Razboi BF - RR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa ce au ras toti de alianta noastra de BF (sau de uni dintre noi) ai venit si tu cu un raport de atac asupra unuia de 300 de puncte care n-are nici zid cred ca sa rada si mai mult de noi :p, postati si voi rapoarte cu atacuri calumea daca avem sau daca exista asa ceva in alianta noastra, scuze ca vorbesc asa de BF dar uni chiar au dreptate cand spun cea ce spun despre noi.
 

DeletedUser

da.. atacuri de la player de 1200 pcte asupra unuia de 300 :rolleyes:
sa vina la mine daca vrea il invit :)
 

DeletedUser

pai nu sunt sigur oricum am de gand sa renunt la lumea 3 din cauza ca s-au scos upgrade-urile la fierarie dar ramant pana sunt terminat de trupe :)
 

DeletedUser

Dupa cum spune proverbul "Orice nas isi are nasul" deci fi sigur se va gasi unu care sa te doboare, daca nu m-am gasit deja :p
Pacat ca esti prea departe de mine sa iti arat eu cum se dau atacurile :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cica asta e razboi frate, cum e ala razboi fara nobili, fara sa-i cuceresti pe altii? poate in cel mai bun caz asta se numeste hartuiala...dar in fine daca unii ziceti ca e razbel asta...:rolleyes:
 

DeletedUser

Este razboi de guerrila :)

Ii stresezi... dupa care cand apar nobilii... ii lasi in pace si ii rupi in alti :))
 

DeletedUser

acum stau si ma intreb de ce nu ma mai ataca cei din NOA :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Aici se posteaza k RR tot face varza pe [M~K] eu sa zicem k am crezut...si k era cat pe ce sa consider k am numai n00bi in trib. Dar deodata m-am gandit sa ma uit la clasament. Knd am inceput razboiul [M~K] era pe 5 iar RR pe 37. Acum [M~K] este pe 3 si RR pe 40. Noi am crescut 2 pozitii, ei au scazut 3 pozitii. Oare sa fie din cauza razboiului?! Eu cred k da. Se pare k se vede cine are gura mare si degeaba si cine tace si face.

O zi buna! :cool:
 

DeletedUser

:)))))

Stii vorba aia... daca taceai.... De ce tot vrei sa arati cat esti de noob?

Iar imi vine in minte intrebarea cum or vrea triburi ca NOA, Gemina, Getica sa ramana in familie cu tribul tau? Aveti in BF niste triburi deosebite, conduse de oameni deosebiti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dar cei din NOA nu zic nimic?:D Hai fratilor stiu ca mi-ati pus gand rau :eek:
Va astept :)
 

algernon

member
Scor reacție
0
Aici se posteaza k RR tot face varza pe [M~K] eu sa zicem k am crezut...si k era cat pe ce sa consider k am numai n00bi in trib. Dar deodata m-am gandit sa ma uit la clasament. Knd am inceput razboiul [M~K] era pe 5 iar RR pe 37. Acum [M~K] este pe 3 si RR pe 40. Noi am crescut 2 pozitii, ei au scazut 3 pozitii. Oare sa fie din cauza razboiului?! Eu cred k da. Se pare k se vede cine are gura mare si degeaba si cine tace si face.

O zi buna! :cool:

acum 3 zile eram pe locul 2 pe continent,acum sunt undeva,pe 21
sa fie din cauza ca nu mai intru?
sa fie din cauza ca am vreun razboi in derulare?
sa fie din cauza ca vine lumea la farmat la mine?
:D
 

DeletedUser1647

Stii vorba aia... daca taceai.... De ce tot vrei sa arati cat esti de noob?

Iar imi vine in minte intrebarea cum or vrea triburi ca NOA, Gemina, Getica sa ramana in familie cu tribul tau? Aveti in BF niste triburi deosebite, conduse de oameni deosebiti.

Eh.... scuza-ma k am aratat adevarul pe forum. nu trebuia nici tu sa te superi asa tare. scuza-ma inca o data.

deja imi pare rau pt u knd am vz unde esti pozitionat si ce oameni ai pe langa tine :D Am00nra, Fitzosul si Signal vor conduce zona in care esti tu.
 

DeletedUser

Loool

Sa o conduca linistiti, pacat ca nu conduc tot ei si tribu, cred ca s-ar descurca mai bine :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai explica tu politica, faci un trib imens invitand pe toti si pe urma i dai pe toti afara ca sa arati ca nu esti trib de ferme. Nu asa ai facut?

Punctul doi: Faza de atunci cu intrarea KFE in BF. Eu te intreb, daca renuntam la razboi ne bagi in BF? Tu zici ca trebuie sa discuti cu familia, peste cateva minute imi oferi fuziune cu tribul tau, peste alte cateva minute imi zici ca sa modificam la descriere ca suntem si noi in BF, moment in care familia nu stia nimic (eu personal am scris la o parte din sefii familiei BF si toti s-au crucit). Iar mai apoi incerci sa bagi strambe intre KFE si RR ca noi modificasem la descrierea tribului si vezi doamne ce oameni neseriosi suntem :D Daca ai uitat mai postez si eu o data discutiile dintre noi 2. Eu am inceput discutia aia tocmai pentru ca eram curios ce fel de om esti si nu m-am inselat. De asta spun ca tribul tau e condus prost de catre tine. Degeaba ai oameni valorosi in el.

Si ca sa concluzionez... faza cu spionii de la noi din trib. Te dai mare ca stii ce am discutat noi si ca degeaba planuim noi sa te atacam ca tu stii tot. Pai looole, tu chiar nu te-ai prins ca totul era la misto?:D A si l-ai mai pus si pe XXX (vad ca a disparut baiatu cred ca era tot contu tau si l-ai sters, oricum era de la tine din trib) sa-mi trimita niste copy/paste de de pe forumu tau ca vezi doamne ce discutati voi acolo si ce misto faceti de noi:D

Am spus si repet, pacat de familie, caci un om ca tine o face de rusine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

dueluri verbale f. frumoase DAR abia astept sa vad cum vine unul dintre sefii de trib si spune: Na k ti-am luat satul si trosc cu raportul!! :D

________________________________________

aceasta e doar parerea mea, buna sau rea...;)
 

DeletedUser1647

Pai explica tu politica, faci un trib imens invitand pe toti si pe urma i dai pe toti afara ca sa arati ca nu esti trib de ferme. Nu asa ai facut?

Punctul doi: Faza de atunci cu intrarea KFE in BF. Eu te intreb, daca renuntam la razboi ne bagi in BF? Tu zici ca trebuie sa discuti cu familia, peste cateva minute imi oferi fuziune cu tribul tau, peste alte cateva minute imi zici ca sa modificam la descriere ca suntem si noi in BF, moment in care familia nu stia nimic (eu personal am scris la o parte din sefii familiei BF si toti s-au crucit). Iar mai apoi incerci sa bagi strambe intre KFE si RR ca noi modificasem la descrierea tribului si vezi doamne ce oameni neseriosi suntem :D Daca ai uitat mai postez si eu o data discutiile dintre noi 2. Eu am inceput discutia aia tocmai pentru ca eram curios ce fel de om esti si nu m-am inselat. De asta spun ca tribul tau e condus prost de catre tine. Degeaba ai oameni valorosi in el.

Si ca sa concluzionez... faza cu spionii de la noi din trib. Te dai mare ca stii ce am discutat noi si ca degeaba planuim noi sa te atacam ca tu stii tot. Pai looole, tu chiar nu te-ai prins ca totul era la misto?:D A si l-ai mai pus si pe XXX (vad ca a disparut baiatu cred ca era tot contu tau si l-ai sters, oricum era de la tine din trib) sa-mi trimita niste copy/paste de de pe forumu tau ca vezi doamne ce discutati voi acolo si ce misto faceti de noi:D

Am spus si repet, pacat de familie, caci un om ca tine o face de rusine.

Faza 2.: atunci le ziceam la restu k intrati in familie. intre voi si RR nu am bagat strambe. nush despre ce vorbesti. Poate am uitat...adu si u un mesaj..si te cred..chiar am uitat crede-ma ....
Si faza cu oamenii asa trebue sa fac. Am luat 500 din care am dat afara inactivii de 2 zile, incuiatii si cei care atacau cu spade si arcasi.
Dak stii cum sa te organizezi mai bine sa imi zici. Sau tu vroiai sa i-au 100 de oameni si apoi sa ma apuc de dat afara? din 500 poate raman kti va dar din 100....nush dak ramaneau 10 in trib. Asa....k tu sa iti vezi de treaba ta...k eu stiu cum sa imi conduc tribul. Dak nu stiam membrii mei plecau la tine (maretzul rege). dar se pare k ai mei sunt tot cu mine.... deci tu conduti oamenii spre glorie cum vrei si eu cum vreau. La sfarsit se vede. Eu nu vad rostul.... la atatea posturi...vai M K n00bi si restu...de acum au iesit nobilii.... de acum incepe razboiul adevarat. Eu maine am nobil.... de acum merita sa vorbesti si sa pui rapoarte pe forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus