Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser3919

Pai eu, de ce nu stiu, nu vorbesc. Iar in cazul lui webx, eu asa stiam, ca nu are voie sa joace pe alt cont de pe aceasta lume, pt ca se considera cedare de parola(posibila tranzactie financiara intre cei doi, pe scurt vanzare cont).
ce iti pot spune sigur ca bubi si alexutzu29 si-au vandut conturile si se vad conturi la greu, dar na, cine sa se ocupe de chestiile astea.
Cedarea contului catre un alt jucator care nu mai are un alt cont pe lumea respectiva este perfect legala.
Vanzarea conturilor este ilegala, cedarea nu este chiar daca jucatorul a mai jucat candva pe lumea respectiva. Sunt destui jucatori care au decis sa se lase de joc si au lasat conturile altor jucatori.
Stiu ca se vand conturi si sunt destui dornici sa le cumpere. Mie personal mi se pare o tampenie, cei care cumpara dovedesc ca sunt disperati sa faca cat mai multe puncte, iar argumentul vanzatorilor: "am bagat pp in el si am pierdut timp ca sa-l cresc, nu-l dau de gratis" e jenant. Ai stat pe joc ca sa te distrezi si ai bagat pp ca sa-ti fie mai usor, nimeni nu te-a obligat.
 

DeletedUser5809

V-as ruga sa nu mai aduceti acuzatii jucatorilor pe forum, ci doar prin sistemul de suport.



1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.


Sa revenim la topic.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy, Future
Side 2:
Tribes: R-3-B

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 13
Diferență: 8
felicitari r-3-b.


Side 1:
Tribes: Crazy, Future
Side 2:
Tribes: WANTED

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 2
Diferență: 3

Side 1:
Tribes: Crazy, Future
Side 2:
Tribes: MAGIC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 71
Diferență: 68

Side 1:
Players: RUGAYAH
Side 2:
Tribes: MAGIC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 71
Diferență: 71
aici am lasat-o pe ruga singura, chiar daca a fost vorba doar de satele ei din interiorul continentelor lor care chiar nu meritau aparate. urat din partea noastra, felicitari magic.
 

DeletedUser

@ minorule , te rog sa nu induci lumea in eroare cu statisticile acelea , deoarece nu sunt relevante.
cele 5 sate care le-ati luat,sunt defapt recuperari (4 din ele) , si unul care mi-a fost luat (recuperat si acesta) in timp ce eram banat pe atacabil.

statistica corecta poate fi gasita mai jos :

Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: Crazy

Timeframe: 26/01/2011 00:00:00 la 10/02/2011 21:20:39


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 18 (toate fiind recuperari)
Diferență: 19

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 358,423
Tabăra 2: 171,181
Diferență: 187,242

chart



apropo : cate zile mai sunt pana in data de 16.02.2011 ? pentru ca urmeaza episodul 2 , subiect : incalzire .
succes :D
 

DeletedUser

am zis eu altceva? pe mine m-a interesat ultima saptamana. cat despre atacurile voastre imi e la fel de egal, va asteptam. poate faceti un pustiu de bine si dati si in mine, ma plictisesc groaznic.
 

DeletedUser

la asta ne gandeam si noi , dar am zis , hai ma sa il mai lasam putin pe harta..si-au facut altii "rezervare" inaintea ta :D
 

DeletedUser3919

megara , bine ca recunosti :)

Normal :D
Crezi ca eu sunt ca tine si ca stapana ta? Pe voi va intereseaza numai carcasa, sa dati bine la public si nu conteaza ca in interiorul carcasei e putregai. Parca va vad ca si cand faceti curatenie in casa ascundeti mizeria sub pres :D
 

DeletedUser

pai in legatura cu carcasa , la mine arata bine , dar in legatura cu putregaiu te inseli , tu ai dinala , de la ala ti se trage tot stresul ala , inchisa intre 4 pereti stiind ca nu te vrea nimeni
 

DeletedUser

nu te mai vrea nimeni , nici macar rEnZ0r :D pff mai fata , ce-ai fost si ce-ai ajuns :)) te compatimesc

@ renzor , baiete , esti telefon de ai carcasa? :D
 

DeletedUser

nu , dar ea spune carcasa la infatisare , ii vorbesc pe limba ei ca altfel nu intelege , doar e "urata" , ea a spus
 

DeletedUser3919

Eu zic sa vorbiti frumos si sa lasati aluziile personale.

lasa-i in pace ca nu ma deranjeaza, ba din contra :)
Am mai zis, chiar ma distreaza sa-i vad cat de repede trag ei niste concluzii cu aerul ca si-ar trage pantalonii dupa ce au stat pe WC. :D
 

DeletedUser

Side 1:

aici am lasat-o pe ruga singura, chiar daca a fost vorba doar de satele ei din interiorul continentelor lor care chiar nu meritau aparate. urat din partea noastra, felicitari magic.

lasa ca newufo nu au lasa-o singura. v-a inlocuit grija :))
//
..megara, faci parte din razboaiele nebunilor?
iar te bagi aiurea in seama..de fapt ce ma mir.,.peste tot e la fel
 
Sus