Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

@n109ud

ceea ce luati voi acolo sunt sate aflate departe de centrul tribului, probabil sate ale ultimilor veniti in trib..nu va ma umflati atat ca nu aveti de ce....
 

DeletedUser

nu ma umflu, stai linistit. ai vazut ca am scris si in postul anterior ca e vorba de oameni aflati departe de nucleul tribului. asta e, voi i-ati vrut, o parte din ei sunt fosti dusmani. acum se vor duce si atat. spor tuturor!
 

DeletedUser

Side 1: Crazy Crazy

Side 2: 3-A

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 5
Diferență: 49


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 472,996
Tabăra 2: 44,823
Diferență: 428,173
 

DeletedUser16415

doamne cum sa imi pronuntzi mai numele in fatza celor din crazy :)) ishi apara saracii intemeietorul cu 28 de sate ;)) si shtiu ei de ce :))

cat despre vorba de "unire" in crazy... (vedetzi ca pierdetzi in alte 10) ;))

scumpi mei MT nu uitatzi de prima strategie a voastra ... luatzi-va de cei mici si slabi ... cand va luatzi de altzi s-ar putea sa va scarpinatzi prea tare unde nu va mananca :)

ne mai auzim in joc ;) mai ales cu cei care nu shtiu sa aprecieze ajutorul ($%^&*)

PS: va las acu pe voi sa comentatzi sa dezmintzitzi tot... cei care JOACA shtiu adevarul si nu cred ca orice zboara se mananca ( pacea e doar linistea dinainte furtunii )
 

DeletedUser

:) asteptam atunci furtuna, ne place. despre tine din pacate nu am ce sa zic de rau, ar fi bataie de joc, meriti respectul tuturor de pe aceasta lume.
 

DeletedUser

!!!

:) asteptam atunci furtuna, ne place. despre tine din pacate nu am ce sa zic de rau, ar fi bataie de joc, meriti respectul tuturor de pe aceasta lume.

De ce din pacate??? mai bine zis din fericire: ar trebuii ca toti jucatorii sa fie la fel: sa nu poti sa zici nimic rau de ei: asta ipotetic vorbind!
 

DeletedUser

crazy ar trebui sa se descurce mult mai bine acum acolo, avand in vedere cati din membrii YKZA au trecut in ultima vreme la ei...
 

DeletedUser

minora blonda astăzi la ora 23:09
sa radem cu G-M-R

Mesajele acestea au fost trimise de către minora blonda mai departe.
minora blonda astăzi la ora 23:08
:)))))))))))))))))))))))))))))))
SS PANZER AA astăzi la ora 23:08
....:))

Mesajele acestea au fost trimise de către SS PANZER AA mai departe.
SS PANZER AA astăzi la ora 23:07
NO WAY!
musHn1 astăzi la ora 23:07
Ce ziceti de o diplomatie?
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă
Blochează expeditorul Anunţă jignirea
 

DeletedUser

nu imi revin... cum sa vrei sa faci pace cu singurul trib cu care te mai si lupti... :D :eek:
 

DeletedUser

poate se pregatesc oamenii de vre-un razboi mare :D e normal sa incerce o pace pe celelalte fronturi...
 

DeletedUser

doamne cum sa imi pronuntzi mai numele in fatza celor din crazy :)) ishi apara saracii intemeietorul cu 28 de sate ;)) si shtiu ei de ce :))

cat despre vorba de "unire" in crazy... (vedetzi ca pierdetzi in alte 10) ;))

scumpi mei MT nu uitatzi de prima strategie a voastra ... luatzi-va de cei mici si slabi ... cand va luatzi de altzi s-ar putea sa va scarpinatzi prea tare unde nu va mananca :)

ne mai auzim in joc ;) mai ales cu cei care nu shtiu sa aprecieze ajutorul ($%^&*)

PS: va las acu pe voi sa comentatzi sa dezmintzitzi tot... cei care JOACA shtiu adevarul si nu cred ca orice zboara se mananca ( pacea e doar linistea dinainte furtunii )




stai sa`mi sterg lacrimile...cade troia:))=)))

legendofhector a spus:
LegendOfHector în data de 07.12. la ora 14:58
triburile noastre au inceput razboi... dar acel rzaboi este pe k44 eu vreau sa ramana acolo si s anu se mute aici... sunt resposabil pt zona asta si vreau linishte...

ce parere ai despre asta amice? pot sa ma bazez ca vei sta cuminte? ca sa ii tzin si eu pe ai mei linishtitzi?


cum sa vorbesti pe forum cu atata imgamfare si sa cersesti mila si indurare in joc?
 

DeletedUser

minora blonda astăzi la ora 10:19
spor

naldokiller astăzi la ora 10:18
daca nu opresti atacurile nu va fi bine
voi cere sa se desfiinteze acest joc in tribunal chiar si la forurile internationale

minora blonda astăzi la ora 10:16
grozava faza... lasa-te atunci. sau fa ce vrei, eu am obosit de discutiile astea inutile care intr-o zi sunt intr-un fel si a doua zi sunt alta. multa sanatate si spor!

naldokiller astăzi la ora 10:09
daca patesc ceva cu tensiunea sa stii ca va popularizez pe toate forumurile
am avut-o buna acum deja e 200 cu 120
imi scot certificat medical
si va dau acolo unde trebuie


pana la urma de ce jucam acest joc?! sa crestem sate si sa ne suparam cand altii ne ataca?!
 

DeletedUser

daca aveti probleme cu sanatatea sunteti liberi sa renuntati la triburile.ro care dupa cate stiu eu se joaca din placere fara stres :).
 

DeletedUser

ce diliau domnle...cums a dai jocu in tribunal ...de parca te obliga cineva sa il joci :))
 

DeletedUser15088

omul ala e dus cu pluta daca e sa isi scoata si un certificat de la nebuni
 

DeletedUser

mai, eu am avut ocazia sa stau cu naldokiller de vorba; nu e chiar asa...aici totul e interpretabil; poate doar facea panarama; nu vreau sa'l apar acum..pt ca daca ** serios..are o problema
 

DeletedUser

Domnisoara fabyanna a aparut si aici...:):D...Am aparut si eu:)....Apropo..Ai gasit pe cineva care sa se ocupe de mine?:))
 

DeletedUser

da se incadreaza si gaby si coslid in acest topic
sarbatori fericite tuturor
scuze pentru deranj;)
 
Sus