Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37659

...
Sefuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu'...:)))))

SUNTETI PENIBILI...cand unii sunt atacati repede il dati afara din trib sau il OBLIGATI sa iasa...

Foarte frumos..aceasta este maretul trib 88 :)

spune si mie,cum doamne iarta-ma poti obliga pe cineva sa iasa din trib?...l-am amenintat cu bataia,sau cum?
i-am zis ca daca nu iese din trib,isi pierde casa?
 

DeletedUser37656

Sven , sincer e dubios , 2 jucatori atacati , ambii nu mai sunt in 88 . De Adiilie23 stim ca el a parasit tribul , dar toti din zona aia procedeaza la fel cand au atacuri ?
 

DeletedUser

poate ca cei atacati sunt niste domni si nu vor sa aduca prejudicii de imagine tribului salvand astfel statisticile pt moralul colegilor dumnealor
sau daca vrea sa fiu rautacios as spune ca s-au simtit singuri si neimportanti pt trib pt ca nu au fost ajutati si au preferat sa plece cu demnitate si sa moara ca niste elefanti
 

DeletedUser

8888888888.png


Tribu 88 vă urează sărbători fericite şi cât mai multe atacuri 88 la număr :))
 

DeletedUser37758

06.12.
17:46 old.mith a părăsit tribul.
04.12.
12:03 adiilie23 a părăsit tribul.


da ma Gaby ai dreptate :)....noi i-am dat afara..vezi ca 1.nu ne cheama Moh....si 2.vezi de treaba ta pe harta si nu aduce acuze aiurea ;) ne-am inteles???

no!!!??? astia ce au avut? hemoragie sau au intrat la menopauza?? :D
 

DeletedUser

...

ucagiasule :)) au intrat in menopauza cred..si de acum tot mai multi vor intra ..:) :p:p:p
 

DeletedUser37758

Prada: 0/100
Adeziune: Scăzută de la 27 la -5
altu vere? altul care cade?? acum este cert si sigur . pitere? ati intrat la menopauza vere? nervule?? stiti voi de-astea? sa pierdeti sate la greu :D
sincer? mie imi creste bucuria cand vad cum pica . tare mi-este frica ca si noul jupan ce doneaza sate la comunistii mei o sa iasa fortat (nu de imprejurari) din gradinita :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gaby , la LCC aţi luat sat ? din 900 de atacuri 2 milioane apărătoru zilei ?

a avut doar 80 de atacuri reale.
n-o mai faceti pe eroii ca nici pe departe nu sunteti!
sunteti un trib ferma dupa cum constat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a avut doar 80 de atacuri reale.
n-o mai faceti pe eroii ca nici pe departe nu sunteti!
sunteti un trib ferma dupa cum constat!

nu pot sa te contrazic!; luam sate de colegii nostri din 88 pt a le putea creste si o sa vi le punem sub brad de craciunul anului 2014.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

a avut doar 80 de atacuri reale.
n-o mai faceti pe eroii ca nici pe departe nu sunteti!
sunteti un trib ferma dupa cum constat!

80 reale ma??? :)) tu stii ce vorbesti????eu nu cred ca in 80 de reale sunt 2 mil de trupe :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


spune-le colegilor tai cate full-uri au spart si dupaia vin-o aici pe extern :)))
 

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes: CENT, CENT 2
Side 2:
Tribes: ~TB~, -TB-

Timeframe: 29/11/2010 00:00:00la08/12/2010 17:00:05


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149
Tabăra 2: 29
Diferență: 120

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,148,726
Tabăra 2: 226,499
Diferență: 922,227

chart




Statistica de cand a inceput razboiul pana acum.
 

DeletedUser37758

80 reale ma??? :)) tu stii ce vorbesti????eu nu cred ca in 80 de reale sunt 2 mil de trupe :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


spune-le colegilor tai cate full-uri au spart si dupaia vin-o aici pe extern :)))

pitere draga?? tu stii cate bucurii prin rapoarte am primit eu??? vad cu ochii mintii cum sfarsitul gradinitei este aproape, rusii sunt ca mayasi pt voi, prorocesc sfarsitul , pariu ca nu va prinde ziua mea din 2012?? cred ca nici asta din 2011 :D
 

DeletedUser30628

gicule....gradinita nu pica usor ;) plus de asta cat ca pierdem sate tot pe primu loc suntem,ne si aparam cat putem :))mai luam si noi cate 1-2 sate.....si tot nu picam ma ;) mai este mult de munca pana pica 88....asa ca ori va puneti pe treaba si in maxim 1 luna nu mai suntem pe harta ori daca nu....va fii foarte greu dupa ;)
 

DeletedUser

A02 Infernal Gate (606|624) K66 1,512 zndr [URSS] Cosmin9999 [88] 2010-12-02 15:58:53
A02 Infernal Gate (606|624) K66 1,567 Abandonat zndr [URSS] 2010-12-02 12:05:12
547 D3 Z3U (604|621) K66 1,577 Abandonat zndr [URSS] 2010-11-29 08:58:53
 

DeletedUser

Lume RO21 Clasament Punctaj Sate

fracea is coor 15 1.7M 179

88[93] 1 43.5M 6.5k
 

DeletedUser38062

Inteligentii din CENT, am ajuns aparatorul zilei datorita faptului ca am fost atacat pe un singur sat, peste 90 de reale.
Citat din vorbele lu Red Spartan:Dati mahhh ca acuma pica.HEY RUPPETEA!
Dorele, fa ma stanga , fa dreapta mahhhhh



Daca nimic tipilor dreapta mergeti stinga
:D:D:D
Aceasta lume curind va fi a mea
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Inteligentii din CENT, am ajuns aparatorul zilei datorita faptului ca am fost atacat pe un singur sat, peste 90 de reale.
Citat din vorbele lu Red Spartan:Dati mahhh ca acuma pica.HEY RUPPETEA!
Dorele, fa ma stanga , fa dreapta mahhhhh



Daca nimic tipilor dreapta mergeti stinga
:D:D:D
Aceasta lume curind va fi a mea
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

va fi a ta in ce sens :))))
vezi ca il enervezi pe nervosu. zeul tuturor
daca nu stiai lumea 21 ii apartine lui ,e director :)) noi doar suntem pe harta asta ca sa aibe el de unde lua sate ca se plictisea daca juca singur :)) dar pana la urma el va domina toata harta... poate si dincolo de ea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus