Razboaiele speciala1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tu iti depasesti atributiile de la o vreme. Sau nu-ti cunosti atributiile!!! Daca vorbim despre paduchi ,singura explicatie logica pe care mi-o permit in cazul tau este ca ai fugit prin TOM ca paduchele . Ma insel oare?!!! Daca te uiti peste membrii tribului GAURA , 4 la numar si vai mama lor( poate ca suntem paduchiosi daca ne raportam la triburile de pe harta) nici unul din ei nu a fugit ca paduchele pe la altii . Si nici nu o sa fugim pt ca ne doare la bascheti ..Stiu ca paduchii sunt mari iubitori de caldura. In Gaura este frig, inca n-au inventat astia paduchi rezistenti la raceala mea ...lol
Stiu, este o gluma proasta asta ,dar trebuie s-o halesti :D

E posibil asa ceva Stelica?!!! Paduchiosii astia din Gaura ,asa cum zice cumatrul Spawn15 mai sus despre GAURA sa ia un sat de la tribul de pe locul 3?!!!! Nici acum nu ai inteles ce reprezinta GAURA, nu-i asa?!Hihihi[/I][/B][/COLOR]

Offf...offf...ce fac oamenii cand se simt ofensati....e doar o vorba..nu v-am facut paduchiosi:mad:..dar daca va mananca capul...asta-i alta treaba =))))
Am fugit in TOM ca imi era frica ca ma innobileaza spartacus intern:(...nu ca am fost recrutat acolo...m-am rugat de ei..le-am oferit resurse...si PP-uri...multe PP-uri...si asa am ajuns eu acolo. Asta s-a intamplat dupa ce am fost alungat de zeii din Arena si lasat pe drumuri fara trib...chiar nu eram intemeietor care si-a dat demisia...si chiar imi era asa un pic de teama de un singur membru din TOM intre 20 din Arena =))) :rolleyes:
 

DeletedUser

Se pare ca marii jucatori clasic|class inca o data si-au dovedit reputatia, ca exemplu exact ceea ce au facut pe L26 fac acum si pe aceasta lume!
Nu stiu unde vor sa ajunga cu fapte de genu, dar e bine de stiu pentru orice trib care vor mai juca aliati cu ei pe eventualele lumi, sa ii lase sa se dezvolte si apoi sa le-o traga pe nnn motive banale!
 

DeletedUser38759

Asta le este stilu, asta este valoarea parsiveste rupe alianta si ne asteapta cu fulurile si trenuletele pregatiti asa valoare...NOT!
Intrebare asa faceti mereu cand va intra sula in coaste va duce-ti sa va rugati de aliante si cand aveti gata jucariile si va reveniti da-ti cu picioru.
 

DeletedUser40272

Se pare ca marii jucatori clasic|class inca o data si-au dovedit reputatia, ca exemplu exact ceea ce au facut pe L26 fac acum si pe aceasta lume!
Nu stiu unde vor sa ajunga cu fapte de genu, dar e bine de stiu pentru orice trib care vor mai juca aliati cu ei pe eventualele lumi, sa ii lase sa se dezvolte si apoi sa le-o traga pe nnn motive banale!
du-te ma si canta la alta masa...

poate veti intelege in sfarsit ca barbarele nu ataca

Daca nu esti capabil sa conduci un trib invata de la altii...si nu uita ca un aliat trebuie respectat, la fel si regulamentul unei aliante

Asta le este stilu, asta este valoarea parsiveste rupe alianta si ne asteapta cu fulurile si trenuletele pregatiti asa valoare...NOT!
Intrebare asa faceti mereu cand va intra sula in coaste va duce-ti sa va rugati de aliante si cand aveti gata jucariile si va reveniti da-ti cu picioru.
am si eu o intrebare
Noi am avut motive intemeiate, cand ceva nu merge spui STOP
Dar voi cei intelepti de ce i-ati tradat pe mk, rush, etc?...poate ca Dumnezeu nu bate cu paru'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38759

Asta dovedeste tot, veniti dupa alianta ca va atacat toate triburile stiau probabil caracteru vostru ca va mutati dintr-o barca in alta
si cand va-ti luato pe carca ati fugit cu cererea de alianta la AoD deci dovedeste parsivenie. Inca un lucru care dovedeste valoarea voastra si parsivenia la 12 noaptea anuntati ca rupeti alianta si dupa atacati....este chiar amuzanta faza facuta de voi :)) normal ar fi trebuit 24 de ore sa fie facut anuntu si dupa sa inceapa atacurile asta dovedeste ca si voi sunteti prafuti la conducere.
 

DeletedUser40272

Asta dovedeste tot, veniti dupa alianta ca va atacat toate triburile stiau probabil caracteru vostru ca va mutati dintr-o barca in alta
si cand va-ti luato pe carca ati fugit cu cererea de alianta la AoD deci dovedeste parsivenie. Inca un lucru care dovedeste valoarea voastra si parsivenia la 12 noaptea anuntati ca rupeti alianta si dupa atacati....este chiar amuzanta faza facuta de voi :)) normal ar fi trebuit 24 de ore sa fie facut anuntu si dupa sa inceapa atacurile asta dovedeste ca si voi sunteti prafuti la conducere.
Tu esti turc?
Cand ceva nu merge spui stop. intelege asta, nu te pot pupa in fund cand "iti" bati joc de mine
Ia uita-te mai bine...cand s-a rupt alianta?
Din cate stiu in ultima vreme aveam pna, la cat de inteligenti sunteti nici nu ati observat cand vi s-a transmis asta

Triburile=joc de razboi

Eventual trebuia sa va sprijinim si dupa sa va atacam, bravo...
voi cat timp le-ati dat la mk si rush? 0 ore, iti zic eu
nu mai veni cu lectii de moralitate, invatati-va pe voi mai intai
 

DeletedUser42438

moldovene schimba`ti nicku` ca toata lumea isi bate joc de tine pe unde te prinde :))
 

DeletedUser40272

AoD - -=Unknown=- astăzi la ora 17:59Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Normal ca e doar un joc, dar si aici iti arata adevarul caracter si in RL!
Din postarea ta vad asa o mica teama cu privire la verificarile ce vor urma!

P.S. Ca apropo, tikketele mele sunt speciale, se cam lasa cu masterbann :)))
tiketele tale is cu plasa plina de branza si oua? de se lasa cu masterban:))
Daca atata te duce mintea, atata faci...cati jucatori au renuntat la joc din cauza "ta"???? unul in minus nu se simte
Regulamentar nu am de ce sa iau ban, nu-s atat de prost sa risc, cand pierd atatea nopti pe joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

du-te ma si canta la alta masa...

poate veti intelege in sfarsit ca barbarele nu ataca

Daca nu esti capabil sa conduci un trib invata de la altii...si nu uita ca un aliat trebuie respectat, la fel si regulamentul unei aliante

Cum ti-am zis si pe forumul comun: tu nu meriti atentie oriunde ai juca, iar legat de ceea ce acuzi tu, sa lasam faptele sa vorbeasca de la sine si atunci sa vedem cu ce explicatii o sa mai vii doar din postura de cont pe aici si nicidecum pe aceasta lume continuandu-ti jocul!
 

DeletedUser40272

Cum ti-am zis si pe forumul comun: tu nu meriti atentie oriunde ai juca, iar legat de ceea ce acuzi tu, sa lasam faptele sa vorbeasca de la sine si atunci sa vedem cu ce explicatii o sa mai vii doar din postura de cont pe aici si nicidecum pe aceasta lume continuandu-ti jocul!

tot nu mi-a zis, cum sunt tiketele tale? de se lasa cu masterban...recunoaste public ASULE...


nu ma mai provoca la discutii...probabil deja m-ai ajutat de un ban pe extern, dar nu e nimic, nu-s morcovar, deschid gura mereu....cand e cazul, nu ca altii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la cate mesaje gen: "scoate pls satul din script ca imi apartine.." am primit in ultima saptamana..imi era sila de "alianta" asta.ce sa mai farmam daca voi innobilati numai barbarii de pe k55 :rolleyes:
 

DeletedUser41996

:D ce rost avea alianta din moment ce voi recrutati toti jucatori din k55 :))
si barbarele..
 

DeletedUser

Se pare ca marii jucatori clasic|class inca o data si-au dovedit reputatia, ca exemplu exact ceea ce au facut pe L26 fac acum si pe aceasta lume!
Nu stiu unde vor sa ajunga cu fapte de genu, dar e bine de stiu pentru orice trib care vor mai juca aliati cu ei pe eventualele lumi, sa ii lase sa se dezvolte si apoi sa le-o traga pe nnn motive banale!

Noob-ule cum e sa iti iei acelasi medicament pe care l-ai dat la altii :confused:

oricum sunteti tribul fake ZEN nu e Ina sa va faca diplomatii , nu ai invatat nimik de pe 26 .
Cand iti tot repet ca esti un noob si nu ma crezi, uite ca inca odata am dreptate

PS cresteti barbare ca , barbarele nu riposteaza

aaa apropo acum ma crezi ca esti noob ?
 

DeletedUser

:) Ce obsesie mare ai tu oltene fata de mine si chiar ma bucur asta ca iti dau atentie ;)))
Uite ca de data asta "noobul" o sa te scoata pe L26 si trimita unde ti-e locul: departe de RL! (asta poate ai uitat de promisiunea ca eu o sa iti i-au ultimul sat :))
Si legat de ce s-a intamplat aici, nu eu am facut diplomatiile, iar in cel pe care a facut diplomatiile am avut toti incredere si de fapt a cam dat cu "bata in balta", bineinteles nu el e de vina, ci poate caracterul "aliatilor"!
Si APP: sa ii zici lu "tanti georgeta" sa mai vina si data viitoare cu demolari, dar mai cu forta ca sa imi iau si eu punctele premium la sfarsit pentru inamicii invinsi :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bhaaa...certati-va in alta parte ca eu vreau sa fac SPAM aici...ma ajuta cineva sa spamuiesc? :D
 

DeletedUser40272

:) Ce obsesie mare ai tu oltene fata de mine si chiar ma bucur asta ca iti dau atentie ;)))
Uite ca de data asta "noobul" o sa te scoata pe L26 si trimita unde ti-e locul: departe de RL! (asta poate ai uitat de promisiunea ca eu o sa iti i-au ultimul sat :))
Si legat de ce s-a intamplat aici, nu eu am facut diplomatiile, iar in cel pe care a facut diplomatiile am avut toti incredere si de fapt a cam dat cu "bata in balta", bineninteles nu el de de vina, ci poate caracterul "aliatilor"

Eu tare cred ca barbarele sunt de vina...firar mama lor

Apropo: daca nu ar fi fost barbare mai jucati?
Si nu mai minti ca nu tu ai facut diplomatia.
Respectivul doar ti-a venit cu propunerea, tu ai decis.
 

DeletedUser

:) Ce obsesie mare ai tu oltene fata de mine si chiar ma bucur asta ca iti dau atentie ;)))
Uite ca de data asta "noobul" o sa te scoata pe L26 si trimita unde ti-e locul: departe de RL! (asta poate ai uitat de promisiunea ca eu o sa iti i-au ultimul sat :))
Si legat de ce s-a intamplat aici, nu eu am facut diplomatiile, iar in cel pe care a facut diplomatiile am avut toti incredere si de fapt a cam dat cu "bata in balta", bineninteles nu el de de vina, ci poate caracterul "aliatilor"

stai linistit ca nu mai spun la nimeni ca esti noob
si crezi ca daca iei ceva pe 26 e datorita meritului tau ???
am uitat sa te intreb cum e sa iti pierzi timpul si banii intr-un joc :)) , maestre al masterban-ului ???
si daca va faceam eu diplomatia din postura de dusman o faceam mai bine
oricum per asamblu sunteti jucatori care se bat cu barbarele
mult succes o sa fac o propunere la Inno sa va inscrieti numai voi pe o lume cu barbare :))
 

DeletedUser42438

ce dumne`n cap are baiatu ce merge dupa gogosi la mai marii lui in fiecare zi sa-i lase un bacsis =]]
 

DeletedUser

vai imi este mila de cei cu masinile de gogosi :(( o sa fie in stare sa le ia toate gogosile :)) ca sa recupereze paguba de la INNO

John leguizamo stai linistit ca face pe victima dar daca el era in situatia voastra va ataca fara sa va mai spuna ca rupe diplomatia
asa ca nu-l crede el este un Pinnochio al triburilor , dar la el multimea vida ca, caracter este deja prea mult

PS am mutat mascota DARK la altul :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus