Razboaiele L30

DeletedUser42297

prin faptul ca mai avem 2 razboaie in care sunteti implicati si voi de partea noastra si nu faceti nimic
 

DeletedUser42297

ok nu-i bai facem fata
apropo ma crucificatorule
mai bine nu mai vorvesti cu ai nostri pe privat ca te faci de ras
si ai grija ca nu ne faci pe noi mop ca stergem podelele cu tot tribul tau
 

DeletedUser42297

eu zic sa ai grija de acum.cum vorbesti ca noi nu facem asa cu voi
 

DeletedUser

Macar taci, penibil mic ce esti :) Crucificatorul cu BURN-ul si THORul matura sudul continentului cu voi :))
 

DeletedUser39591

pumcte tu esti cumva haba12?

Inca mai urmaresc forumul , inteleg de ce " m-ai confundat" cu el... baga si el enter cum bag/bagam si eu
Dar ! scrie cu greseli... de multe ori baga enter... mai mult decat mine si scrie cu litera mica ;)
P.s am observat ca nu baga "." "," "!" si alte semne de punctuatie si macar niste smilies

Concluzia : Inca nu e haba :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

Nu trebuie sa avem ceva cu Burn sau cu altcineva ca sa va bagam in seama.

Haba... chiar vorbeam de tine, avem o copie a ta, nici aici nu am scapat :))
 

DeletedUser42487

E la fel de stresant ca tine :))
Si nu ma refeream la cel de mai sus.
 

DeletedUser39591

E la fel de stresant ca tine :))
Si nu ma refeream la cel de mai sus.

Pai ce sa-i faci , daca zici ca e stresant... atunci o sa-l primesc oficial in tribul "Haba" dar inca mai are de invatat sa devina un haba adevarat !!!
yodalightningball.gif
 

DeletedUser42297

Inca mai urmaresc forumul , inteleg de ce " m-ai confundat" cu el... baga si el enter cum bag/bagam si eu
Dar ! scrie cu greseli... de multe ori baga enter... mai mult decat mine si scrie cu litera mica ;)
P.s am observat ca nu baga "." "," "!" si alte semne de punctuatie si macar niste smilies

Concluzia : Inca nu e haba :cool:

sunt dp tel
ce sa scriu cu """ ca si litere mai scap
 

DeletedUser42487

Ce marca de telefon ai?
Nu de alta dar se pare ca ii lipsesc ceva taste, mananci la litere de ma dor ochii sa te citesc.
 

DeletedUser42297

:)) galaxy s2
nu ii lipsesc taste
aveam un laptop dar aveam doar 2gb si soramea a consumat tot deci numai telul il mai am
 

DeletedUser

Vreti statistici ? fac un print ? :))
Statisticile arata prostia...si cum va irositi voi nobilii...
 

DeletedUser

nu dau angelsului mai mult de 1 luna...multi mai au doar punctele...va spun eu :)
 
Sus