Razboi [22-6 + 22-6a vs. [-_-]

DeletedUser32745

Vezi tu .. un anumit tip de oameni tin cu o anumita echipa, o anumita zona da anumite caracteristici unei persoane .. chestii de genul asta ;).

Mititelule, iar te chinuie analizele freudiene?
Fiecare suporter al unei echipe spune ca ceilalti e prosti, asa ca ce rost are sa ne Bip pe noi?
Daca ti-au lasat tie niste moldoveni o impresie proasta, nu trebuie sa generalizezi. Cele mai multe bancuri sunt cu olteni si moldoveni, fiind considerati si unii si altii mai inceti... asa ca ce vrei sa arati? Ca esti mai putin prost decat alti prosti?
Prosti o sa gasesti si intre munteni, dobrogeni, banateni si ardeleni... daca unii nu realizeaza asta, nu inseamna ca nu exista.

Mult noroc celor doua tabere, dar finalul se stie de pe acum= fuziune.
 

DeletedUser9853

Vezi tu .. un anumit tip de oameni tin cu o anumita echipa, o anumita zona da anumite caracteristici unei persoane .. chestii de genul asta ;).

Si care ar fi acel tip de oameni care tin cu Steaua?

P.S: Daca vrei sa incepi cu comunismu' si alte mituri populare de acest gen, mai bine ne vedem fiecare de treaba.
 

DeletedUser9853

Parte 1:
Triburi: [-_-]
Parte 2:
Triburi: 22-6, 22-6a

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 135
Diferență: 28

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 9
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 554,412
Tabăra 2: 931,021
Diferență: 376,609

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144,202
Tabăra 2: 49,921
Diferență: 94,281

chart
 

DeletedUser

d6813bebfa4049e68d45f29.png


un razboi interesant, in care diplomatia celor 2 triburi are un cuvant mare de spus...granita inca este micuta, dar cei din [-_-] trag tare si vor mari frontul...succes ambelor triburi.

Ce tare is asezate satele mele cu negru intre cele 2 triburi:))
 

DeletedUser17308

Nu .. are dreptate si eu am descoperit asta.
Mi-am dat seama ca cu femeile, stelistii si moldovenii nu are sens sa te contrazici, chiar daca e evident ca ai dreptate, tot pe a lor o vor tine. Desigur, exista si (mici) exceptii.

bine ca noi moldovenii suntem mai inchisi la minte:) voi restul sunteti mai destepti
 

DeletedUser38736

Ochiosilor, va dati cam multa importanta. Momentan sunteti pe planul 2 si nu cred ca a-ti vrea sa ne schimbam prioritatile:)
 

DeletedUser38736

Exista razboie mai importante si mai interesante ca asta. Razboiul asta se duce la ciupeala asa ca nu stiu ce va umflati in pene. A-ti luat 20 sate de la jucatori de-ai vostri care au intrat la noi, din mijlocul tribului vostru, satui de arogantele conducerii voastre si vi-ati rupt o gramada de nobili si trupe pe ei. Nu stiu cum cititi voi statistica aia dar ar trebui sa o analizati ca va cam da cu virgula:)
 

DeletedUser

Da asai:) :D:D:D
dar putem reveni la intrebarea mea:))? ati dat stergere:O?
 

DeletedUser38736

Numai daca crezi ca dupa stergere va mai putem lua sate.

Pai pana acum v-ati cam batut singuri si acum va bateti cu pumnii in piept ca sunteti tari? In ce sunteti tari? In piept sau in pumni ca asta nu inteleg..?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Momentan eu stiu ca 22-6 este un trib mult mai mare ca MakeLoveNotWar care si-o ia in barba :) asta spun statisticile, lasand la o parte orice comentariu prostesc facut de voi mai sus.

si ca sa inchei frumos, vezi ca iti fug supusii :D

bytzuktalyn astăzi la ora 18:08
frate,,imi poti fac rost de o invitatie la voi in trib?

Cand declari un razboi esti sigur ca ii poti face fata, nu lasi jucatori sa piarda sate spunand ca nu este prioritar.
 
Sus