Razboaiele lumii 5

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început

DeletedUser1969

nu stiu de ce dar MT mi se parte net superior lui IMMO...immo is si ei la fel de inconjurati ca noi de dusmani dar MT si-a lasat locuri de respiro, cea ce e bine pt mentalitate unora...
 

DeletedUser

orcum sper sa va opriti in L.O.D.

nici nu vrem sa mergem in spre LOD si liderii lod si 300 stiu asta. avem alta directie in care o sa ne indreptam.

acum o luna nordul hartii arata ca sudul... acum datorita noobs parca e mai lejera treaba pe acolo.

@burn: da, MT mi se pare mai periculos si mie ca IMMO. dar asta pt ca sunt mai smecheri...
 

DeletedUser

Ykz<=>~inter

Side 1: YKZ

Side 2: ~INTER

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,003
Tabăra 2: 87
Diferență: 4,916

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 28
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,658,266
Tabăra 2: 366,187
Diferență: 18,292,079

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 130,994
Tabăra 2: 215,825
Diferență: 84,831

image.php
 

DeletedUser

colegul meu e locul 4 pe lumea 5 la inamici invinsi!!!
URAAAAAAAAa
daca nu suntem noi un trib de milioane, atunci cine!!?!?!?!?!!?!

4 alexxIonutz 5,77 Mio.

o sa ajungem pe locul 1 frt repede, ceilalti 3 sunt in mijlocul hartii, au inceput mult inaintea noastra, cred ca in 2 saptamani vom fi locul intai! am razboi cu YKZ si ma mandresc cu asta, si sa stiti ceva! o sa castig aceest razboi! desigur nu doar cu fortele proprii ca asta e imposibil, dar in suma tuturor factorilor vom iesi invingatori!

HAAHAA, la asta chiar nu ma asteptam :p in 2 saptmani veti vedea cum razboiul ne va pune in frunte! YUAAAAYYY
 

DeletedUser1969

smecheri dupa parerea lu je inseamna descurcaret ...si fac orice ca sa le fie lor bine:) in nici un caz cu o zis stranu
 

DeletedUser6843

smecheri dupa parerea lu je inseamna descurcaret ...si fac orice ca sa le fie lor bine:) in nici un caz cu o zis stranu

Vorbeam de smecher de triburile si cum ai spus si tu e doar parerea mea,nu aveam cum sa imi dau alta parere ca s`a mai zis de mine,ce as putea eu sa reprezint dau copy`paste de pe forum?de re`al life sa vorbeasca altii care au cunosct sau care sunt ei :)
 

DeletedUser

in fiecare trib sunt necesare unele sacrificii....si cateodata acte de "canibalism"...

nu cred ca am ajuns p locul 1 din pura intamplare...
 

DeletedUser6843

in fiecare trib sunt necesare unele sacrificii....si cateodata acte de "canibalism"...

nu cred ca am ajuns p locul 1 din pura intamplare...




Nu am nici o treaba cu tine si implicit tribul din care faci parte
e o pura intrebare la 3 noaptea.daca e vreun secret,clar nu vreau sa il aflu,as dori sa ajungem si NOI pe primul loc,poate pe lumea ailalta unde ne viseaza lumea de bine sau de rau,dar as vrea sa ne explici sau sa imi explici si mie,daca se poate normal,daca nu aia e.


vreau si eu sa fac acte de "canibalism" si sacrificii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu am nici o treaba cu tine si implicit tribul din care faci parte e o pura intrebare la 3 noaptea.

pai la 3 si 3 minute noaptea iti raspund...
ca intr`un trib trebe` facute sacrificii...
iar actele de canibalism sunt innobilariile interne...

si intr`un fel m`am referit la voi....1000 de membrii ii cam muult....
 

DeletedUser6843

Regele Thomas: iti multumesc ca nu m`ai trimis in partea ailalta.Faza e asa nu suntem multi suntem EXTRAORDINAR de multi,dar na....suntem numai incepatori sau am fost 80%.Avem ceva razboaie etc nu vreau sa ma repet.oricum e grav la patrat,prea multi.unii cu rudele altii cu prietenii....etc...iti mai incalci si din principii si uite asa ca toti au rude si rude si prieteni si NOI continente si ne ducem...sus,jos.
Intrebarea mea.

e 3 noaptea,mai mult nu pot sa explic


) ) )


Daca NOI = trib verde pe harta si ne ataca galbenu care a inceput mai devreme cu 10 zile si tot el se lauda ca e trib bun si el nu ataca niciodata ROSU ca nu il tine,unde mai e moralitatea in joc?mai sunt batai in piept cu pumnii interesant!eu de aia am spus ca apreciez doar 3 triburi,oricum eu zic,eu aud eu tastez,sunt singuru dintre toti LIDERII MAMUTIOSI care inca mai tasteaza pe aici si culmea inca mai tastez sau multe altele,uneori e AMUZANT.Nu suntem cei mai tari,probabil nu vom mai fi,dar eu nu vad logica,imi doresc sa ma LUMINEZE cineva!! candva!

ma bag la somn.Mâine e ziua mea si ce fac?tot triburile?(am lasat`o mai usor lipsa de timp-daca am postat la 3 noaptea inseamna ca am stat 15 ore?)Fac 6 ani la profil trib-o sa adaug al 24`lea trandafir la buchetu vietii mele:p,pacat ca nu pot sa iau al 24`lea sat intern,o sa ma schimb o sa devin "smecher de triburile?" Niciodata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la multi ani!

de ziua ta...concediaza vreo 20 de membrii...renuntam la porcul si la gratarul de ziua ta...cerem doar 20 de 'purcelusi' concediati:)))))=)))

[glumeam]....

apucati`va de innobilari interne...inca mai aveti sperante...
la fel era LR pe l3....si uite ca n00bii ii fac praff pe TLB acuma...
 

DeletedUser6843

la multi ani!

de ziua ta...concediaza vreo 20 de membrii...renuntam la porcul si la gratarul de ziua ta...cerem doar 20 de 'purcelusi' concediati:)))))=)))

[glumeam]....

apucati`va de innobilari interne...inca mai aveti sperante...
la fel era LR pe l3....si uite ca n00bii ii fac praff pe TLB acuma...

mai ce sa spun multumesc.te cred m`am uitat si pe acolo,am zis sa ma inspir,dar nu mai am timp,deja am inceput sa dau functii in trib,cum spun altii eram dictator.Nu mai am timp(sau cum or sa spuna altii,stranutelu se trage pe fund ca se duce tribul,abis-plec daca imi pleca oamenii de valoare(sau cum ar spune altii,cand o sa isi dea lumea seama ca sunt un neam prost)Te cred se poate face treaba,inca mai avem 3-4 triburi intr`o anumita zona care nu ne`au declarat razboi,ceva suspect,nu ca mi`as dori,dar mereu discutii private de 2-3 zile incontinuu,probabil doresc ei sa ma milogesc sau sa devenim "smecheri",mai inca sper sa mai am loc de buna ziua si inca mai am,dar tare interesant e.
LR da....dar aici pe l5 sunt ceva interese intre unele triburi pe care daca le`as face publice m`as muta la cort.
specific ca sunt raspunzator mereu de ce postez si sunt pure pareri.


20 de purcelusi pe minim ar fi doar spioni
purcelusi crescuti de NOI...care ar trebui sa...exact treaba aia...cca 400!


specific tribul NOI inca are ceva membrii extraordinar de BUNI!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da, eu tot ti-as recomanda canibalism, daca nu iei masuri, la primul razboi iti va fi inobilata 1/3 de sate cu jucatori slabi, 1/3 se va speria si va fugi, si vei ramane doar cu cei mai feriti de razboi cu cei mai curajosi si mai devotati. veti ramane un trib de calitate dar mic, asa ca mai bine astia buni acum sa ia satele din apropiere ca un potential razboi sa-l transformati in distractie si nu suferinta
 
Sus