Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

Sunt cativa bagatori de seama prin zona asta ( oops si webx ala ) care au ceva cu WANTED, oops pt cunostinta ta si al altora ce am zis eu acolo face parte din bucataria interna a crazy, am lansat niste sageti asa inimaginabile pentru nestiutori ca si tine, dar ei stiu ce am zis, apoi cand WANTED ataca 3-A si pe Crazy in acelasi timp eram pe plus la ambele razboaie, apoi Unique si iara pe plus, 3-A au avut succes in partea cu fostii COA si BA iar apoi la o cina de taina si niste interese de culise s-a facut pace.

Acum tu vezi-ti de satele alea mici de pe granita newage, si fa si tu mai multe puncte si arata ca stii acest joc, iara talentele tale de admin exprimati-le in alta parte ca poate acolo ce zici tu conteaza sau au aia habar de necunostinta ta si te mai baga in seama cineva...

P.S. Am o "pica/ura" personala catre toti bagatori de seama, adica interpusi altor conturi mari si cu rang de conducere prin diverse triburi, jalnic mai cat de prefacuti sunteti...dar din modul de a vorbi de a spune lucrurile va dati singuri de gol, cum si eu m-am dat de gol de multe ori, asta e firea omului, naravul nu se schimba, doar daca am fi animale si ne-am schimba ...dupa cum vin anotimpurile...ia-ta ca e iarna si poate animam mai mult L5..

Aceasi bucatarie interna ca si a wantedului stai lin,daca nu erati resuscitati nu mai apucai tu sa refaci wantedu de acum..si ca sa iti luminez chelia jocurile de culise dintre wanted,3-Sla,unique si ykz avea un singur pilon principal care invartea jocurile cum ii cadea lui bine..anume setzel.>:D:))..se plimba din floare in floare de la tine,la dondon si in unique..
Iar cu cei din COA,B-A eee alta poveste,ti-au facut zile fripte aa:)),te-au dezamagit la hartile cu sageti si cu scheme ca nu ti-a dat 1-1 ca la barbut,de ce nu ai facut fuziunea cu ei de la inceput?..dadea rau la statistica?stiu ca pe tine asta te intereseaza cel mai mult da na..
Cand stateam in sitter la lastkiss,scorpion00,golo10 etc si radeam cu acidutzu. si aridor de voi,va bateam la fundu gol cu sate luate cu 2 nobili sau cu 1 nobil si un lancier si aveam recuperari pe sate gen : prima data topoarele,cav usoara si ultima data berbecii..:))..tu disperai si le inroseai astora telefoanele..:))..aceasi faza si cu claudia cand era plecata la intalniri..:D
Nene' sunt vechiul cla71ta si nu trebuie sa ma cunoasca toata lumea,nu vreau sa fiu important ca alti,mai bine ee in umbra.

p.s:Imi place sa va tai elanu ori de cate ori suferiti de voi insiva..:D:))

aaaa si sa nu uit ..cei din COA si B-A nu erau chiar incapabili..le aveau cu jocu,dar multi dintre ei nu mai aveau timpul necesar de a juca,la un momentdat s-au lasat dusi cu zaharlelul plin de promisiuni si de fantezii pe care tu le sustineai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nenea' clatita tu stii doar sa dai din gura altceva nu stii, te-am bblocat la mesaje in joc ca esti inadaptabil situatiei, esti "obtuz" si cu gandire limitata, neuroni putini, deh de unde nu e nu ai ce cere ..:)

Stai tu lin .. la faza cu ana a-ti fost magari pur si simplu, adica stati la taclale la munte si pe alta parte sunati oameni din trib sa o atace, jalnic mai...HUA, sunteti dusi rau iara tu esti printre primele locuri.

Ce ar fi fost daca eu va atacam pe toti cand erati la munte la fosta cabana a lui Ceausesu si nu aveati semnal, net si alte chesti...mai asta e bun simt, clatita mai..

Si de ce ai renuntat la contul tau si ai unul mic acum, de bun ce esti..stiu eu.
Singura ta calitate e sa dai din gura si sa tipi, ca o d-ra de la colt'.


Bine ar fi sa nu mai da-ti citate ca e mai simplu de citit.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unii oameni fac chelie, alti amnezie, truth be told toti ne aducem aminte foarte bine totul, doar ca privind din prisma propriului orgoliu si proprilor mari asteptari. Inchei deci prin a-ti spune ca desi in principiu sunt jucatori in crazy la care nu ai avea dreptul sa le spui nici saru'mana, poti sa le dai atacuri "fara numar" si sa le iei sate "fara numar" pt ca, vezi tu domnul meu, aliati saliveaza la sate in timp ce alti ...
 

DeletedUser

Apropo claudia se intalnea cu acidutzu. in acel timp:))nu era la munte..da na daca asta ti-a spus ea asa ee..:)))
Lucruri de genu s-au facut,se fac,si se vor face incontinuare daca nu esti ***** in zilele de astazi nu faci nimic,dar sa nu intram in amanunte iti spun doar 2 cuvinte prin care sati aduci aminte ca nu esti chiar sfant,vyper si dorm doze.Chiar daca as fi incapabil lucrurile acelea se vedeau de la o posta,iar tu erai incapabil sa descoperi anumite chestii gen gasca din Sighisoara(Henry Tudor-wanted,deyutza-coa,demondragon-3-sla plus inca 2-3 jucatori din wanted carora nu le dau numele deoarece doar primii 3 sunt mai importanti in chestia asta;henry tudor tatal deyutzei,iar deyutza prietena,iubita lui demondragon.),lau68 care era coleg de munca cu cineva din wanted,la fel nu dau nume ca nu are rost....Cerbul capitan si multe alte chestii..
Ti-am spus ca te pune in cap un copil de 20 de ani dar tu nu vrei sa crezi....

Hotarastete :))care ee singura mea calitate,sa dau din gura sau sa tip?:)) daca spui tu asa este
Probabil sunt anumite persoane din crazy si din newage care nu sunt intru tocmai de acord cu tine da na fiecare are calitati si defecte ca doar nu suntem perfecti ca si tine..:D

Deocamdata nu sunt atata de maniac sa lovesc pe cineva din cauza jocului,chiar daca acel cineva o merita sau nu..
Asculta http://www.youtube.com/watch?v=kG_qcud1ShM,sa rememorezi anumite chestii anainte de a face anumite referiri despre cineva;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

Tribul crazy_one a declarat război tribului RANGERS BATTALION!

Nume război: FUTURE SUNA BINE

Declaraţie:
.....!!!!!>>>>>>.....


PS: CARE stie limba crazilor imi traduce si mie?
 

DeletedUser

Razboi !!! Future = viitorul, suna bine >>> (semnul spre'nainte, viitor, in fata). Better?
 

DeletedUser7916

Sunt cativa bagatori de seama prin zona asta ( oops si webx ala ) care au ceva cu WANTED, oops pt cunostinta ta si al altora ce am zis eu acolo face parte din bucataria interna a crazy, am lansat niste sageti asa inimaginabile pentru nestiutori ca si tine, dar ei stiu ce am zis, apoi cand WANTED ataca 3-A si pe Crazy in acelasi timp eram pe plus la ambele razboaie, apoi Unique si iara pe plus, 3-A au avut succes in partea cu fostii COA si BA iar apoi la o cina de taina si niste interese de culise s-a facut pace.

Acum tu vezi-ti de satele alea mici de pe granita newage, si fa si tu mai multe puncte si arata ca stii acest joc, iara talentele tale de admin exprimati-le in alta parte ca poate acolo ce zici tu conteaza sau au aia habar de necunostinta ta si te mai baga in seama cineva...

P.S. Am o "pica/ura" personala catre toti bagatori de seama, adica interpusi altor conturi mari si cu rang de conducere prin diverse triburi, jalnic mai cat de prefacuti sunteti...dar din modul de a vorbi de a spune lucrurile va dati singuri de gol, cum si eu m-am dat de gol de multe ori, asta e firea omului, naravul nu se schimba, doar daca am fi animale si ne-am schimba ...dupa cum vin anotimpurile...ia-ta ca e iarna si poate animam mai mult L5..

daca tot declari ca ai pica/ura pe bagatorii de seama si cateva randuri mai sus ma bagi la acea categorie, ei bine iti fac o invitatie in zona 64-65 joc pe contul Andery...
te astept cu mare placere, nu de alta dar am si eu pica/boala/ura pe astia care nu mai pot de buni ce sunt, nu`i mai vad de lungul nasului, si care inca mai aplica legea junglei. :))
 

DeletedUser

daca tot declari ca ai pica/ura pe bagatorii de seama si cateva randuri mai sus ma bagi la acea categorie, ei bine iti fac o invitatie in zona 64-65 joc pe contul Andery...
te astept cu mare placere, nu de alta dar am si eu pica/boala/ura pe astia care nu mai pot de buni ce sunt, nu`i mai vad de lungul nasului, si care inca mai aplica legea junglei. :))

Parca nu era voie, ca un jucator sa cedeze parola altui jucator(ca este considerata vanzare de cont), sau nu se mai tine cont de reguli. Sau mai bine zis, oare sa tinut cont de reguli, cand a fost vorba de unii jucatori ?
 

DeletedUser7916

Parca nu era voie, ca un jucator sa cedeze parola altui jucator(ca este considerata vanzare de cont), sau nu se mai tine cont de reguli. Sau mai bine zis, oare sa tinut cont de reguli, cand a fost vorba de unii jucatori ?

si cand se face co-palying pe un cont cum se logheaza cel de`al doilea jucator ? pe baza de scanare a retinei ??? :)))))
 

DeletedUser

si cand se face co-palying pe un cont cum se logheaza cel de`al doilea jucator ? pe baza de scanare a retinei ??? :)))))

pai din moment ce tu ai jucat pe aceasta lume, el nu are voie sa iti dea tie parola, citeste regulamentul. acum fiecare ce intelege prin co-player sau foloseste acest termen cum vrea, dar asta nu inseamna ca este corect folosit.

LE : neah, nu mai joc, doar scot in evidenta anumite aspecte. iar unul din motivele pt care am renuntat la acest joc, nu cel mai important, da, dar e ceva care iti lasa un gust amar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

asta este ... te invit sa depui ticket daca mai faci parte din jucatorii l5 daca nu, iti multumesc ca ti`ai exprimat parerea vis-a-vis de acest subiect :)
 

DeletedUser3919

pai din moment ce tu ai jucat pe aceasta lume, el nu are voie sa iti dea tie parola, citeste regulamentul. acum fiecare ce intelege prin co-player sau foloseste acest termen cum vrea, dar asta nu inseamna ca este corect folosit.

LE : neah, nu mai joc, doar scot in evidenta anumite aspecte. iar unul din motivele pt care am renuntat la acest joc, nu cel mai important, da, dar e ceva care iti lasa un gust amar.
Regulamentul spune ca unui jucator ii este permis sa administreze un cont pe o lume de joc. webx administreaza un singur cont deci e perfect regulamentar. Nu ar fi singurul caz in care un jucator renunta la joc si apoi, dupa o perioada de timp, revine pe un alt cont. Atata timp cat are un singur cont, este OK

Sunt unii care s-au plimbat pe 3 conturi fara sa astepte sa dispara cele vechi: rEnZ0r --> cucova --> adisk4you
 

DeletedUser21711

imi place exemplul dat de tine lidia :D

apropo.. cucova sau cocuna? sau sunt jucatori diferiti ? :)
 

DeletedUser

Regulamentul spune ca unui jucator ii este permis sa administreze un cont pe o lume de joc. webx administreaza un singur cont deci e perfect regulamentar. Nu ar fi singurul caz in care un jucator renunta la joc si apoi, dupa o perioada de timp, revine pe un alt cont. Atata timp cat are un singur cont, este OK

Sunt unii care s-au plimbat pe 3 conturi fara sa astepte sa dispara cele vechi: rEnZ0r --> cucova --> adisk4you

Pai eu, de ce nu stiu, nu vorbesc. Iar in cazul lui webx, eu asa stiam, ca nu are voie sa joace pe alt cont de pe aceasta lume, pt ca se considera cedare de parola(posibila tranzactie financiara intre cei doi, pe scurt vanzare cont).
ce iti pot spune sigur ca bubi si alexutzu29 si-au vandut conturile si se vad conturi la greu, dar na, cine sa se ocupe de chestiile astea.
 

DeletedUser14300

nu poti bana pe cineva fara dovezi...zvonuri sunt multe! dar in cazul lui webx e cu totul altceva:) el s-a lasat de joc si s-a intors ulterior pe un alt cont cand proprietarul acestuia a decis si el sa se lase:) daca a dat sau nu bani pe cont...nu stim! daca tu stii si ai dovezi fa-i tichet...ca la urma, urmei...hotul neprins, negustor cinstit:D
 

DeletedUser

nu poti bana pe cineva fara dovezi...zvonuri sunt multe! dar in cazul lui webx e cu totul altceva:) el s-a lasat de joc si s-a intors ulterior pe un alt cont cand proprietarul acestuia a decis si el sa se lase:) daca a dat sau nu bani pe cont...nu stim! daca tu stii si ai dovezi fa-i tichet...ca la urma, urmei...hotul neprins, negustor cinstit:D

stii tu ca nu exista dovezi la ce am zis eu mai sus ?
 
Sus