Razboaiele lumii 11

DeletedUser6843

@ fullll nu stiu de ce te cobori la mintea lui fyfa.76 , a mai fost "scos" odata de pe lumea11 (normal si de pe alte lumi) tot de catre tribul NOI , dar probabil ca el considera ca daca posteaza "pe extern" este "cul" :)) , oricum ....
exact cum ai spus si tu , cum pierd ei 2 sate cum formeaza un trib rapid , ai dreptate boss.

@VrMx ai doar 25 de schimbari de trib , foarte putin pentru o singura lume , sincer chiar avem nevoie de sfaturile tale legate de joc (p.s. in caz ca nu ti-ai dat seama sunt sarcastic)

@fyfa.76 ,pacat ca nu ne mai jucam si pe alta lume , majoritatea din trib , sincer aveam nevoie de un om ca si tine , defapt jucator , sa fi innobilat de 3 ori si apoi sa apari de pe alt cont.
Acum eu nu inteleg care e faza , mereu joci asa de slab???? mereu gandesti la un nivel asa de scazut???? esti fenomen baiete ! Te-ai jucat vreodata "triburile?"
Aaaa , tu cand intri la calculator , postezi "pã extern" si dai mass pe mess / circulara trib.

Ca o paranteza tribul MoH nu stiu cat mai este in masura "vechiul" MOH sau sa denumesc membrii care reprezinta brandul MoH.
Greseala lor a fost ca ne-au tratat pe toti cu nasul pe sus la un moment dat , dar oricum rezista bine la "butoane "(ca trib) probabil 60% sunt pe sittere iar cei care au venit pe conturi sunt non-valori (fyfa si altii , mai era una , dar i-am uitat nick-ul).

Nu doresc sa comentez razboiul NOI vs MoH pentru ca nu stiu exact ce se petrece acolo , dar pot adauga ca o persoana de pe margine , ca nu este normal sa fie concediati jucatorii care sunt atacati si implicit innobilati de catre NOI , oricum vorbim degeaba :)).

@ moderatorul care se ocupa de catre l11 - nu are rost sa te mai implici , este "o lume" mult prea "obosita" , lumea nu posteaza si pe extern , sunt atacuri de dat , razboaie destul de grele , iar spamul lipseste cu desavarsire si e mai bine asa , SECRETE MAI MARI .
O sa fie "aglomeratie" si aici , cand or sa se "certe" triburile mai mari , dar nu vor posta legat de trib ci atacuri la persoana.

am terminat :))
 

DeletedUser

@VrMx ai doar 25 de schimbari de trib , foarte putin pentru o singura lume , sincer chiar avem nevoie de sfaturile tale legate de joc (p.s. in caz ca nu ti-ai dat seama sunt sarcastic)

ma doare intr-un loc foarte negru daca tii sau nu cont de opinia mea:))...nu mai joc pe contu ala de....de ceva vreme buna!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NOI NOI.
Players:

Side 2:
Tribes: MoH MooH
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 45
Diferență: 108

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,534,342
Tabăra 2: 496,350
Diferență: 1,037,992

chart
 

DeletedUser

ce sa-i faci, asta e, nu-i bai, a pierdut ea tara tancuri! :D
au facut lumi peste lumi, si-au batut joc de jucatori, au mai inventat si traznaia aia de grepolis.... o reducere la CP nu ar fi facut!!!
 

DeletedUser

acu`, nu ma pot abtine sa nu observ ca tot l-am batut eu pe zgubea la ceva: pe forumul extern e doar "junior member"!!!! :))
mare spamer mai sunt, Doamneeee!
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
acu`, nu ma pot abtine sa nu observ ca tot l-am batut eu pe zgubea la ceva: pe forumul extern e doar "junior member"!!!! :))
mare spamer mai sunt, Doamneeee!
Io's mai tacut de felul meu si in real.
"Mai bine taci si dai impresia ca esti prost, decat sa deschizi gura si sa spulberi orice indoiala" :)
(fara aluzii la persoanele de fata)
 

DeletedUser

oricum, e placut sa mai gasim persoane cunoscute inca in joc; cred ca in fiecare saptamana mai este cate unul care renunta, sunt curios cine o sa stinga lumina! :D
 

DeletedUser

numeste-l cum vrei,nu ma deranjeaza.a fost prima mea lume in care am lipsit 3 luni cand aveam 12 sate... si nu am avut asa multi prieteni care sa ma invete atacuri la secunda si chestii de genu..multe le-am invatat de unu singur,poti sa-l intreb pe airborne de cate recuperari avea nevoie sa ia un sat de la mine..care totusi eram noob...

cat despre maretele conturi ale altora,pacat ca l-ai sters,chiar eram curios din cele 5 mil cate 4 mil 900 ai inobilat intern...
 

DeletedUser

cat despre maretele conturi ale altora,pacat ca l-ai sters,chiar eram curios din cele 5 mil cate 4 mil 900 ai inobilat intern...

Vezi ca exista twstats si pan' la 5 mil mai aveam un pic dar ma plictisisem de facut asta :D
 

DeletedUser

eu imi stiu istoria pe l11 si ce am facut acolo , ce am luat intern si de unde , la fel si de la dusmani . daca ti-e lene sa cauti afla ca berea mi-o cumpar singur , nu ma obosesc pentru atat .
 

DeletedUser

Cu toate ca nu mai postez pe aici ma vad nevoit sa raspund....

...poti sa-l intreb pe airborne de cate recuperari avea nevoie sa ia un sat de la mine..care totusi eram noob...

Nu ai cucerit niciodata un sat de la mine ca sa dau la recuperare :|
Poate vrei sa spui ca trebuiau date multe curatari ca aveai sprijin de la "aliati/prieteni" nostri.


gaseste-te tu pe twstats si ai o bere!

Te astept cu berea ;).

O zi buna si nu ma implicati in discutii ca nu o sa mai raspund la "provocari".
 
Sus