Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si eu am fost adversar al lui si de zece ori mai rau ma certam cu el :)
Tine cu tribul lui, e firesc.. cand n-ai sa mai fii adversar cu el ai sa te convingi ca am dreptate.
 

DeletedUser38163

vom vedea pe parcurs ce se va intampla :)...pana una alta sa ne distram pe harta si sa nu ne mai injosim unu pe altu ca sincer nu isi are rostu ;)
 

DeletedUser37656

CAVALLERAS , LASAI IN PACE SA VORBEASCA TOT CE VOR DESPRE MINE SI CAT VOR , MIE PUTIN IMI PASA , INSA SA NU UITE 1 LUCRU :

EU CAND AM REVENIT PE L13 (DUPA CE M-AM LASAT) , AM REVENIT DOAR IN TRIBURILE CU CARE ANGRY A AVUT ALIANTA (GEN SMYLE , [OUT] SAU DIE.) SI NICI O DATA NU M-AM DUS INTR-UN TRIB CARE MI-A FOST DUSMAN , PENTRU CA NU-MI PERMITEAM ACEST LUCRU DIN RESPECT FATA DE FOSTII MEI COLEGI CARE INCA MAI ACTIVAU PE ACEA LUME .

EU CA JUCATOR - NU AM SPUS NICI O DATA CA AS FI VRE-UN JUCATOR VALOROS SAU VRE-UN ZEU AL TRIBURILOR . SUNT UN JUCATOR CARE ISI DA TOATA SILINTA SA-SI AJUTE TRIBUL DIN CARE FACE PARTE .

EU CA SI CONDUCATOR - DA , ESTE ADEVARAT CA DE APROXIMATIV 1 LUNA DE ZILE AM PRELUAT CONDUCEREA URSS . IN MOMENTUL IN CARE AM PRELUAT CONDUCEREA ACESTUI TRIB URSS ERA CONDUS DE TRIBUL 88 CU APROXIMATIV 30 DE SATE , IAR ACUMA URSS-UL CONDUCE 88-UL CU :

Side 1:
Tribes: URSS
Side 2:
Tribes: 88
Players: adiilie23

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 196
Tabăra 2: 130
Diferență: 66

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,707,100
Tabăra 2: 993,831
Diferență: 713,269

chart



SA NU CREDETI CA SUNT EU VRE-UN CONDUCATOR FENOMENAL , SUNT ALTII MULT MAI BUNI DECAT MINE LA CAPITOLUL CONDUCERE . ADEVARATUL MERIT AL TRIBULUI URSS SUNT MEMBRII ACESTUIA , OAMENI CURAJOSI , CU BUN SIMT , DORNICI DE AFIRMARE , OAMENI CARE DAU SI ULTIMA LANCE PENTRU ACEST TRIB , SI NU II LAUD , ASTA ESTE REALITATEA . CU ACEASTA OCAZIE IMI PERMIT SI EU NESIMTIREA DE A-MI FELICITA MEMBRII DIN URSS SI URSSA PENTRU DEVOTAMENTUL SI ATASAMENTUL DE CARE DAU DOVADA ATUNCI CAND VINE VORBA DE URSS .


PITER 90 - NU AM NIMIC CU NIMENI DE PE L21 , FIECARE CU CE-L DOARE , INSA NU-MI PLACE ATITUDINEA DE "NEMURITORI" PE CARE O AVETI VOI LA MOMENTUL ACTUAL , SI MI-AM EXPRIMAT PUNCTUL DE VEDERE IN ACEST SENS . ACESTA ESTE UN JOC SI TOTUL ESTE POSIBIL , DAR CA SA FIE POSIBIL TRE SA AI SI CU CINE JUCA . URSS NU DUCE LIPSA LA CAPITOLUL JUCATORI VALOROSI .


CU STIMA ,
GAUTHIER - CONDUCATOR URSS



PS : FOSTUL VOSTRU COLEG ADIILIE23 SE PARE CA V-A DISPAREA DE PA HARTA LA PRIMUL ATAC ORGANIZAT PE EL . ATACUL A FOST ORGANIZAT DE CATRE SOULOFOCEAN (ISKAFEL) SI VREAU SA-L FELICIT PE ACEASTA CALE !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38163

imi cer scz imperial ca am ** urat la adresa ta :|.....am sa ma iti cedez tot contu meu pt realizarile tale :))))))))))))))))))))

nu am stiut ca esti asa jucator mare si cu potential si conducator bun :D....vii sa ma conduci si pe mine????? pana la baie sau undeva?? :))))))))))
 

DeletedUser

...

Ar trebuii sa ai macar un pic de respect in fata unui jucator cum e gauthier si nu numai ca ii un jucator bun ci are si character..tu degeaba esti 'zeu' daca characterul tau lasa de dorit..
Stai jos asta,pun pariu pe orice ca nu ai mai mult de 10 prieteni in total...
Ce sa zic..bafta in continuare...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Deviati din nou. Ori scrieti la subiect ori va abtineti, fara jigniri si limbaj licentios. Seara buna !
 

DeletedUser38163

Ar trebuii sa ai macar un pic de respect in fata unui jucator cum e gauthier si nu numai ca ii un jucator bun ci are si character..tu degeaba esti 'zeu' daca characterul tau lasa de dorit..
Stai jos asta,pun pariu pe orice ca nu ai mai mult de 10 prieteni in total...
Ce sa zic..bafta in continuare...

stii cati prieteni am????doar 3 ;).....cu astia 3....daca venim peste urss......stii cum pica?????cat ai zice peste ;) asa ca relax si joc de glezne
 

DeletedUser

Cert este ca un pic de modestie nu strica nimanui sunt foarte vechi in jocul asta si daca la joc nu ma pricep extraordinar macar la oameni da si stiu ca cele mai usoare lucruri sunt sa-ti pierzi capul si sa jignesti dar cel mai greu este sa dobandesti respectul celorlalti, Vreti sa " ne dam la gioale" ?!; o putem face ca niste gentelmeni comportandu-ne in consecint.


mmc
 

DeletedUser24374

Stai jos 3 : Contul va fi şters
Contul va fi şters în curând. Din cauza aceasta un login este imposibil:

=)))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Un razboi nu se castiga in niciun caz prin aroganta toata lumea stie asta. Pana acum ambele tabere s-au respectat, in limitele unui razboi, totusi suntem inamici aici:D
Felicitari URSS, ma bucur sa vad activitatea buna pe partea asta de granita. :)
 

DeletedUser24374

inca nu ma pot bucura
trebui sa musc carne din tine si din nervosu si atunci stau linistit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus