Razboaie

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser17308

Daca nu erau fraieri cu gura mare care sa faca asa cum faceti voi acum, adminii nici macar nu ar fi stiut ca exista autofarm .. :rolleyes:

+1:))
stiti cum se dadea ban inainte pentru autofarm?:)) dupa numarul de atacuri date intr'un interval prea scurt de timp:)) eu nu am avut decat 2000 in 10 min:) ceea ce parea imposibil:))
 

DeletedUser42201

Cel putin nu il puteti detecta cu vreo functie de admin.Sau nu cred eu ca puteti.Eventual sa vedeti cand farmeaza jucatorul de pe un ip si sa vedeti ca e 24/7 on fara coplayer.Altfel chiar nu cred ca puteti vedea ceva.
La mine pe cont joaca si maica-mea, bunica-mea, cainele si pisica. De-aia se farmeaza 24/7 de pe acelasi IP. E o inalcare de regulament daca stau pe cont mult? :))
1Fata de .us unde iei warn daca vorbesti de vreun script ilegal aici macar avem voie sa ne invatam unii pe altii ce si cum :))

2Si marioleu,crede-ma ca ma interesez si aflu ce si cum.Ma tot roade cum puteti afla voi.

1. pe skype sau mess gasesti mult mai multe info decat pe forum.
2. tocmai s-a racorit putin pe afara, e mai bine sa stai la un vinisor bun decat sa iti bati capu cu asta :D

On topic: are cineva idee cate triburi ii au pe Clasici la dusmani?
 

DeletedUser20561

Nu cred ca multi.Mai ales ca triburile "bune" nu vor sa-si sperie jucatorii punand la inamici un trib bun.
 

DeletedUser26839

e prea eficient asistentul pentru a merita macar sa incerci sa folosesti metode ilegale..e parerea mea ca jucator.
 

DeletedUser

autoclik trimite comenzi la distante regulate:)
daca trebui sa justifici cum ai trimis 1000 de atacuri la acelasi intervel de timp ce razpunzi? :D
din cate stiu cineva a incercat sa modifice autoclik=ul sa trimita comenzi la un interval "random" in felul acesta puteai oricand justifica ca ai trimis tu atacurile si astfel autofarmul devine...legal?:)
nu stiu daca a reusit dar cred ca daca cine isi doreste cu adevarat poate sa rezolve problema:)
 

DeletedUser20561

Era si un auto clicker care clickuia o data la x-y secunde.Adica puteai pune 1-2-3 secunde si asa nu te prinde nici naiba.

De un astfel de autoclicker ziceam si eu.
 

DeletedUser40439

Era si un auto clicker care clickuia o data la x-y secunde.Adica puteai pune 1-2-3 secunde si asa nu te prinde nici naiba.

De un astfel de autoclicker ziceam si eu.

exista setari si setari , autoclickere sunt cu zecile , oameni capabili sa le foloseasca mai putin
Iar intr-un sistem unde primele locuri sunt cei care baga milioane , atunci merita sa trisezi in orice fel posibil.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22307

avand in vedere ca este doar un joc cu ce va incalzeste sa trisati:confused:
cei care triseaza dau dovada ca in viata reala sant =0
 

DeletedUser

Daca tot zici ca e un joc de ce mai compari ca triseaza in joc cu viata reala ? Nu inteleg ce legatura are .. :rolleyes:
 

DeletedUser40439

avand in vedere ca este doar un joc cu ce va incalzeste sa trisati:confused:
cei care triseaza dau dovada ca in viata reala sant =0

Cata logica si asociere intre ce zici si ce iese :| cei care triseaza intr-un joc sunt oameni de nimic:)) , mane , sincer ..se vede ca ti-ai facut o viata din jocul asta.
 
Sus