Razboaiele lumii 5

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început

DeletedUser8317

mda, aceiasi inconsecventa in politica. oricum lucrurile sunt departe de a se fi asezat
 

DeletedUser8715

in 2 luni, YKZ a schimbat jumatate de membri, dar mai ales conducerea...gore s-a lasat, iar cataone, cel care coordona totul, a venit in nebunu. deci e normal ca odata cu conducerea, sa se schimbe si politica.
 

DeletedUser4932

in 2 luni, YKZ a schimbat jumatate de membri, dar mai ales conducerea...gore s-a lasat, iar cataone, cel care coordona totul, a venit in nebunu. deci e normal ca odata cu conducerea, sa se schimbe si politica.

si sa nu uitam ca nou conducator al lor a fost la mn in trib pe l4 :))
deci poate a invatat ceva si de la mn :rolleyes:
 

DeletedUser

Tribul GN se poate lauda ca a contribuit la eliminarea maretului SILENT de pe K-56.
Respect si pentru celelalte triburi ca au pus umarul:)
 

DeletedUser6843

Cine are mai multe razboaie ca NOI???azi a mai sosit unul,ne`au anuntat ei.Ma depaseste acest joc :)).
 

DeletedUser6843

2 aliante k-lumea
2 bazate pe respect



nici un pna.



F~K
+SAS+
DHBM
~LEON~
.NATO.
C.K.
T.T.
C.K.A.
EMPIRE

razboaiele le ducem numai NOI ca de aia suntem NOI mda...Nu caut nici un trib sa ne ajute,ca suntem in razboi cu toti vecinii peste tot.Mai sunt 2 triburi neutre le asteptam ca in zona aia avem doar un razboi,pentru declaratii de razboi VEDETI PROFIL trib ca trebuie sa imi iau o vacanta psihicaaaa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

cate aveti?o.s are destule ,depinde si ce razboaie aveti

Mai O.S. da! poate,desi nu cred,dar NOI suntem 90% incepatorii lui peste.Daca rezistam o sa fim NEW SCHOOL.Imi cer scuze daca am deranjat prin aceasta gluma.



Daca eram fara minte,declaram in gluma razboi la toata lumea 5,asa doar pentru amuzament.Ca vom fi sau ca nu vom mai fi ramane de vazut.Idee:Cum un trib mititel(mamut partea2) a ajuns sa fie asa de vanat,am trimis 4 triburi in alte triburi de top 20-30-40 la dizolvare.Nu am stiut unul de altu in trib.Ce fun domne...Noroc ca sunt alte triburi bune!Am fost un trib creator de elitisti si asteptam sa vedem daca mai ies si altii.Totul intr`o mamutiada perfecta sau imperfecta.Acum sa stam lipiti de monitoare si sa vedem ce sa mai intampla.Cine cu cine se mai imprieteneste.
Eu cred ca diplomatul tribului NOI a fost unu slab tare,fara sa fie prieten cu alti diplomati sau intemeietori sa rada sa glumeasca si sa le cante in struna,vai frate ce tari sunteti voi,ce interesanti si ce glumeti.Nu cred ca a fost "fetita".Daca el nu a fost fetita?Au fost toti astia care sunt aliati intre ei???Pentru o cauza comuna NOI-inseamna ca am ajuns vedete.SUPER STAR.Peste 3 luni daca se "trezeste" vreunu cu capul il rog sa imi dea PM sa spuna ca a fost prea "orb" cand alte triburi apoi or sa si`o traga prieteneste cum se face de obicei.

Succes noua.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe tine nu te stiu dar pe vetrisoaia ,aghiuta si amorphis am fost cu ei in trib pe 2
 

DeletedUser

O.S e inconjurat numa de dusmani da se tine bn ca daca nu se tinea vadeai tribu pe locu 10
 

DeletedUser

mai exact cam asa arata harta cu O.S. si toti inamicii. aliatii nu vreau sa-i trec pt ca nu vreau sa stric surprizele :)

osinamiciixq3.png
 

DeletedUser

nici nu am avut. au fost cateva cazuri izolate si doar am pierdut din cauza asta.

asta a fost strategia de la inceput... sa avem libertate in toate directiile si sa ne facem aliati in spatele inamicilor si sa punem presiune pe ei din mai multe directii.
 

DeletedUser

Side 1: O.S.

Side 2: IMMO IMMOA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,707
Tabăra 2: 4,875
Diferență: 2,168

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 52
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,197,192
Tabăra 2: 28,223,963
Diferență: 9,026,771

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 909,703
Tabăra 2: 435,892
Diferență: 473,811

image.php


:p
 
Sus