sa ai Jmeule ... asa erai si pe L13 , doar gura era de tine !

am si eu o intrebare ce treaba ai tu cu lumea 13.? :confused:
 

DeletedUser

Pitere, ce ai ma de te certi cu toti?
Te-ai schimbat prietene de cand pe l21;).Pacat!
 

DeletedUser38163

mi sa luat de batmani ca astia.....cum ar fii imperial si restu :)...ca numa pe conturi crescute de altii stiu sa joace ;) un cont nu sunt in stare sa il creasca singuri ;)
 

DeletedUser37656

mi sa luat de batmani ca astia.....cum ar fii imperial si restu :)...ca numa pe conturi crescute de altii stiu sa joace ;) un cont nu sunt in stare sa il creasca singuri ;)

Dar tu pe ce cont joci acuma mai Batman ? Asta nu e contul tau ca l-ai primit ... contul tau e Piter 90 ... Batman ...
 

DeletedUser38163

da da :)) care o revenit dupa pe un cont din DMC parca.....si se dadea mare si tare ca el face si drege si cand colo prafu so ales si de el :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus