razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu exista script legal care sa atinga viteza asta de lansare a atacurilor. 4 minute inseamna 240 de secunde, iar ca sa lansezi 600 de atacuri in intervalul acesta de timp, ar insemna sa trimiti 2,5 atacuri / secunda, adica cca 7,5 click-uri / secunda, folosind un script legal din 3 click-uri, plus timpii de incarcare ai paginii dupa ce apesi pe "Atac" si ajungi la pagina de "Ok", respectiv dupa ce apesi pe "Ok" si ajungi iarasi la Piata Centrala, la fiecare atac trimis in parte.

Ceea ce cauti tu, foarte probabil se gaseste la sectiunea "Ilegale" :p
 

DeletedUser40272

2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic. Acest lucru este în special valabil în cazul posturilor foarte scurte şi fără relevanţă.
Pe forum nu se fac tranzacții

Nu exista script legal care sa atinga viteza asta de lansare a atacurilor. 4 minute inseamna 240 de secunde, iar ca sa lansezi 600 de atacuri in intervalul acesta de timp, ar insemna sa trimiti 2,5 atacuri / secunda, adica cca 7,5 click-uri / secunda, folosind un script legal din 3 click-uri, plus timpii de incarcare ai paginii dupa ce apesi pe "Atac" si ajungi la pagina de "Ok", respectiv dupa ce apesi pe "Ok" si ajungi iarasi la Piata Centrala, la fiecare atac trimis in parte.

Ceea ce cauti tu, foarte probabil se gaseste la sectiunea "Ilegale" :p


contrazici pe cineva mai mare decat tine....te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser



Nu m-ati impresionat ca jucatori..poate tribul NRV..sa aibe jucatori care poate ar merita felicitari,dar si acolo o spun cu siguranta..sunt putini.



Georgeta, o intrebare am si eu, daca se poate: de unde stii tu cum joaca NRV? Noi nu am ajuns langa Moh. Nu tin apararea colegilor NRV dar nu inteleg cum se ai idee cum joaca...
Inca o data spun, nu fac judecati de valoare ci doar o simpla nelamurire.
 

DeletedUser1630

pe l3 am fost : tradatorul lumii 3
pe l26: inactivul

eu as fi curios sa vad cum joaca georgeta,numa ca **** daca mai apuc...
 

DeletedUser

Ai fost sitter cand pe sud lucrurile erau deja jucate. Ca sa-ti faci o idee trebuia sa stai pe conturile alea cand se juca nu acum:)
In alta ordine de idei eu as fi curioasa sa ne spui ce ai vazut tu si asta ca e interesant cum se vad lucrurile din afara, ba mai mult eu sunt curioasa daca le vezi corect, sau se vad corect:p
 

DeletedUser

hai las-o asa cum e ca incerci sa despici firul in patru si mie nu imi place
deja vrei sa demonstrezi ce ???
eu cand zic ca fiecare joaca cum vrea , "voi aruncati cu pietre in jucatori "
cand se intoarce roata o suciti ca la Ploiesti
acum ca s-a vazut disperarea in care daca aveau 5 trupe si nobil dadeau cu ele ( le mai trebuia pietre ca arma sa devina mai eficiente)
pana acum m-am distrat ( cu nervi , fara ei , cu bucurii s.a.m.d) si o sa continui sa ma distrez
cand o sa depasesti faza in care jocul e mai mult decat ceea ce pare , adica doar un joc sa ma anunti si pe mine ok.

Pana atunci resemneaza-te cu opinia ca anumiti colegi si-au facut o opinie in functie de ce au vazut.
Asta este , asa e in tenis :)
 

DeletedUser

Daca mie mi-ai raspuns afla ca nu are nici un rost raspunsul tau, adica e pe langa rau de tot..
Unii vorbesc despre soarele de afara si tu raspunzi cu tabla inmultirii..
 

DeletedUser

Ma, atata timp cat nu a fost nevoie ca eu sa ma implic, inseamna ca NRV a trecut ca tancul peste tot :)..Deci poate ca nu avem super jucatori, dar ca echipa... jos palaria :p
 

DeletedUser

hai las-o asa cum e ca incerci sa despici firul in patru si mie nu imi place
deja vrei sa demonstrezi ce ???
eu cand zic ca fiecare joaca cum vrea , "voi aruncati cu pietre in jucatori "
cand se intoarce roata o suciti ca la Ploiesti
acum ca s-a vazut disperarea in care daca aveau 5 trupe si nobil dadeau cu ele ( le mai trebuia pietre ca arma sa devina mai eficiente)
pana acum m-am distrat ( cu nervi , fara ei , cu bucurii s.a.m.d) si o sa continui sa ma distrez
cand o sa depasesti faza in care jocul e mai mult decat ceea ce pare , adica doar un joc sa ma anunti si pe mine ok.

Pana atunci resemneaza-te cu opinia ca anumiti colegi si-au facut o opinie in functie de ce au vazut.
Asta este , asa e in tenis :)


Prietenas vezi ca o sa urmezi cat de curand! Pana acum nu ai avut granita cine stie ce, dar se apropie lumea de tine din toate partile!
Atunci sa vedem cat de mare mai ai gura si cu ce trupe te mai aperi daca o sa ai satele sparte! (ca de demolare in nici un caz nu o sa scapi, cel putin de la mine)...
Pana atunci "mai distreazate cu teoriile tale de 2 bani"
 

DeletedUser40272

Prietenas vezi ca o sa urmezi cat de curand! Pana acum nu ai avut granita cine stie ce, dar se apropie lumea de tine din toate partile!
Atunci sa vedem cat de mare mai ai gura si cu ce trupe te mai aperi daca o sa ai satele sparte! (ca de demolare in nici un caz nu o sa scapi, cel putin de la mine)...
Pana atunci "mai distreazate cu teoriile tale de 2 bani"

cu cat vinzi bre scriptul? hai ca nu iti da ban nimeni, stii tu de ce
 

DeletedUser

Prietenas vezi ca o sa urmezi cat de curand! Pana acum nu ai avut granita cine stie ce, dar se apropie lumea de tine din toate partile!
Atunci sa vedem cat de mare mai ai gura si cu ce trupe te mai aperi daca o sa ai satele sparte! (ca de demolare in nici un caz nu o sa scapi, cel putin de la mine)...
Pana atunci "mai distreazate cu teoriile tale de 2 bani"

vai ce speriat sunt :D chiar imi este frica daca nu le faci la 116 p inseamna ca nu stii sa demolezi
asa ca gandeste bine amigo
si pentru enervarea ta o sa ma distrez cu teorii fara teorii important e ce faci
problema este in felul urmator , cu mine nu prea ai ce discuta astept sa vad daca esti in stare sa iti sustii afirmatiile , ca eu pe ale mele o sa mi le sustin spre deosebire de tine eu realizez ceea ce spun.
Tu realizezi ca esti inca N00b :confused:
 

DeletedUser8343

Ingerasa,nimeni din Moh nu pleaca cu coada intre picioare..am spus si o repet:este cea mai urata lume pe care am jucat sau joc si asta datorita voua.
Nu m-ati impresionat ca jucatori..poate tribul NRV..sa aibe jucatori care poate ar merita felicitari,dar si acolo o spun cu siguranta..sunt putini.
Daca-ar fi sa renunt,voi iesi cu fruntea sus..mi-am facut jocul ,am avut alaturi niste prieteni adevarati cu care ma mandresc.
Cand faci afirmatii nefondate,ar fi bine sa te controlezi..nu crezi ca intreci masura???

Nu, nu cred ca intrec masura. De fapt...eram curioasa cati dintre voi or sa vina pe-aici sa recunoasca ca nu mai aveti nicio sansa. Intuiam ca o sa te ataci, dar ma asteptam ca tu sa raspunzi prima si nu Norris :)
Legat de faptul ca nu iti place sa joci pe l26, dar totusi o faci in cazul asta esti masochista si nu dai deloc dovada de inteligenta facand ceva ce tu singura afirmi ca nu iti place. Cat despre impresionare i-am mai spus-o si lui norris la un moment dat: niciunul din voi nu sunteti atat de importanti ca sa incerce cineva sa va impresioneze in vreun fel. Mai mult decat atat, asa "neimpresionanti" cum afirmi ca am fi v-am dat niste lectii despre joc. Altfel, eram noi in situatia in care pierdeam jocul pe lumea asta.
@Norris: te inseli..nu era vorba de niciun spion..dar e asa amuzant sa vad cum va agitati. Scuze daca nu ti-e iubita...dar cam asa se zvoneste, so not my fault :p
 

DeletedUser

in primul rand nu prea inteleg ce vrei sa spui prin aceasta postare, cand citesc randurile sunt ceva genul bla bla , bla bla lectii de joc bla bla, bla bla.In fine eu stiu ca la unii le lipseste o tigla sau 2 de pe casa dar la tine am impresia ca nu ai nici o tigla pe casa :D ( eu am vreo cateva lipsa sper sa reusesc sa le gasesc ) .

aspectul 2:- ca iti ceri scuze pentru cele afirmate, nu sunt acceptate.
Motivul: Atunci cand faci anumite afirmatii trebuie sa fii sigur pe tine nu pe ce ceea ce auzi de la x si y plus ca puteai sa spui persoana care te-a dezinformat si atunci intelgeam si era ok. Te-as ruga sa retii aceasta idee pe viitor auzitul cu vazutul nu e acelasi lucru .
 

DeletedUser35811

Din cate stiu eu aici este o tema despre razboaie si nu discutii despre cine si cum o iubeste pe Georgeta,oare de ce nu ma mir ca tie nu ti se sterg postarile??

Vizavi de cat de buna esti tu ca jucatoare..nici nu poate fi vorba.. ti-as sugera sa-ti vezi de joc si chiar te astept sa vii langa mine,ca doar s-a dus pna-ul cu brencus,sa vad ce minuni faci.P.

Spre deosebire de tine eu vorbesc. in numele meu si nu ma laud cu reusitele colegilor mei,avem de stat pe lumea asta,ca doar aveti barbare de innobilat la greu..asa ca nu mai afirmati ca lumea e gata..sper ca macar innobilatul barbarelor sa va ia mai putin timp.
 

DeletedUser

cu cat vinzi bre scriptul? hai ca nu iti da ban nimeni, stii tu de ce
Nu ai tu nimic indeajuns sa imi oferi pe script, asa ca las-o moarta!

vai ce speriat sunt :D chiar imi este frica daca nu le faci la 116 p inseamna ca nu stii sa demolezi
asa ca gandeste bine amigo
si pentru enervarea ta o sa ma distrez cu teorii fara teorii important e ce faci
problema este in felul urmator , cu mine nu prea ai ce discuta astept sa vad daca esti in stare sa iti sustii afirmatiile , ca eu pe ale mele o sa mi le sustin spre deosebire de tine eu realizez ceea ce spun.
Tu realizezi ca esti inca N00b :confused:

Daca ar fi sa iti raspund cum meriti, ar trebui sa fiu in mintea ta, si eu decamdata nu am ajuns sa fiu CLOVNUL de pe aici!
Doar atat ca timpul le rezolva pe toate si se vede pe harta ce mari realizari ai reusit tu si tribul tau:
SA ATINGETI PERFORMANTA DE A FI TRIBUL CARE PIERDE CEL MAI RAPID O LUME PE SERVERUL .RO
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus