Razboaiele L30

DeletedUser39475

Ideea e ca nu sunt alte triburi p'aci, in afara de Gaya. :)) Nu consosti zona, deci s-ar putea sa ai o parere eronata. Nici eu nu sunt adeptul sa pierd trupe la inceput, dar daca cineva a inceput, altcineva trebuia sa termine. :)
 

DeletedUser

Angels vs Burn++ » Arată statisticile

Alianţă

Angels
Angels Academy2
Angels Academy7
DIZOLVAT
Angels Academy4
Angels Academy12
Angels-K
Angels Academy5
Angels Academy3*
Angels Academy8
Angels Academy1
Angels K.
Angels Academy11
Angels Academy9

Inamic

Die In HeLL
Legiunea XIII Gemina
In HeLL
KAVALERII RAZBUNATORI
-BuRn In HeLL-
BuRn-PerFecTion
Thousand Foot Krutch Aacademy II
Thousand Foot Krutch Academy
Knights of Honor
AggRessiVe BuRn
Knights-Academy.
Desire
Thousand Foot Krutch
Steag
CIRC
Immortal.
xBURNx.Academy
Immortal
Cafenea
Burn EnergY
The Angels will die
La Bar
-Knights-
Angels will die in HELL

Începutul războiului
în data de 31.07. la ora 14:45:40

Durata războiului
18 zile 1:00:24


Voi tot invitati toata harta impotriva noastra ca singuri nu va descurcati...de ce nu pui si niste statistici?


Loc Porecla Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 1 0 104.847 70.991
2 Inamic 0 1 65.209 92.300
 

DeletedUser

Mai baieti, vedeti-va de farmat si lasati razboaiele cu lanci si spade ca va vede lumea si va faceti de ras cu atatea declaratii razboinice.
 

DeletedUser

Eu tot nu inteleg ... Angels astia nu gandesc deloc. Au inceput sa ia prea multe academii de necunoscuti care au si ei interesele lor, credeti-ma...stiu ca lumea 30 din cauza limitei ne face sa jucam MAMUT , dar totusi...
 

DeletedUser42520

Aliaţi
Patria
PatryA
KmZ
KmZ-C
KmZ-A
KmZ-B
Patr1a
Patri@
Pact de neatacare (PNA)
MJ
MJ2
MJ1
BL-AN
MJ3
AMD
Duşmani
Gaya
Gaya-A
Gaya-B
Gaya-C

haha :) diplomatia kmz ! culmea e ca ei mai au o academie,pe care nu o au la aliati :D
 

DeletedUser

asta ai descoperit cu contul tau din kmz?
sau ai scris la intamplare,ce ti-a venit in minte
lasati spionii si conturile suport,aici jucati triburile,nu lucrati la CIA
 

DeletedUser42520

da,cu contul din kmz am aflat.
sa fim seriosi,de parca nu poti afla diplomatia unui trib fara sa ai cont acolo.
 

DeletedUser

Eu tot nu inteleg ... Angels astia nu gandesc deloc. Au inceput sa ia prea multe academii de necunoscuti care au si ei interesele lor, credeti-ma...stiu ca lumea 30 din cauza limitei ne face sa jucam MAMUT , dar totusi...

Copile tu la 13 ani ai tai iesi afara si te joaca...si mai ales ce cauti pe un joc pe care nu-l intelegi?eu cand ma plictisesc pe jocul asta cer ultimele circulare date de tine si ma prapadesc de ras...mai redu si tu circularele pe zi ca ii innebunesti pe oameni cu 10 circulare pe zi:)
 

DeletedUser

Aliaţi
Patria
PatryA
KmZ
KmZ-C
KmZ-A
KmZ-B
Patr1a
Patri@
Pact de neatacare (PNA)
MJ
MJ2
MJ1
BL-AN
MJ3
AMD
Duşmani
Gaya
Gaya-A
Gaya-B
Gaya-C

haha :) diplomatia kmz ! culmea e ca ei mai au o academie,pe care nu o au la aliati :D

de cand s-a lasat intemeietorul acolo e o harababura...fermele si tradatorii se muta dintr-o academie in alta:D ...am fost si eu acolo..:)
 

DeletedUser42520

de cand s-a lasat intemeietorul acolo e o harababura...fermele si tradatorii se muta dintr-o academie in alta:D ...am fost si eu acolo..:)

ieri am aflat si noi ca ne au la inamici. nu stiu cum sunt ei,dar majoritatea sunt ferme (70%)
 

DeletedUser

Oaia neagra'a lu' becali :D

pe-acol prin zona si eu..
 
Ultima editare de un moderator:

NoManele

member
Scor reacție
0
TWL vs ~TLK~

Aliaţi
+TLK-
GL
*TLK-
* TLK-
-TLK -
G.A.
-TLK*
~TLK~
-TLK+
-TLK-
!PRO!
~ TLK~
!PRO!A
#TLK#

Duşmani
TITS
TWL
TWL E
C.V
NB
TITS!
TWL A
TWL C
TWL B
C.V.
TWL D
~KG~
~KGA~
~KGB~
~KGC~

lista in crestere.
 
Ultima editare:
Sus