Razboaiele lumii 4

DeletedUser

Nu-l mai bagati in seama si atunci nu are de ce sa se bucure.Ignorare totala se numeste leacul pt el :p


Si ca sa fiu ontopic hai sa pun si eu o harta sa se inteleaga mai bine situatia de la granita.
In mare,pt cei ce nu stiu ,pe lumea 4 se duce un razboi de nord contra sud.
Armada,datorita recrutarilor si schimbarilor de situatie,au ceva sate infiltrate in zona sudica.
map11223.jpg
 

DeletedUser5970

Se pare ca in timp si cei din raflo vor fi asimilati de Armada,din cate vad ei duc razboiu asta doar prin recrutare, cand au dat de greu cu Ftw nu au avut ce face doar sa recruteze :D

Adica vrei sa spui ca, atunci cand ajungem noi la ei si vor da de greu, ne vor trimite invitatii ? :confused: fuguta la filtre sa bifam casuta :D
 

Deleted User - 213220

Asimilare armada raflo nu cred.Sunt triburi mari ca si membri.

Asa credeam si eu cand ereau cei din DEF dar acum stiu sigur asta(astea se urmareste). O sa vezi ;)

Adica vrei sa spui ca, atunci cand ajungem noi la ei si vor da de greu, ne vor trimite invitatii ? :confused: fuguta la filtre sa bifam casuta :D

O am deja bifata :D, din cate vad deja au inceput sa ia cate un cont spion la ei sa il blindeze.
 

DeletedUser

ca o fi tare greu sa intretina 4 academii in loc de 3, asa pot si ei sa se laude ca conduc 5 triburi in locul de unul :). totul depinde de raflo si ce vor ei sa faca, daca au o directie ceva sau sunt si ei vrajiti de mirajul locului 1.
 

DeletedUser32005

vad ca va este teama, altceva in loc de bagat raca intra triburi nu stiti, inca ceva, una e cand sunt 3 4 5 conducatori si alta cand sunt fara numar in conducere, stiti voi ce stiti si aveti dreptate aici, incercati poate tine totusi treaba, a tinut un pic cu ftw, da s au desteptat pana la urma
 

Deleted User - 213220

ca o fi tare greu sa intretina 4 academii in loc de 3, asa pot si ei sa se laude ca conduc 5 triburi in locul de unul :). totul depinde de raflo si ce vor ei sa faca, daca au o directie ceva sau sunt si ei vrajiti de mirajul locului 1.

Cunosti tu un membru din raflo care sa aibe curaj sa raspunda celor din armada?Eu personal ii consinder o alta academie .
 

DeletedUser32005

pai voi raspundeti celor din gtc? deci le sunteti academie , sau ei voua atunci, aliatii nu si raspund unii altora, aliatii se ajuta, impotriva unora ca voi
 

DeletedUser

Cunosti tu un membru din raflo care sa aibe curaj sa raspunda celor din armada?Eu personal ii consinder o alta academie .

esti cam dur comy cu ei :)), eu nu-i vad asa, eu ii vad doar ca un alt trib care nu are o identitate si in care multa lume sta la adapostul unei diplomatii favorabile. mai au multe de demonstrat ca trib de top5.

pai voi raspundeti celor din gtc? deci le sunteti academie , sau ei voua atunci, aliatii nu si raspund unii altora, aliatii se ajuta, impotriva unora ca voi

angelio, esti pe langa rau, presupun ca esti din Raflo :).
 

DeletedUser

mai dar tot nu mi-a spus nimeni a facut yakuza alianta cu gtc? au ajuns chiar asa de disperati?
 

DeletedUser

aoleu, noi te-am banat ? da cu ce nick jucai domnule ? hai ca facem offtopic deja :D
 

DeletedUser

parazitul29?si voi m-ati banat voi m-ati facut sa s[un i gluma ca sunt ajutatya de admini si eu nu sunt ca worf sa fiu deblocat si in plus ideea mea cu sitere a fost originala in plus voi v-ati inspirat de la knibal ca l-a fraierit pe al vostru worf aveam vre-o 20 de atacuri pe gtc-a cand am fost banat si voi avatai vre-o 16 pe mine din vre-o 20 de fuluri toate au fost spulberate daca eu aveam 1 milion de inamicci invinsi si l-a cateva zile dupa ce am luat ban atacurile alea care erau pe drum au facut 2 milioane de inamicic invinsi
si cand ma gandesc ca giants imi spunea mie de onaoare respect sa lupti mereu cu onoare asa se numewste mai nou cand folosesti sistemu lde tickete sa -ti rezolvi razboaile
oricum uite un mesaj la primit la 2 zile dupa ce imi fac un cont cam la 1luna dupa ce nu mai avusem nici-o treaba c triburile in care sunt amenintat cu admini
Titlu PARAZIT PANA LA CAPAT
Partener de discuţie mmp99mpk
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

» Foarte mic
» Mic
» Normal
» Mare
» Foarte mare







Text

» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
mmp99mpk în data de 17.01. la ora 18:31
VREI SA ITI SE INCHIDA DIN NOU CONTUL ? SCRIU IARASI LA ADMINISTRATORI SI GATA !
parazzitul în data de 17.01. la ora 15:48
de abia mi-am facut contukl si voi redeveni din nou ce am fost odata nu ai scapat nu o sa scapi vre-o data de mine
mmp99mpk în data de 17.01. la ora 11:47
INCA NU AI MURIT ? DEOBICEI PARAZITII TRAIESC PE LANGA ALTII DAR MAI SI MOR COND SE IMPUTE HOITUL!INCEPE DISTRATIA... AI SA MORI INCET DAR SIGUR
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

Blochează expeditorul Anunţă jignirea
ce mai zicic la astasi nu am facut nimic care sa ceara ban deocamdata....si deja cum se aude de parazit pe lumea e sa curga amenintarile
 

DeletedUser

aoleu cat esti pe langa joc =)), nu ma mir copile. parazitii sa dispara de pe harta :))))))))
 

DeletedUser

eu nu ma joc de o luna si ceva triburile daca intru doar asa mai bag in ceva dra cum au vazut astia paraziyt pe lumea 4 au inceput si amenintarile sa nu uitam cine e sebastyanoqw! si atunci sa-mi spui mie ca tribul vostru e cel mai tare si cum isis face parazitul cont deja incepe sa fie amenintata giants mmp99mpk sunt doar cativa dintre cei care ma ameninta sa nu uitam
scrie in manualul meu la biologie "paraziti pot cauza moarte gazdei" si va garantez eu ca asa s3 va intampla
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pustiule mai stii si altceva in afara de conturi peste conturi ca sa ceri sitter la oameni ? crezi ca ai inventat roata ? pleaca ma de aici, parazitii ca tine vor disparea cand se va bloca L4 de la inscrieri, speram sa fie cat mai rapid ca sa ne vedem de joc si nu de magariile tale.
 

DeletedUser

mai stiu si alte metode decat conturi peste conturi ai chef de ele astea nu mai sunt de alea cum e asta cu sitter ? chiar vrei sa le aplic pe tine? eu am deja cont pe l4........
 

DeletedUser

macar eu nu joc nu am jucat vre-o datat pe pr3emium eu nu inteleg ce intelegeti voi din jocul atsa eu joc pentru ca am de cine rade mai ales cand le arat pretenilor mei care nu au ncic-o legatura cu triburile formuruile triburilor pe unde joc si acest forum ne prapadim de ras si cand le spun ca uni dau bani sa joace asa e apogeul maxim al distractiei noastre dar cand ;le arat mesajelel primite de la giants dupace il injuram alea sunt penale si varsta eu nu ma vad la 30 de ani jucand triburile.......cand le mai puneam pe forumurile cs la perle de pe alte jocuri =)) uite un profil de al vostru
1 nu uitati nici-o data sa platiti factura la net dar pe celelalte da
2 pui ceasul sa sune la 3 dimineata pt tribul x declara raboi tribului y si tu esti in mijloc
astea sunt doar cateva
oricum forumul triburile cat si mesajele din joc dar m-i ales jucatori imi ofera niste momente de amuzament de neuitat nu am vazut pe nici-un joc in halul asta dar adevarata zicala nimic nu e imposibil
 

DeletedUser

doamne ce copil, triburile e un joc, cine vrea sa joace cu premium joaca si da bani, cine nu asta e nu da bani. ca orice serviciu, uneori e pe bani, si mailul e pe bani (daca vrei ceva profi) si steam-ul e pe bani (daca nu esti roman si piratezi tot), si filmele sunt pe bani (daca nu esti roman si dai jos tot de pe torente sau dc++). pentru unii oameni niste bani acolo nu inseamna mult, educatia si profesia ne permite unora sa dam ceva acolo ca sa beneficiem de niste avantaje. spre deosebire de noi tu dai dovada de incultura cand te pui sa injuri pe toata lumea in joc doar ca sa te distrezi cu prietenii in timp ce asculti manele cu volumul la maxim din casetofonul de 100 de lei cu care te dai mare. picture that ... stii unde te vad eu la 30 de ani pustiule ? la colt de stranga cu gasca sau la Jilava, mai departe nu ai sanse ;).
 

DeletedUser

decat sa bag in preimum mai bine bag o fisa la biliard cu prieteni
 

DeletedUser

si chestia cu pirateria site-urile de torntnet nu-s facute de romani....exista si partid la ue care sustine pirtaeria infiiintata de fondatori uni mare site de tornente si chiar in gtc esrau uni preocupati sa faca sedd pe filelist....si tu ce esti german chinez african? esti romana si traiesti in romania obisnuiestete cu asta!
 
Sus