Razboi BF - RR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

;)

Pai deja e pe postul asta discutia dintre noi... Iar la restul... hai sa vedem :D

Apropo sincer eu nu prea am experienta altora la triburi... dar la 1800 de puncte nobil? Hmmmm asta chiar e zona crepusculara.. ma rog fiecare zice ce vrea ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Nu cred k au iesit chiar asa de multi nobili iar cine ai are, ei bine stiti parerea mea deja! ;)

________________________________________

aceasta e doar parerea mea, buna sau rea...;)
 

DeletedUser

Ma ati umplut 15 pagini numai cu prostii in loc sa va vedeti de joc veniti aici pe forum si va aratati cat de destepti sunteti uni nici macar nu stiti sa scrieti corect "ca cred". Eu as zice sa ne vedem de joc si o sa vedem la final cine va iesi cu bine din "razboi" si cine nu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu de alta dar se rasculau membrii tribului tau ca au un conducator analfabet si cine stie ce revolta mai iesea pe acolo.
 

DeletedUser

Woow.. asta ai scos-s din putul proprie-i gandiri sau ai avut si ceva help?:D :D :D
 

DeletedUser

Nu, dar iti mai dau un sfat cand mai scri pe forum foloseste-te de un DEX poate asa o sa scrii si tu corect.

Rade ciob de oala sparta. Uita-te si la tine cum ai scris.
Apropo, asta e extrasa din regulile forumului:
1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor[...]
Daca mai continui cu jignirile te paste un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Pai deja e pe postul asta discutia dintre noi... Iar la restul... hai sa vedem :D

Apropo sincer eu nu prea am experienta altora la triburi... dar la 1800 de puncte nobil? Hmmmm asta chiar e zona crepusculara.. ma rog fiecare zice ce vrea ;)

Pun un print screen sa vezi k in seara asta dau sa fac fieraria la 20? si k principala am la 20 si targul la 10?
 

DeletedUser

:)

Man daca tu zici ca ai la 1900 de puncte toate astea... te cred. Fara gluma acum, bv tie. Si bafta la innobilat ;)
 

DeletedUser

Mai domnul moderator in primul rand eu nu sunt conducator de trib si pot sa scriu cum vreau (la el am pretentii :p) in al doilea rand putin imi pasa ca imi dai sau nu advertisment eu am venit aici pe forum pt ca se vorbeste prea mult si se face prea putin (in joc ma refer) consider ca forumul asta sau cel putin topicul asta e inutil atata timp cat in joc nu este actiune deloc mai bine se declara razboi pe forum intre replici decat razboi in joc unde nu se face mai nimic.

Mai domnule jucator, pretentiile tale fata de el sunt irelevante si nici nu are importanta daca esti simplu membru sau lider de trib. Aici esti doar un utilizator de forum ca toti ceilalti si exista si niste reguli.
Iar daca consideri ca topicul e inutil, evita-l!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gangster Ray nu le mai zice ce ai si ce nu ai dovedestele la toti ca nu esti un noob si nu aici in joc aici nu rezolvi nimic si cu asta am terminat nu voi mai posta pe forum doar daca voi fi obligat sa o fac asta daca nu cumva domnul admin sau moderator imi taie acest drept :p.
 

DeletedUser523

@ cazacudaniel :D :) deci asa nu e actiune? pai poate ai noroc de vecini cuminti;)

________________________________________

aceasta e doar parerea mea, buna sau rea...;)
 

DeletedUser

Agresor: rech1nuuu
Sat: rech1nuuu (538|512) K55

Numãr: 100 128 132 82 8 1 2 0 4 0 1 0
Pierderi: 100 128 132 82 8 1 2 0 4 0 1 0

Apãrãtor: vyctor
Sat: N-am aparare! Ataca-ma! (539|515) K55

Numãr: x x 0 x x 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 51 14 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0
 

algernon

member
Scor reacție
0
Pun un print screen sa vezi k in seara asta dau sa fac fieraria la 20? si k principala am la 20 si targul la 10?


dupa umilele mele calcule,asta ar insemna cazarma pina in 10,ferma nu departe,minele la pamant si alte asemenea.
cred ca m-am dumirit cum vine.
resurse la greu pompate de la vasali si trupe de siguranta in sat la fel
:))
nasol.nu m-am gandit la varianta asta.la mine,de obicei intreb "pot sa te ajut cu resurse sau soldati" si nu " trimite-mi,ca-ti rup capu`"
chestie de nuanta...
 

DeletedUser

@algernon: asta da reclama la trib
cati ti s-au adresat pentru invitatii dupa ce au citit postul asta?

on-topic: vine nobilul ala sau ce face? fieraria lev 20 cu principala la 20 iti ia 10 ore; cat mai faci curtea, cat nobilu' (cu resurse de la "umilii supusi" evident) vedem si noi o innobilare curand? astept cu sufletul la gura
 

DeletedUser

vyctor , puteai sa spui doar ca ataca unu din wrath si imi dadeam seama cu ce ataca :))), ca deobicei cu sulite si spade, e al nu situ catelea care il vad .
E pacat ca isi face repuatie proasta Wrath din cauza unora ca astia , fiindca sunt catva in wrath chiar buni si stiu sa joace.
 

DeletedUser

Hmm......

ati scris atit de mult,doar ca sa va amuzati de 2 triburi?nu prea stiu povestea ca nu am apucat sa citesc tot oricum numi pasa de nici unu dintre triburi,asa ca deschideti alt subiect cu o noua tema:D
 

DeletedUser

ati scris atit de mult,doar ca sa va amuzati de 2 triburi?nu prea stiu povestea ca nu am apucat sa citesc tot oricum numi pasa de nici unu dintre triburi,asa ca deschideti alt subiect cu o noua tema:D

altii sunt interesati in caz ca tu nu esti...:confused: :mad:
 

DeletedUser

ce aveti ma cu mine?:eek: :confused:

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-19.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: h3ll-boy
Sat: satul lui h3ll-boy (538|527) K55

Numãr: 0 70 30 30 3 0 5 0 1 0 1 0
Pierderi: 0 70 30 30 3 0 5 0 1 0 1 0

Apãrãtor: vyctor
Sat: N-am aparare! Ataca-ma! (539|515) K55

Numãr: x x 0 x x 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 12 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

:D
 

DeletedUser

Cu sabii si sulite la atac, popor !! , traiaca marea familie brute force alliance :))))))))))

Abia astept sa vad cum ataca cu nobilu impreuna cu sulite si sabii :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus